Skocz do zawartości
roger31

Park assist czy ktos montował

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem okazje uzywać tego w tiguanie i powiem Wam że to lipa jest. czasem wcale luka która jest na auto nie pasuje mu do parkowania itp. jak dla mnie wystarczy zwykły czujnik parkowania z wyświetlaczem na ekranie i jest super. ja w CC mam beznadziejne pole widzenia do tyłu i parkuje sie super i szybko bez tego bajeru.

jak dla mnie ten wynalazek to tylko wyscig producentów w ilości bajerów i nowinek w aucie a co do praktyczności tego wynalazku to już bym polemizował. mega wolne to i tyle.

wolałbym już aktywny tempomat czy dach panoramę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem okazje uzywać tego w tiguanie i powiem Wam że to lipa jest. czasem wcale luka która jest na auto nie pasuje mu do parkowania itp. jak dla mnie wystarczy zwykły czujnik parkowania z wyświetlaczem na ekranie i jest super. ja w CC mam beznadziejne pole widzenia do tyłu i parkuje sie super i szybko bez tego bajeru.

jak dla mnie ten wynalazek to tylko wyscig producentów w ilości bajerów i nowinek w aucie a co do praktyczności tego wynalazku to już bym polemizował. mega wolne to i tyle.

wolałbym już aktywny tempomat czy dach panoramę.

 

No panowie czy komuś udało się założył PLA na 10 czujek? Technicznie wydaje się był prosta sprawa, ale co z tym ABS?

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No panowie czy komuś udało się założył PLA na 10 czujek? Technicznie wydaje się był prosta sprawa, ale co z tym ABS?

Musi być 3AA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musi być 3AA

 

chwila 3AA do PLA na 10 czujek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chwila 3AA do PLA na 10 czujek?

 

Właśnie, 3AA to na 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, 3AA to na 12.

 

a ja właśnie kombinuje co by po łatwiźnie zrobić jakiś mod, a efekt dupę rozrywał :hurra, kupiłem kiedyś przez przypadek moduł do PLA 1T0919475J. Już go wkładałem to poza błędem braku bocznych czujek wywala błąd ABS.

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana ABS jest potrzebna żeby te 10 czujników działało, ale nie na 3AA tylko 3C0......, bo prawdopodobnie twój tego nie obsłuży, źle spojrzałem, myślałem że rzeczywiście Piotrek robisz moda co d... urywa, sterownik recznego, kolumna kierownicza i dwa czujniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, bardziej przydaje się OPS360 niż PLA 2.0

Ale to tylko system wspomagający kierowcę, więc nie ma co oczekiwać że za rączkę poprowadzi w czarnych okularach.

Dołozyłem to u siebie i 2 x użyłem .

Ale czas poświecony na instalacje, wiedza, satysfakcja ..... bezcenna !!

Jedni dokładają , by się narobić i miec, inni by używac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie pięknie Marcinie, ale do prawie 9latka nie będę dokładał wora siana, więc stosunkowo małym kosztem można by mieć radochę ?, moze nie za bardzo funkcjonalną ale kogo to obchodzi ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Piotrek. Ja to robie, by sobie udowodnić ze się da, by spedzic 2-3 doby w garażu, wyjść z pod auta uj***** po pachy dosłownie.

:)

Ostatnio nawet wyłączam Line Assysta bo mi wyrywa kierownicę jak chcę zygzakiem pojeździć albo ominąć dziurę w drodze ... to on mi - NIe - będziesz jechał prosto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szacun :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze kombinuje ale do PLA 2,0 moduł od 1T0 919 475 C w górę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy może ktoś potwierdzić jakie moduły obsługują PLA 1,5??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten 1T0 919 475 P i wszystko chodzi doskonale !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jeszcze inny moduł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności