Skocz do zawartości
J@ceq

Mocno aktywny koniec sezonu

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba się wziąć za siebie i swoją aktywność w grupie bo troszkę przysiedliśmy. Nasz opiekun wyruszył na ciepłe wody biegać za rybami czy innymi syrenami a my tu troszkę oklapliśmy. Od zlotu ogólnopolskiego nic się nie działo, w tym samym czasie w innych regionach polski aż huczało. Wszyscy jeździli na spoty a my...... No cóż koniec siedzenia i czekania na mannę z nieba. Jak w spontanicznych spotkaniach wstępnie gadaliśmy jest propozycja poganiania z pistoletem na żelowe kulki. Bawiliśmy się już 2 razy, ja mimo swoich prawie 50 lat też się ruszałem. Jarek (maly33) rozmawiał wstępnie i proponuje 25.09 (najbliższa niedziela). Teren do wybrania, ale jest propozycja Bezrzecza (las + teren na grilla).

Cena 55zł za osobę w tym (kombinezon, maska, pistolet, kulki worek na 1 osobę, butla z co2) dodatkowo dostajemy duża butle z co2 w razie czego jak by się komuś wykończył gaz.
Wpisywać się na listę czasu mamy mało. Brać kolegów, koleżanki (jadę bez żonki ;) ), braci, siostry, starych, młodych wszyscy mogą się bawić. Każdy zaopatrzy się w węgiel grilla i kiełbaski i co tam jeszcze i robimy imprezkę rodzinno sportową.

 

1. J@ceq + szogun_12 + Piotrek(kolega szoguna) + Piotrka dziewczyna latamy

2. POLMOS+2 Polmosik sie strzela

3. KUDLATY2009 też biega + jedna osoba brawo bawi się z nami

4. maly3310 + siostrzeniec + szwagier jakby nie biegał to...

5. stasio + zonka stasio biega, a co dasz radę żonka już nie musi ;) ale dobrze jakby dała radę jak na kręglach.

6. frytek jakby dał radę to go pozielenimy :P

7. adampolice + Młody

8. Konrad + mała

9. Łysy (może da się namówić na bieganie

10. Artmin (robi się gęsto)

11. Michalrx

 

gnamy z temacikiem bo niedziela tuż tuż

forumowicze zieloni grają w kulki

Spotykamy się Modra na parkingu LIDLA o godz.12 Myślę że Szczecinianie wiedzą gdzie to jest, chłopaki z Polic mają blisko a reszta znajdzie.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie pisze na strzelanke,a Monika z Natalką popatrzą,czyli POLMOS+2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jak najbardziej za :dobrze

25.09. mi pasuje . jeszcze tylko jakaś przyzwoita godzina i idziem w las :hunter :560::505:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli 25 to ja jestem za poprosze o wpisik do listy :)

 

P.S jeżeli można to wyodrebnij Jacek na liscie kto będzie ganiał i strzelał się żebym później wiedział ile powiedziec że będzie potrzebnych kompletów. Po za tym trzeba ustalić termin do kiedy każdy się zdeklaruje bo koleś gadał zeby dac mu tygodniowe wyprzedzenie ale jutro zadzwonie i pogadam z nim żeby np w piatek dać mu znać odnosnie ile kompletów i termin jaki (jesli chodzi o Niedziele 25,09,2011)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy wolny weekend niestety dopiero 22.10, także z paintaballa du.pa. Może by zamknąć sezon w Glinnej w końcu października? (ale to temat na osobny wątek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25.09 odpada u mnie. Szkoła.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra J@cku wpisuj dwie sztuki Ja + zonka

tylko zaznacze ze po lesie nie bede biegał moge ognicho rozpalic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie problemu jak napisze w piątek czy dam radę wpaść ? Bo możliwe że w niedzielę lecę na Niemcy ale jak by było około 16 to spokojnie bym wrócił i wpadł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko zaznacze ze po lesie nie bede biegał moge ognicho rozpalic
Stasiu przestan, tam teren jest taki że możemy sami sobie go wyznaczyć. My sie bawiliśmy na ogolnie nie duzym terenie. Wiec fajnie będzie. Jak Jacek najmlodszy z nas idzie to Ty nie badz gorszy Staruch (żartuje) i dawaj biegać z nami :). Frytek pewnie nie będzie :). Tylko zalezy o której godzinie rozpocznie sie strzelanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tym razem nie dam rady biegać za Waszymi dupskami... Najbliższy wolny termin mam w połowie października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli można to wyodrebnij Jacek na liscie kto będzie ganiał i strzelał się żebym później wiedział ile powiedziec że będzie potrzebnych kompletów
zrobione na zielono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zes J@cku podsumował mnie ,kurcze naprawde biegac mi jest ciezko,,, no i jeszcze Mały dowalił ognia do pieca, i jestem juz ugotowany na miękko , a godzine wstepnie zeście ustalili, bo mam w niedziele do pracy na noc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale zes J@cku podsumował mnie ,kurcze naprawde biegac mi jest ciezko,,, no i jeszcze Mały dowalił ognia do pieca, i jestem juz ugotowany na miękko , a godzine wstepnie zeście ustalili, bo mam w niedziele do pracy na noc .
Do nocy Stasiu damy rade:D. Narazie wstepnie trzeba zebrac ekipe ile nas bedzie i czy odpowiada termin niedzielny ludziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może by tak z Lubuskiego zebrać też ekipę ? Widziałem że z Dębna Gorzowa i Kostrzyna kilka osób jest a oni raczej za daleko nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie wypowaidam bo nie iwem jak z uczelnia:) najwyzej przyjade w celach towarzyskich:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a może by tak z Lubuskiego zebrać też ekipę ? Widziałem że z Dębna Gorzowa i Kostrzyna kilka osób jest a oni raczej za daleko nie mają.
Spoko, jak są chętni to nie ma sprawy. Przeciez pisałem żeby znajomi , koleżanki itp. a co dopiero passatomaniacy. Frytek pytaj.
nie iwem jak z uczelnia najwyzej przyjade w celach towarzyskich
Krzychu nie wygłupiaj się jak przyjedziesz to tez się postrzelasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie wypowaidam bo nie iwem jak z uczelnia najwyzej przyjade w celach towarzyskich
Ty sie nie opierdzielaj poprawek juz nie masz a poczatek roku mozna opuscic chyba apelu nie masz?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty sie nie opierdzielaj poprawek juz nie masz a poczatek roku mozna opuscic chyba apelu nie masz?

no wlasnie w tym problem zer mam poprawki;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie w tym problem zer mam poprawki;d
Sądziłem, że juz masz to za soba :D w takim razie nie będę nalegał ale według mnie pilny student to może na paintballu latac w jednej ręce z markerem a w drugiej z ksiazka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie w tym problem zer mam poprawki
Krzyśku panie inżynierze jak możesz pisać o poprawkach. Nie wierzę, przecież to niemożliwe, no ale najlepszym się zdarza. I tak liczymy na ciebie i nie tylko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności