Skocz do zawartości
rafal102

Zakończenie sezonu Letniego 2011 w Ornecie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

25.09.2011 roku Warmińsko Mazurski Klub Samochodów z Grupy VAG Organizuje w Ornecie zakończenie sezonu letniego. Także wszystkie auta z tej grupy są zapraszane więc i passatów nie może zabraknąć. Rozpoczęcie o godzinie 12.00. Wszystkich chętnych zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tym razem mnie nie zabraknie :P

Edytowane przez Alex360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zaproszenie od VsV - na 90 % stawiam się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał zrób listę chętnych. Ja niestety tym razem odpadam. W ten weekend jestem w Karkonoszach i nie dam fizycznie rady dojechać. Mimo to mam nadzieję, że reprezentacja grupy będzie i to liczna:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę przed wypłatą więc na pewno swoim autem nie przyjadę- brak $ :( . Chyba że ktoś przygarnie "kropka" :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy będę miał miejsce, żeby kogoś zabrać bo już mam komplet chyba, że ktoś się wykruszy to dam znać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarekk1813

Witam jestem nowy tutaj. Od zeszłej niedzieli stałem się szczęśliwym posiadaczem Passata b3 1.9 td. Jeżeli do niedzieli wyrobię się z założeniem IC to mam nadzieję, że będę mógł się pojawić.

Ps. O której i skąd wyjazd do Ornety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubas impreza tyle powiem :) Pozdro dla ludzików z forum których udało się spotkać ;D Foty niebawem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

impreza była mega:)oby więcej takich w przyszłym roku;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chyba jedna z lepszych imprez na jakich byłem w tym roku, jak nie najlepsza. Wielki plus za VsV za mega organizację i sam klimat. Nie liczę paru minusów w postaci latających butelkach pod dachach i pseudo ćwiartek na koniec ... No ale

 

Mała foto relacja :

 

https://picasaweb.google.com/stuku.passat/ZakonczenieSezonuVSVOrneta25092011

 

P.S frekwencja ludzi z naszej grupy jak zwykle nie zawiodła :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Impreza była genialna. Organizacja bardzo przyzwoita, klimat świetny.. a zobaczyć tyle świetnie odszykowanych VAG-ów bezcenne.. Pierwszy raz w życiu byłem na tak grubej imprezie autek z grupy VAG na Warmii i Mazurach. Ach dużo pisać.. na prawdę dobry zlot. Szkoda jedynie, że brakowało autek z forum Passata.. były tylko jednostki.. :/ a szkoda.. :/

 

PS

 

A Stuku zamiast zajmować się imprezą to szukał pod lasem dziczyzny .. :P Weźcie go w końcu na tego dzika zabierzcie bo się ogarnąć chłopak nie może.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja żaluje, ze w tym roku nie dalem rady sie pojawić ale siły wyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności