Skocz do zawartości
pwlkwcnsk

Dziwny dźwięk przy dodawaniu gazu na zimny silniku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W związku z słabym działaniem wyszukiwarki na forum, zgłaszam swój wątek. Mam nadzieję że jeszcze takiego nie było.

Mianowicie chodzi o dziwny dźwięk nasilający się przy dodawaniu gazu przy zimny silniku. Jest to pewny rodzaj brzęczenia. Postaram się nagrac filmik w sobotę i wrzucic na youtube. Zauważyłem, że przy skręcie kołami dodatkowo się nasila. Po całej nocy na parkingu, jak rano odpalam passata to na początku podczas skręcania słychać dziwne tarcie przy lewym kole. Zastanawiałem się nad mała ilością płynu od wspomagania, ale jest w porządku. Dźwięk o którym pisałem wcześniej zdaje się dochodzić z okolic alternatora. Może alternator siada???

Jak ktoś miał podobny problem to niech pomoże. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie udało mi się filmiku nakręcić, ale wydaje mi się że słychać pompe od wspomagania. Myślę żeby wymienić olej od wspomagania. Tylko pytanie jaki mam kupić i ile tego oleju. Według mnie wspomaganie pracuje normalnie ale żona stwierdziła że troche ciężej niż zwykle. Jakby ktos wiedział jaki ten olej i ile to będę wdzięczny. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie udało mi się filmiku nakręcić

Jednak spróbuj, bo inaczej to wróżenie z fusów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem film, ale już nie było potrzeby wrzucać, bo problem rozwiązany. Wyciągnąłem stary olej ze zbiorniczka i zalałem nowym. Cisza i spokój. Naprawione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności