Skocz do zawartości
J@ceq

Mocno aktywny koniec sezonu

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód: B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AWX)
    Rok prod: 2002

Trzeba się wziąć za siebie i swoją aktywność w grupie bo troszkę przysiedliśmy. Nasz opiekun wyruszył na ciepłe wody biegać za rybami czy innymi syrenami a my tu troszkę oklapliśmy. Od zlotu ogólnopolskiego nic się nie działo, w tym samym czasie w innych regionach polski aż huczało. Wszyscy jeździli na spoty a my...... No cóż koniec siedzenia i czekania na mannę z nieba. Jak w spontanicznych spotkaniach wstępnie gadaliśmy jest propozycja poganiania z pistoletem na żelowe kulki. Bawiliśmy się już 2 razy, ja mimo swoich prawie 50 lat też się ruszałem. Jarek (maly33) rozmawiał wstępnie i proponuje 25.09 (najbliższa niedziela). Teren do wybrania, ale jest propozycja Bezrzecza (las + teren na grilla).

Cena 55zł za osobę w tym (kombinezon, maska, pistolet, kulki worek na 1 osobę, butla z co2) dodatkowo dostajemy duża butle z co2 w razie czego jak by się komuś wykończył gaz.
    Wpisywać się na listę czasu mamy mało. Brać kolegów, koleżanki (jadę bez żonki ;) ), braci, siostry, starych, młodych wszyscy mogą się bawić. Każdy zaopatrzy się w węgiel grilla i kiełbaski i co tam jeszcze i robimy imprezkę rodzinno sportową.

1. [email protected] + szogun_12 + Piotrek(kolega szoguna) + Piotrka dziewczyna latamy

2. POLMOS+2 Polmosik sie strzela

3. KUDLATY2009 też biega + jedna osoba brawo bawi się z nami

4. maly3310 + siostrzeniec + szwagier jakby nie biegał to...

5. stasio + zonka stasio biega, a co dasz radę żonka już nie musi ;) ale dobrze jakby dała radę jak na kręglach.

6. frytek jakby dał radę to go pozielenimy :P

7. adampolice + Młody

8. Konrad + mała

9. Łysy (może da się namówić na bieganie

10. Artmin (robi się gęsto)

11. Michalrx

gnamy z temacikiem bo niedziela tuż tuż

forumowicze zieloni grają w kulki

Spotykamy się Modra na parkingu LIDLA o godz.12 Myślę że Szczecinianie wiedzą gdzie to jest, chłopaki z Polic mają blisko a reszta znajdzie.

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B6 2.0 TDI-PD 140KM (BMP) DSG
    Rok prod: 2006

ja sie pisze na strzelanke,a Monika z Natalką popatrzą,czyli POLMOS+2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B7 2.0 TDI 177KM (CFGC)
    Rok prod: 2014

ja jestem jak najbardziej za :dobrze

25.09. mi pasuje . jeszcze tylko jakaś przyzwoita godzina i idziem w las :hunter :560::505:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)
    Rok prod: 2003

jeżeli 25 to ja jestem za poprosze o wpisik do listy :)

P.S jeżeli można to wyodrebnij Jacek na liscie kto będzie ganiał i strzelał się żebym później wiedział ile powiedziec że będzie potrzebnych kompletów. Po za tym trzeba ustalić termin do kiedy każdy się zdeklaruje bo koleś gadał zeby dac mu tygodniowe wyprzedzenie ale jutro zadzwonie i pogadam z nim żeby np w piatek dać mu znać odnosnie ile kompletów i termin jaki (jesli chodzi o Niedziele 25,09,2011)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B7 2.0 TDI 170KM DSG
    Rok prod: 2011

Mój pierwszy wolny weekend niestety dopiero 22.10, także z paintaballa du.pa. Może by zamknąć sezon w Glinnej w końcu października? (ale to temat na osobny wątek)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: Nie passat
    Rok prod: 2013

25.09 odpada u mnie. Szkoła.:(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2005

dobra [email protected] wpisuj dwie sztuki Ja + zonka

tylko zaznacze ze po lesie nie bede biegał moge ognicho rozpalic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2007

Nie będzie problemu jak napisze w piątek czy dam radę wpaść ? Bo możliwe że w niedzielę lecę na Niemcy ale jak by było około 16 to spokojnie bym wrócił i wpadł ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    tylko zaznacze ze po lesie nie bede biegał moge ognicho rozpalic
    Stasiu przestan, tam teren jest taki że możemy sami sobie go wyznaczyć. My sie bawiliśmy na ogolnie nie duzym terenie. Wiec fajnie będzie. Jak Jacek najmlodszy z nas idzie to Ty nie badz gorszy Staruch (żartuje) i dawaj biegać z nami :). Frytek pewnie nie będzie :). Tylko zalezy o której godzinie rozpocznie sie strzelanka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
    Rok prod: 1998

Niestety tym razem nie dam rady biegać za Waszymi dupskami... Najbliższy wolny termin mam w połowie października.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    jeżeli można to wyodrebnij Jacek na liscie kto będzie ganiał i strzelał się żebym później wiedział ile powiedziec że będzie potrzebnych kompletów
    zrobione na zielono

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2005

ale zes [email protected] podsumował mnie ,kurcze naprawde biegac mi jest ciezko,,, no i jeszcze Mały dowalił ognia do pieca, i jestem juz ugotowany na miękko , a godzine wstepnie zeście ustalili, bo mam w niedziele do pracy na noc .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    ale zes [email protected] podsumował mnie ,kurcze naprawde biegac mi jest ciezko,,, no i jeszcze Mały dowalił ognia do pieca, i jestem juz ugotowany na miękko , a godzine wstepnie zeście ustalili, bo mam w niedziele do pracy na noc .
    Do nocy Stasiu damy rade:D. Narazie wstepnie trzeba zebrac ekipe ile nas bedzie i czy odpowiada termin niedzielny ludziom

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2007

Panowie a może by tak z Lubuskiego zebrać też ekipę ? Widziałem że z Dębna Gorzowa i Kostrzyna kilka osób jest a oni raczej za daleko nie mają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2012

ja sie nie wypowaidam bo nie iwem jak z uczelnia:) najwyzej przyjade w celach towarzyskich:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Panowie a może by tak z Lubuskiego zebrać też ekipę ? Widziałem że z Dębna Gorzowa i Kostrzyna kilka osób jest a oni raczej za daleko nie mają.
    Spoko, jak są chętni to nie ma sprawy. Przeciez pisałem żeby znajomi , koleżanki itp. a co dopiero passatomaniacy. Frytek pytaj.
    nie iwem jak z uczelnia najwyzej przyjade w celach towarzyskich
    Krzychu nie wygłupiaj się jak przyjedziesz to tez się postrzelasz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    ja sie nie wypowaidam bo nie iwem jak z uczelnia najwyzej przyjade w celach towarzyskich
    Ty sie nie opierdzielaj poprawek juz nie masz a poczatek roku mozna opuscic chyba apelu nie masz?:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2012
    Ty sie nie opierdzielaj poprawek juz nie masz a poczatek roku mozna opuscic chyba apelu nie masz?

no wlasnie w tym problem zer mam poprawki;d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    no wlasnie w tym problem zer mam poprawki;d
    Sądziłem, że juz masz to za soba :D w takim razie nie będę nalegał ale według mnie pilny student to może na paintballu latac w jednej ręce z markerem a w drugiej z ksiazka :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    no wlasnie w tym problem zer mam poprawki
    Krzyśku panie inżynierze jak możesz pisać o poprawkach. Nie wierzę, przecież to niemożliwe, no ale najlepszym się zdarza. I tak liczymy na ciebie i nie tylko....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności