Skocz do zawartości
lancer83

Aktywacja kontrolki tylnej klapy w 3b

Rekomendowane odpowiedzi

A czy w 3B z 1/2Fis i modułem komfortu 1J0959799AH zadziała ta kontrolka? Przy teście zegarów nad Fisem w środkowy rzędzie jest taka kontrolka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak

zdjcie0596p.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

---------- Post added at 20:00 ---------- Previous post was at 19:59 ----------

 

A czy w 3B z 1/2Fis i modułem komfortu 1J0959799AH zadziała ta kontrolka? Przy teście zegarów nad Fisem w środkowy rzędzie jest taka kontrolka :)

 

Zadziała tak jak u mnie.Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie dla laika foto który to pin w module komfortu do nie chciałbym czegoś spier... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dajcie dla laika foto który to pin w module komfortu do nie chciałbym czegoś spier... :D

 

W pierwszym poście masz wsio ładnie opisane. Jest jedna mała różnica moduł komfortu w passacie jest pod nogami kierowcy.

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=14&t=362987 Trzecie zdjęcie to kostka modułu komfortu.

Edytowane przez lancer83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to to wiem że pod fotelem ok mam nadzieje że nie eksploduje mi licznik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko zrobisz dobrze to będzie git. Ja to robiłem dziś i wszystko śmiga.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dajcie dla laika foto który to pin w module komfortu do nie chciałbym czegoś spier...

Kolego w kostce 26 pinowej modułu jest tylko jeden przewód brązowo-czarny. Jeśli masz wątpliwości to użyj miernika, przyłóż go do plusa i do tego przewodu, jak po otwarciu bagażnika pojawi ci się na mierniku wskazanie, to znaczy, że masz masę i to wszystko:dobrze

I jeszcze jedno - z tego co pamiętam to przy braku CANa ta kontrolka przy teście zegarów się nie pojawia:)

Edytowane przez seboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro się za to biorę :-) tylko zastanawia mnie jedna rzecz...

Cytat z forum Golfa

Zauważyłem, że gdy samochód jest odpalony kontrolka leciutko się świeci (na samym zapłonie nie występuje to), gdy wrzuce wsteczny praktycznie znika całkiem... Też tak macie?

Czy to tylko u niego się świeci ta kontrolka w takich okolicznościach czy u nas w Passkach też tak może być?

Edytowane przez holker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prze chwilką sprawdzałem u mnie nic się nie żarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ma wyglądać ta wsuwka do pinu 16 w kostce licznika gdyby się okazało że ja też jej nie mam może ktoś dać foto żebym ewentualnie się zaopatrzył w taką ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foto niestety nie posiadam ale na pewno coś dobierzesz.Z dokupieniem też może być problem. Ja bym radził poszukać na szrocie takiej kostki i będziesz miał na zapas. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie dobiore bo kompletnie nie wiem jak to wygląda nawet nie mam nic podobnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie, czy w passkach bez fisa też to zadziała? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak ma wyglądać ta wsuwka do pinu 16 w kostce licznika gdyby się okazało że ja też jej nie mam

Na 100% nie masz kolego obsadzonego tego pinu. Ja wziąłem wsuwkę ze starej szrotowej kostki, bo można taką kupić za jakies 5 PLN, więc to wyjdzie dużo taniej niż zakup jednej wsuwki z kawałkiem przewodu w ASO:)

a powiedzcie, czy w passkach bez fisa też to zadziała?

Wcześniej pisałem, że sprawdzałem najpierw w liczniku z mfa (czyli bez FIS) i kontrolka była. Możliwe, że nawet w golasach jest:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można taką kupić za jakies 5 PLN

trochę drożej to wychodzi... bo 000 979 018 E czyli zestaw przewodów u Gajosa kosztuje 15.67, więc w ogóle się to nie opłaca :-) a nie wiecie czy w jakimś sklepie z elektroniką takiej wsuwki się nie dostanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ASO jeszcze drożej bo 23 zł, :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup kostkę ISO do jakiegokolwiek radia samochodowego - będziesz miał 10 wsuwek z kawałkiem przewodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup kostkę ISO do jakiegokolwiek radia samochodowego - będziesz miał 10 wsuwek z kawałkiem przewodu.

Z kostki do radia wsuwki nie pasują są za wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie coś podejdzie?

20110927640.th.jpg20110927641.th.jpg20110927641.th.jpg

Udało mi się to wydłubać, ale to nie jest jak widać kwadratowa wsuwka, a taka chyba powinna tam iść, a poza tym chyba za duże trochę (przepraszam za takie byle jakie wymiarowanie :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności