Skocz do zawartości
Mizzrim

[Archiwum] Zakończenie sezonu VAG Kraków 2011

Rekomendowane odpowiedzi

no ja w 50% bylem :D po wczorajszym tankowaniu musiałem posiedzieć troszkę w M1 :D (cokolwiek to znaczy hehe :D) ale brat dojechał porobił trochę fotek :D pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również byłem, ale nie poznałem się z żadnym z Was :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za miłą imprezkę.Jak zwykle było grubo.Dzięki wielkie dla Busza za to że towarzyszył mi w piciu od początku do końca.Szczególne podziękowania dla Taty Miłosza za to że odebrał jak i odstawił pod dom.No i dla Mareckiego za to że mnie podjeba..... tam gdzie nie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja w 50% bylem po wczorajszym tankowaniu musiałem posiedzieć troszkę w M1 (cokolwiek to znaczy hehe ) ale brat dojechał porobił trochę fotek pozdraVWiam

 

Widzieliśmy kogoś w Twoim aucie, ale nikt nie podszedł do Nas.

 

 

Ja również byłem, ale nie poznałem się z żadnym z Was :-)

 

Trzeba było podejść. Widzieliśmy jak przejeżdzałeś, ale nie masz wlepy to jak mieliśmy Cię rozpoznać?? Nas z daleka było widać.

 

P.S. Niezła "koza" na tych felgach.

 

Chopoki dzięki za spotkanko :D

 

Komandos.... musisz sobie cały koszyczek takich papryczek kupić - widziałem, że Ci bardzo smakowały (hahaha)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzieliśmy kogoś w Twoim aucie, ale nikt nie podszedł do Nas.
no mój brat był, on nie jest wtajemniczony hehe :D fan BMW :D Następnym razem będzie lepiej :D Edytowane przez danieldyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Komandos.... musisz sobie cały koszyczek takich papryczek kupić - widziałem, że Ci bardzo smakowały (hahaha)

W dupie was mam.Wycyckaliście mnie na amen.Matko jak one paliły w gardziel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było podejść. Widzieliśmy jak przejeżdzałeś, ale nie masz wlepy to jak mieliśmy Cię rozpoznać?? Nas z daleka było widać.

 

 

:fajny noooo...

Chopoki dzięki za spotkanko :D

 

Komandos.... musisz sobie cały koszyczek takich papryczek kupić - widziałem, że Ci bardzo smakowały (hahaha)

:haha zaebiaste były papryczki:lol

 

 

W dupie was mam.Wycyckaliście mnie na amen.Matko jak one paliły w gardziel

Miażdżyły system, naprawdę:ok

 

Ja również byłem, ale nie poznałem się z żadnym z Was :-)

No to czego nie podszedł do nas, ha...!?

 

no ja w 50% bylem :D po wczorajszym tankowaniu musiałem posiedzieć troszkę w M1 :D (cokolwiek to znaczy hehe :D) ale brat dojechał porobił trochę fotek :D pozdraVWiam

 

Eeeeee...No kufa 4 kilometry od imprezy byłeś, planowałeś wcześniej przyjazd i nie wpadłeś na 15 minut...???!!!:zeco:

 

---------- Post added at 21:11 ---------- Previous post was at 21:05 ----------

 

Dzięki wielkie za miłą imprezkę.Jak zwykle było grubo.Dzięki wielkie dla Busza za to że towarzyszył mi w piciu od początku do końca.Szczególne podziękowania dla Taty Miłosza za to że odebrał jak i odstawił pod dom.

Dzięki również!:kumple

No i dla Mareckiego za to że mnie podjeba..... tam gdzie nie trzeba

:lol:haha

 

Dzięki wielkie wszystkim przybyłym, a szczególnie biesiadnikom z Czarnego Konia:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie za miłą imprezkę.Jak zwykle było grubo.Dzięki wielkie dla Busza za to że towarzyszył mi w piciu od początku do końca.Szczególne podziękowania dla Taty Miłosza za to że odebrał jak i odstawił pod dom.No i dla Mareckiego za to że mnie podjeba..... tam gdzie nie trzeba

To chyba Gosia pisała za Ciebie tłumacząc dialekt narzecza Mabutu

Matko jak one paliły w gardziel

Ja nie miałem z tym nic wspólnego :gwizdze

Pięknie chrapałeś jak wracaliśmy , a na bramkach jak się wystraszyłeś jak wydarłem się do Ciebie w mcdrve jesteśmy co chcesz odpowiedział "damy radę" :rotfl:

Krzysiu a co ty tam miałeś takiego brązowego pod nosem i umazany policzek ? :fajny

Ogólnie jak zawsze spontanicznie sympatycznie śmiesznie jednym słowem warto :ok: :kumple

Dziękówka dla zwirzaków za jak zawsze fajowe latanko po autobanach akcja z migawkami :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, kiedyś się poznamy. Ja byłem tam z A4 klubem na końcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja byłem z kumplem co jeździ na wózku inwalidzkim, stał obok vw jetta mk5 US, razem przyjechaliśmy i z nim się szlajałem:) fajne furmanki panowie ;) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eeeeee...No kufa 4 kilometry od imprezy byłeś, planowałeś wcześniej przyjazd i nie wpadłeś na 15 minut...???!!!:
eee no bylem tam na placu :D wlepkę dostałem hehe :D tylko jakoś z kumplem z vwgolf.pl się zagadałem i jakoś tak umknęło ... ale obiecuje na następny raz się poprawić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany a macie jakies fotki ??

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam cykał jakieś fotki (Varcan ?) no i Komandir próbował kręcić filmy, ale do końca nie wiadomo czy znalazł przycisk "REC" i chaj wie co z tego wyszło :lol

 

 

Mam nadzieje, że na Rozpoczęcie sezonu pogoda będzie bardziej "sprzyjająca" - może organizatorzy przestawią ją z kwietnia na maj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka Fotek ode mnie :).

 

pa230040.th.jpg pa230042.th.jpg pa230050l.th.jpg pa230014.th.jpg

pa230054.th.jpg pa230018e.th.jpg pa230024.th.jpg pa230019.th.jpg

pa230037.th.jpg pa230011n.th.jpg pa230038.th.jpg pa230008t.th.jpg

pa230043.th.jpg pa230031.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak Maciuś cykał
niestety nie cykał w dosłownym tego słowa znaczeniu ;) ale fotek parę zrobiłem :) dzisiaj wrzucę na forum.

 

To i ja dziękuję wszystkim za przybycie. Jak zawsze z wami mordy było kupę śmiechu i zabawy.

 

Komandir popieram pomysł aby ci taki duży zestaw papryczek kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba Gosia pisała za Ciebie tłumacząc dialekt narzecza Mabutu

I ściszając trochę :lol

 

 

Pięknie chrapałeś jak wracaliśmy , a na bramkach jak się wystraszyłeś jak wydarłem się do Ciebie w mcdrve jesteśmy co chcesz odpowiedział "damy radę" :rotfl:
:haha

 

Krzysiu a co ty tam miałeś takiego brązowego pod nosem i umazany policzek ? :fajny

:lol3 Ale się dziecko popaprało:lol

Ogólnie jak zawsze spontanicznie sympatycznie śmiesznie jednym słowem warto :ok: :kumple

Dziękówka dla zwirzaków za jak zawsze fajowe latanko po autobanach akcja z migawkami :).

Fajnie było i dzięki wielkie za transporta na miejsce i z powrotem:kumple::drinks:

 

---------- Post added at 08:38 ---------- Previous post was at 08:31 ----------

 

niestety nie cykał w dosłownym tego słowa znaczeniu ;) ale fotek parę zrobiłem :) dzisiaj wrzucę na forum.

 

To i ja dziękuję wszystkim za przybycie. Jak zawsze z wami mordy było kupę śmiechu i zabawy.

Fajnie było!!! Varcan dobrze było Cię zobaczyć:kumple

Komandir popieram pomysł aby ci taki duży zestaw papryczek kupić :)

:lol

Jak tam pufsia dzisiaj Krzyniu...?:lol2

Nie chcę Cie martwić, ale papryka pali dwa razy:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę Cie martwić, ale papryka pali dwa razy:haha

 

Buhahahahahaha :haha biedny komandir . ...... zara zara Buszu też jadłeś bidoku papryczkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Buhahahahahaha :haha biedny komandir . ...... zara zara Buszu też jadłeś bidoku papryczkę :)

Spoczko luzik;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy czas na moje podziękowania. Było znakomicie, wyśmienicie i zaje...fajnie :D Dodatkowe podziękowania dla wszystkich którzy wozili mojego dupala :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności