Skocz do zawartości
tomek1634

Licznik od skody superb w b5 3b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Moje auto jest z 199r, modelowo 2000,

Z tego co słyszałem jest możliwość podłożenia licznika z 3bg do 3b.

A czy jest taka możliwość aby w passacie takim jak mój założyć licznik od skody superb?http://allegro.pl/licznik-skoda-superb-i-1-9-tdi-i1879751610.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakładał ktoś licznik ze superba  do passata FL? zapewne się da tylko oznaczenia licznikow są inne niż w passata dlatego nie wiem jak go dobrać. Ktoś cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adam9026, no jak masz to drugie w symbolu 920 to powinien podejść. Tylko nie kup jakiegoś gruza bez FISa. Jak nie miałeś czujnika w misie olejowej to może nie trzeba będzie dużo przekodowywać.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że 920 musi być to wiem, bo to CAN, ale obawiam się że w róznych licznikach mogą być w innych miejscach immo i pin, a licznik tylko z pełnym fisem, teraz mam 1/2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piskanie czujnika oleju można wywalić edytorem, to nie będzie problem... do tego dorzucić needle sweep i będzie ślicznie. Tylko ta zieleń... brrrr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marecek, w tych od superba nie jest to tak łatwo do zrobienia jak z paska bo pytałem o mój zegar kilku i cisza jest. A czujnik to zgasiłem kodowaniem innym z tego co pamiętam.

No wymiana podświetlenia to mod obowiązkowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę odgrzejem temat.

Zapodałem do swojego Passka najpierw licznik z Fl'a ze zmienionym podświetleniem na białe. Teraz naszło mnie na założenie do niego tarczy z Superb"a.

Wszystko hula że aż miło. Bardzo mi się podobają takie zegary. Jest tylko jedno ale - podświetlenie licznika zostało białe,a cyfry na prędkościomierzu i obrotomierzu są takie bardzo leciutko zielone. Paliwo i temperatura dają ładnie na biało a te są takie jakby były przykurzone czy coś.

I tu moje pytanie - czy z tyłu tarcz w Superbie jest jeszcze jakaś folia ,która "zabarwia" cyfry na lekki zielony, a jak jest to czy idzie ją usunąć  ???

Na zdjęciu może tego tak nie widać, ale ...

277162296_2365766883555462_1689919286529821625_n.jpg

277662403_1331954887284827_449422387542517381_n.jpg

277404289_1149361275902641_3885823773474083279_n.jpg

Edytowane przez Gegas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności