Skocz do zawartości
marizaga

reportaż w tvp info o CB: Koliber

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem koledzy, czy wiedzieliscie, kim jest Koliber w Poznaniu, kanal 23. Obejrzyjcie do konca. Szacunek.

Szerokości!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele miast w Polsce ma swojego "kolibra" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie zgadza, ale Koliber w Poznaniu jest niewidomy od dziecinstwa. Mimo, ze sam moze potrzebowac pomocy, udziela sie charytatywnie na cb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki szacun dla niego! W przyszłym tygodniu jak będę w Poznaniu powiem mu to osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale Koliber w Poznaniu jest niewidomy od dziecinstwa

 

W Chełmie ( LC ) jest "Marek Połaniecka " i tez jest niewidomy. Poznałem go jak kupowałem od niego radio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat o Kolibrze to już był zdaje się poruszany na łamach TV tylko to było jakieś 1,5 roku temu o ile mnie pamięć nie myli ,albo było przynajmniej o takiej tematyce ale z tego co pamiętam to też było o niewidomym co na CB pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co się nasuwa i czego niestety brakuje na tym naszym polskim CB to kultura. Dla mnie gościu udowadnia że można korzystać z tego dobrodziejstwa bez sadzenia co chwilę k... i ch..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co się nasuwa i czego niestety brakuje na tym naszym polskim CB to kultura. Dla mnie gościu udowadnia że można korzystać z tego dobrodziejstwa bez sadzenia co chwilę k... i ch..

 

tez ubolewam nad tym, czasem az wstyd miec wlaczone glosniej radio gdy sie jedzie z pasazerami. Moim zdaniem glowne przyczyny sa takie, ze duza czesc uzytkownikow mysli, ze jest totalnie anonimowa w eterze, przez to czujac sie bezkarna w publicznym pasmie...Niektorzy probuja sie dowartosciowac przez uzywanie przeklenstw, odreagowac, albo poczuc jak prawdziwy macho (mozliwe, ze kompensuja sobie inne problemy...). Inna sprawa, to kolesie, ktorzy traktuja slowa na "k", jako przecinek. Ich zasob slownictwa i mozliwosci jezykowe sa tak bardzo ograniczone, ze sami nawet nie maja swiadomosci, jak zatruwaja eter. Najgorzeja jak taki "prosty" czlowiek trafi na podobnego "kumpla", ktorego dawno nie slyszal i sobie zaczna swiergotac na kanale 19.

Jeszcze ciekawszym zagadnieniem sa kierujacy, ktorzy oprocz agresji slownej, strasza innych uzytkownikow "rekoczynami". To jest o tyle ciekawe, ze w Polsce wiekszosc zawodowych kierowcow jezdzi "u kogos", a jednym z najwazniejszych wymagan jest niekaralnosc...ups

 

Slyszalem teze, ze u podstaw wielu nacechowanych agresja slowna zachowan na cb lezy...terytorializm. Po prostu traktujemy przestrzen przed samochodem jako wlasna, ktorej bedziemy bronic, o ktora sie bedziemy klocic itd.

 

Jednak najdziwniejsza rzecza, jaka regularnie mozna uslyszec w Pile, sa srednio raz na minute reklamy, dyplomatycznie mowiac, "pewnych uslug", wszystko na kanale 19, nadawane z jakiejs mocnej bazowki. W Pile moga w centrum miasta suszyc, ale predzej uslyszysz 10 x zaproszenie na "komplecik" za 50 zl. Jeszcze nie spotkalem sie z tym, zeby ktos im zwrocil uwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na mnie to jest tak jacy Użytkownicy CB to i tacy kierowcy bo są kulturalni kierowcy i kulturalni użytkownicy CB

 

 

Jednak najdziwniejsza rzecza, jaka regularnie mozna uslyszec w Pile, sa srednio raz na minute reklamy, dyplomatycznie mowiac, "pewnych uslug", wszystko na kanale 19, nadawane z jakiejs mocnej bazowki. W Pile moga w centrum miasta suszyc, ale predzej uslyszysz 10 x zaproszenie na "komplecik" za 50 zl. Jeszcze nie spotkalem sie z tym, zeby ktos im zwrocil uwage.
u mnie w okolicy to coraz częściej to słychać ale oferty baru tak więć jak na mnie ot reklamy na CB chyba będą coraz częstsza sprawa do spotkania się z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reklamy na CB chyba będą coraz częstsza sprawa do spotkania się z tym

Kiedyś, gdy wymagane było zezwolenie takie praktyki były zabronione. Teraz niestety żadne przepisy tego nie regulują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś, gdy wymagane było zezwolenie takie praktyki były zabronione. Teraz niestety żadne przepisy tego nie regulują.
ciekaw jestem ile teraz by zostało CB w mobilach i na bazach ja by było potrzebne zezwolenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekaw jestem ile teraz by zostało CB w mobilach i na bazach ja by było potrzebne zezwolenie

Mnie by to nie przeszkadzało. Może choć po części wyeliminowało by chamów z pasma CB, bo czasami na 19nastym aż przykro słuchać... Ale nie róbmy OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności