Skocz do zawartości
kermit

Wymiana zewnetrznej klamki pasazera przod

Rekomendowane odpowiedzi

Hej moze to błahy temat ale szczerze prosze o rade czy zeby ja wymienic musze zdjac cała tapicerke bo od zewnatrz niema zadnej sruby probowalem odginac ale tylko poobzuwalem lakier z drzwi.Klamka mnie wkurza bo otwiera drzwi za okolo piatym pociagnieciem i boje sie ze ktos ja wreszcie urwie.Aha jesli ktos moze wie musze kupic sanma klamke czy razem z zamkiem z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego . Ja gdy ostatnio przeprowadzałem serwis klamki to musiałem zdjąć tapicerkę i rozebrać całe drzwi myślę że u ciebie będzie podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba rozbierać tapicerki rzeby wymienić klamke

Jak otworzysz drzwi to nad zamkiem jest zaślepka plastikowa jak ją wyjmiesz będzie śruba na torx wykręcisz ją do oporu i najpierw wyjdzie ta część gdzie jest wkładka następnie w klamce jest wpięte takie cięgiełko znaczy plasti i dalej lineczka do zamka to wypnieszi możesz wyjąć klamke ale może właśnie wystarczy to cięgno wpiąć dalej aby je naciągnąć i będzie się lepiej otwierać

Może to się przyda

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=18834

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli ta śrubka jest obrobiona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to musisz sie dobrac od srodka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co jeśli ta śrubka jest obrobiona?

 

To wbijasz płaski śrubokręt w jej środek i wykręcasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się. Panowie wymieniłem klamkę, powinien wymiany wymiany był brak dzwonią działania zamynania i otwierania przez przyłożenie dłoni. Nowa klamka to samo nie działa. Trzeba adoptować VAGIEM?

1 minutę temu, grzesu3 napisał:

Podepnę się. Panowie wymieniłem klamkę, powodem wymiany był brak działania zamynania i otwierania przez przyłożenie dłoni. Nowa klamka to samo nie działa. Trzeba adoptować vagiem?

 

Edytowane przez grzesu3
błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności