Skocz do zawartości
ChRzAnIu

Turbo KKK z BRD - potrzebna pomoc :)

Rekomendowane odpowiedzi

sorry za głupie pytanie ...a kto to ten Bogdan :D ? [/url]

 

Turbo Bogdan a dokładnie Trans-Turbo z Mielca. Nie wiem jak wstaje takie przerobiona turbosprężarka. No i jestem ciekawy jak z wytrzymałością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusem turbiny z brd jest dużo większa pojemność zimnej muszli.Więc można spokojnie dmuchać te 1.75,nie będzie się tak kotłowało,jak w dużo mniejszej muszli z garreta.

 

Bogdan chyba robi tak,że przy zdrowym ori wałku nie wymienia go na nowy zamiennik,bo to kompletnie bez sensu.Idzie nowe łożysko,uszczelnienia,koło i masz turbinkę,jak malina.

Ja tam wolę mieć ori używany wałek w dobrym stanie,niż nowy zamiennik.Podobnie jak z wałkiem rozrządu.

Wytrzymałość takiej turbiny będzie zależała od jej wysilenia,eksploatacji,smarowania,temp.oleju itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto to ten Bogdan

turbo Bogdan z mielca...

Brd rozwierca ze zmianą koła kompresji i regeneracją za 500-600zł ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a ja mam hybryde ARL też z Mielca http://turbosprezarki.info/oferta-regeneracja.html też tanio gość całkiem spoko dobrze jedzie nawet lepiej wstaje jak moje poprzednie turbo z AVF (1749VA) jak brałem od niego to oglądałem obie sztuki i rzeczywiście była rożnica w średnicy cześci zzimniej ale nierobiłem rzadnych fot na pamiątke ale na upartego można załatwić pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to co, Bogdan sprzedaje BRD z kutym kołem za ok. 1kpln a Olek ma takie za prawie 2kpln ?

 

serek a co, tylko Olek może mieć takie turbiny ? :)

 

Osobiście nie znam nikogo, kto zrobi hybrydę na częściach mellett'a z gwarancja na rok bez limitu kilometrów którą doważy i będzie to jeździło jak należy poniżej ceny podstawowej regeneracji.. oprócz Bogdana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten Bogdan przerabia tez gtb na podcisnienie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ten Bogdan przerabia tez gtb na podcisnienie ??

 

Tak, ale nie wiem z jakim efektem - nie mam żadnego ze znajomych kto ma od niego przerobione gtb. Zadzwoń spytaj na pewno odpowie konkretnie w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hybrydy z brd są spoko jak ktoś nie chcę nie wiem jak wiele zmieniać pod maską jak coś więcej to gtb czy to 17 czy 22 :D chodź jeśli jest miejsce to odrazy wkładać 22 !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mam żadnego ze znajomych kto ma od niego przerobione gtb.

Nie wiem czy Ceglarz w Leonie nie ma od Turbo Bogdana GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy Ceglarz w Leonie nie ma od Turbo Bogdana GTB

Na razie w leonie ori wszystkie graty, na dniach u mnie będziemy gtb2 od bogdana wstawiać, tak więc mam nadzieje niedługo będe mógł jakąs opinę wystawić......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ten Bogdan przerabia tez gtb na podcisnienie ??

 

Przerabia i co najważniejsze,już wie,jak odpowiednio gruchę ustawić i jak to zrobić.Brat zapodaje do avf-a 2260 przerobioną przez Bogdana.

 

Osobiście nie znam nikogo, kto zrobi hybrydę na częściach mellett'a z gwarancja na rok bez limitu kilometrów którą doważy i będzie to jeździło jak należy poniżej ceny podstawowej regeneracji.. oprócz Bogdana

 

Jego zasadą jest NIE ZEDRZEĆ Z KLIENTA,czyli coś zupełnie innego,jak u pozostałych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brat zapodaje do avf-a

 

też mam taki plan ... :) a jaki koszt od bogdana gtb2260 ? przydały by się wykresy też jego turbinek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zwrocie starej coś około tysiaka,ale dokładnej ceny nie pamiętam.

Tylko my musieliśmy frezować flanszę na turbinie,na kolektorze oraz flansze mocujące kolektor do głowicy.Dodatkowo dorobiona była nowa flansza łącząca turbo z kolektorem,też cieńsza z nierdzewki.Jak coś są takie.Ta od Bogdana po sfrezowaniu się wykrzywiła,była za miękka.

W przypadku gtb 22 trzeba szukać miejsca,bo tam jest bardzo ciasno.Inaczej,gdyby turbo było przyspawane do kolektora,ale nam takie rozwiązanie nie pasowało.Jest wygodniejsze,ale mniej praktyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorabianie flansz to raczej pikuś ... jak potrafi dobrze turbo przerobić i do tego dobrze wyregulować to CENA BAJKA ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będziemy gtb2 od bogdana wstawiać,
tylko najpierw sobie FMICa zrób , jak jeszcze nie masz :) Kurna.. czas się zbroić bo znowu będe najwolniejszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fmic już dawno siedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko najpierw sobie FMICa zrób , jak jeszcze nie masz :) Kurna.. czas się zbroić bo znowu będe najwolniejszy :P

 

fmic już dawno siedzi

 

true....:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje już kompletne,...z długo wyczekiwanym ori tłumikiem szmerów od brd.

 

Zdjęcie0053.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z długo wyczekiwanym ori tłumikiem szmerów od brd

 

:blink WTF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to k***wa jest :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności