Skocz do zawartości
Bimbasz

[Instrukcja] - Elektryczna klapa w kombi

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak się dzieje, zabezpieczenia aby klapa nie uderzyła w przyczepkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy Siłowniki 3AF827383A / 3AF827384A

przycisk 3D0959831D

do ciągacz 3AF827887

 

Są porostu nowszymi modelami elementów wymienionych w pierwszym poście ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, są to nowsze elementy.

Edytowane przez Wolfe
korekta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, może nie na temat, ale nic nie mogłem znaleźć na forum. Potrzebuję numer części , która znajduje się w prowadnicach (ogranicznik) rolety, jeden ogranicznik wypadł, i roleta jak mocniej hamuje zwija się samoistnie. Ma ktoś pomysł jak to naprawić, ewentualnie nowa cześć? Pozdrawiam i dziękuję z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,zbieram na razie informację na temat montażu klapy. Może ktoś podesłać rozpiskę połączeń elektrycznych? Przede wszystkim chodzi mi o wtyczkę do przycisku w klapie-są tam 4 piny .I jeszcze jedno -chciałbym zapytać o pewną rzecz:mianowicie chodzi mi o montaż ewentualnie wymianę jednego z siłowników. Jeśli jeden np.ten w aucie będzie w pozycji otwartej a drugi (kupiony na wymianę) w pozycji zamkniętej to w jaki sposób ustawić go w takiej pozycji jak ten pierwszy)?Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rafal0818

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przeczytałem dużo w temacie i szukam konkretnej odp. Interesuje mnie otwieranie półautomatyczne ,czyli chce tylko, aby klapa otwierała się i podnosiła z pilota .Zamykać już mogę sam. Znalazłem kilka filmików

Wiem że wymienia się siłowniki zwykłe na takie ze sprężynami i odbojniki pytanie ma ktoś numery tych części ??? Znalazłem części i numery np do golfa V , ale w Passacie b6 odbojniki są prostokątne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

A ja mam pytanie czy znalazłaby się osoba z okolic Warszawy która podjęła by się zrobienia elektrycznej klapy w VW Passacie B7 Variant 2011 rok.

Chodzi o kompleksowe rozwiązanie: czyli zakup części + montaż. Otwieranie z pilota + zamykanie przyciskiem w klapie (lub bez zamykania jak napisał kolega pasacik98). Jeżeli tak to priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś ma instrukcje jak uruchomić zamykanie klapy z pilota? Bronken.de niedziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktory kabel w silowniku to can low a ktory can high ? bo mam gotowa wiazke ale nie mam schematu i nie wiem czy cos sie stanie jak podlacze na odwrot ??

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

A co jeżeli niema się gniazda z bezpiecznikami po stronie pasażera w które trzeba wpiąć elektryczna klapę ? Czy można dołożyć takie gniazdo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wepnij się w gniazdo po stronie kierowcy ;) to jest obojętne które, ważne żeby zasilanie na siłowniki było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem fabrycznie w Pasku elektryczną klapę bagażnika, i jeśli za tysiąc złotych nie licząc włożonej pracy, ma wynieść ten bajer to będzie najlepiej wydany tysiąc na Paska. Aktualnie nie mam już HighLine z krwi i kości, no i paru bajerów mi brakuje. I jak ktoś wyżej pisał, idąc z siatami jedynie co można czasami zrobić, to wymacać środkowy przycisk w pilocie i go przytrzymać niecałe 2 sekundy i już po kilku krokach się lżej. Bez odkładania na przykładowo mokre podłoże podczas ogromnej ulewy;) Jakby ktoś chciał coś po Vinie sprawdzić z fabryczną el. klapą priv. PZdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co można sprawdzić po VIN z elektryczna klapa, jak jej się nie miało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak ktoś wyżej pisał, idąc z siatami jedynie co można czasami zrobić, to wymacać środkowy przycisk w pilocie i go przytrzymać niecałe 2 sekundy i już po kilku krokach się lżej. Bez odkładania na przykładowo mokre podłoże podczas ogromnej ulewy

 

...ewentualnie zamontować Easy Open - to nieco mniejszy koszt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w nawiązaniu do klapy elektrycznej to mam temat zamka bagażnika. Padł mi mikrostyk jak na zdjęciu20170110_194954.jpg. I teraz pytanie czy taką część można gdzieś dostać (całą tą plastikową wkładkę do zamka) czy trzeba zamek kupować. Może ktoś poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czesci jaka potrzebujesz napewno jest nr fabryczny

Spisz go i idz do ASO a najlepiej wez czesc ze soba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem że nie za każdym razem klapa chce się otworzyć... 

Czasem się otwiera. A czasem z 5 prób trzeba żeby się otworzyła... O co może chodzić???

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :) passat b7 z fabryczną elektryczną klapą i easy open. Pytanie odnośnie zamykania klapy :) wiadomo przycisk na klapie :) a czy by dało radę i jak zrobić tak żeby też zamykało z pilota i z przycisku w drzwiach ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pilota tak. Po zastosowaniu dodatkowego modulu. Przycisku drzwi nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę pomysłów brak? Dodam że siłowniki nowe :/ czy mogą to być silniczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności