Skocz do zawartości
eldorado

PaintBall 2011.10.23

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze od pewnego czasu chodzi to niektórym po głowie to czas zorganizować ten event :)

 

Proszę o info kto był by chętny na imprezę:)

 

Przewidywany termin to 23 lub 30 październik :) są to niedziele więc większości powinno pasować.

 

Koszta jakie się wiążą z takim eventem to opłata startowa w granicach 50 - 60 PLN od osoby w zależności od firmy w której byśmy organizowali imprezę :) (w tej cenie są markery, mundury, maski oraz startowy pakiet amunicji)

Oczywiście wiadomo że amunicja startowa na długo nie wystarczy więc trzeba się przygotować na dokupienie :) zazwyczaj jest to koszt około 40 - 50 PLN za woreczek 500 kulek, niestety większość firm nie zgadza się na użycie swojej amunicji ale trzeba ich zrozumieć - ich markery ich problem z serwisowaniem.

 

I teraz najważniejsze deklaracje i tu uwaga dobrze by było aby jeśli ktoś ma zamiar rezygnować nich to napisze :)

 

Jesli powiedzmy do niedzieli (16) uzbiera się ładna ekipa to dzwonie i rezerwuje najbliższy termin niedzielny czyli jak wcześniej pisałem 23 lub 30 :)

 

Chętni:

1. eldorado

2. b4Grzenio

3. rozavw + 6

4. karol27 + 2

5. ...

6. ...

 

#EDIT 18.10.2011

 

Dziś próbowałem dobrać firmę która by nam zorganizowała imprezę co nie było łatwe go w niedziele są jakieś mistrzostwa czy inna większa impreza w Poznaniu i część firm z regionu wybiera się na ten event. Na sobotę też ciężko znaleźć firmę bo niestety ale sobota za kilka dni a ludzie się wczesnej umawiają :)

 

Ale do rzeczy impreza w niedziele 23.10.2011,

Firma która nam dostarczy markery i resztę rzeczy to http://www.easypaintball.pl/

Ceny: start 50PLN, koszt 100 kulek to 10PLN, jeśli kupujemy więcej kulek to cena może się zmniejszyć.

Cytat ze strony odnośnie lokalizacji:

Teren do gry znajduje we wsi Kozińce, ok. 10km poza terenem Białegostoku (przy szosie Ełckiej). Dojazd samochodem zajmuje 10 min.

 

Miła Pani powiedziała że potwierdzenie można złożyć do piątku jednak wolałbym zaklepać konkrety wcześniej aby nie było rozczarowań :)

 

#EDIT 21.10.2011

 

Rezerwacja potwierdzona, niedziela 23.10.2011 około godziny 14.oo

Szosa Ełcka okolice 152/1 słupka - zjazd i kawałek trzeba wjechać, na miejscu jest parking, miejsce na ognisko etc.

 

#EDIT 08.11.2011

 

attachment.php?attachmentid=69476&d=1320787083

Edytowane przez eldorado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za! Tylko nie wiem czy niedziela to odpowiedni czas. może sobota?. w niedziele duzo osob spedza czas z rodzina. no nie wiem dla mnie odpowiada i ten termin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z sobotami jest taki że spora część ludzi pracuje a taką imprezę trzeba organizować max do 15 bo później zaczyna się ściemniać :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem z sobotami jest taki że spora część ludzi pracuje a taką imprezę trzeba organizować max do 15 bo później zaczyna się ściemniać :|

A na wyposażeniu nie ma noktowizorów ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sobotę i tak jak pracuje większość to do 13-14 także myślę że nie było by problemu>>>>>

 

Ja + 2-ie osoby napewno,a może i więcej.Nawet w niedzielę jeśli sobota nie wypali.

 

Piszcie się piszcie bo spoko imprezka:P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co ja+2(dziewczyny mogą jedynie 23.X),jutro zapytam chłopaków czy idą,a zapewne pójdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na wyposażeniu nie ma noktowizorów ? :D

 

służbowy mogę załatwić. Kamere FLIR też mam na stanie :)

 

23. X . u mnie odpada, na 30. X. się piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede +6 kolesi z roboty. To załatwiajcie na 15.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niedziela :D
????????

 

 

Jesli się da o oczywiście że SOBOTA!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde w sobotę ja pracuje do 13 dopóki ogarnąć się . jak coś to sobota trochę później może co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy jak baby!!!!! ogarnąć sie!!!!!

Nie zdążysz jajek umyć w 30 min

Ja do 14 w robocie i się wyrobię!!!:P:P:P

OJ.

Wy sobie popijecie w niedziele a niektórzy na 3 do roboty mają!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szpachla kit będzie git :D . dobra to się pośpieszę :P a co tak słabo tylko 4 nas będzie z forum:>? no i tam z poza ofc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wszyscy mają kożuchy ,które bardzo lubią !!!!!dlatego tak jest że tylko 4-ech. Damy rade!!!!!!

Sobota!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mówcie kiedy to w końcu jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOBOTA 22.10.11. O godzinie 15;00 ! eldorado zaklepuje termin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech to napisze organizator,bo tak to wiecie:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się zgrywam:):):) dla mnie bez różnicy. Nie wiem czy chłopaki nie pracują w sobote.Bo oni pracują do 18.Piotrek jutro powiem co i jak jak pogadam z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności