Skocz do zawartości
Baniadmx

Jakie radio do passata b6

Rekomendowane odpowiedzi

A po co kupować u pośredników ? Ja kupiłem bezpośrednio :http://www.erisin.com/Supply-for-volkswagen_c38

Tu macie więcej na ten temat :http://forum.vw-passat.pl/threads/78423-Radio-niefabryczne-w-Passacie-B6/page2

Edytowane przez mgboczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , panowie może ktoś oceni ten sprzęt grający , http://www.chinavasion.com/china/wholesale/Car_DVD_Players/Car_DVD_for_Specific_Vehicles/Volkswagen_Car_DVD_Player_with_Digital_TV#

 

Wiem - china ale kupiłem tam navigację 2 lata temu i działa do tej pory bez problemów ( mapy IGO MY WAY )

Pozdrawiam i czekam na komentarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadacie może opis kostki radia do passata b6, bo mam problem z podłączeniem radia do niego.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry.

Mam problem z wyborem radia i naturalnie prosze o prosbe.

Mam na oku Pioneer AVH X8500BT

AVIC-F950BT

Erisin ES7836A

Pierwsze dwa naturalnie potrzebują ramki tylko obawiam się czy za daleko nie będą wystawać?

Ostatni Chinczyk będzie pasował jak ulał tylko ze Chinczyk może się wieszać i psikusy płatać z podłączeniem czego się obawiam.

Jak widać wszystkie maja wyciągane panele przed kradzieżą na tym tez mi bardzo zależny bo RNS 510 już pan ,,długie palce"podprowadził.

Tego modelu już nie chce reakcja była niezadowalająca porównałem z Pioneer starszym modelem,dużo szybciej reagował na dotyk i czuły jak Smartphon jeden delikatny dotyk wystarczał by poruszać się po panelu.

Moja prośba jeżeli ktoś ma z tych modeli by coś napisał czy Pioneer dużo wystaje przed ramkę,jaka reakcja jest w Erisin czy się wiesza-czesto,jak działa navigacja-navigon.

Najlepiej zdjęcia lub Video.

Dzieki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki model radia oryginalnego lub nie polecacie do B6 z odtwarzaniem MP3?

Mam teraz zwykłe standardowe, ale bez MP3 i szukam czegoś z tym formatem ale w przystępnej cenie.

Może używki oryginalnych, zwolennikiem super dźwięków nie jestem.

Tak jak gra teraz jest ok, tylko ten format.

Posiadam też zestaw głośnomówiący i chciałbym, żeby współpracował z nowym radiem.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie polece tylko rns 510.

Jest to bardzo dobrze zaprojektowany sprzet, mozliwosc przechowywania mp3 na hdd, jedna z najlepszych nawigacji dostepnych na rynku. Uzytkuje kolejny rok ten system i nie mam zadnych problemow takze szczerze polecam.

Po dopakowaniu dynaudio tego pelnego do paska (6 glosnikow z przodu kazdy glosnik ma osobny odpowiednio wysterowany kanal) byla po prostu bajka. Gralo lepiej niz bose w audi znajomego - czysto, soczyscie bez zadnego dudnienia itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy da sie do rns510 podlaczyc automape i tv dvb-t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy da sie do rns510 podlaczyc automape i tv dvb-t

Do rns'a tylko mapy dedykowane(według mnie są bardzo dobre), tuner dvb-t da się podłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz jakbym chciał montować RNS510 w moim B6 w wersji Trendline, co oprócz tego radia muszę dokupić? Bo to co mam to chyba najuboższa wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To teraz jakbym chciał montować RNS510 w moim B6 w wersji Trendline, co oprócz tego radia muszę dokupić? Bo to co mam to chyba najuboższa wersja.

Jest to najuboższa wersja, ale bez problemu wejdzie do niej rns510, musisz wymienić gateway'a na nowszy model, żeby nie rozładowywał aku i zamontować jeszcze antena gps jeżeli nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest to najuboższa wersja, ale bez problemu wejdzie do niej rns510, musisz wymienić gateway'a na nowszy model, żeby nie rozładowywał aku i zamontować jeszcze antena gps jeżeli nie masz.

 

Gateway nie tak całkiem koniecznie chociaż rozwiązałby sprawę. Wystarczy to zrobić odpowiednim softem i nie będzie rozładowywał aka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gateway nie tak całkiem koniecznie chociaż rozwiązałby sprawę. Wystarczy to zrobić odpowiednim softem i nie będzie rozładowywał aka.

Nie polecam cukrowanego soft'a, lepiej od razu wymienić gateway'a, nie będzie potem problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem Erisin i musze powiedziec jest OK.

Moja wstawka sorry ale pierwsza w necie profesjonalne to to nie jest ale chodzilo by pokazac jak chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam seryjne radyjko RCD 300...i mam taki problem....slucham sobie jednej stacji i jak jade to mi sie przelacza na mocniejsza czestotliwosc i jest to bardzo wkurzajace...Mam w ustawieniach RDS-REG na AUTO i mi tez sie przelaczy a jak zrobie na OFF to tez sie przelaczy ale czesciej..w mojej okolicy jest fajna stacja radia Eska ale ma chyba 4 rozne czestotliwosci i na kazdej cos innego nadaja...no i jak zacznie sie pzrelaczac to masakra....idzie gdzies to ustawic w tym radiu jakos na sztywno???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pdobnie mam Erisin i też jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pdobnie mam Erisin i też jestem zadowolony

 

Witam mam prośbę mógłbyś napisać mi coś więcej jak to działa.

Zainteresował mnie ten sprzęt jako alternatywa dla rns 510. Mam kilka pytań :

 

1) Czy da się dokupić modem, tak żeby kartę mobilną w to wsadzić I odbierać maile w aucie?

2) Rozumiem że na fis daje tylko volume, czy da się też coś więcej np. z kierownicy przełączac utwory itd. Bo nawi na pewno nie ma na fis co nie?

3) Jak jest z nawi czy odpalasz po prostu google maps I tyle?

4) Co z jakością dźwięku?

 

pozdrawiam

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Mozesz dokupic albo przez Wlan sie podlaczyc.

2. Widac tylko volume i nr.utworu kierownicy morzesz przelanczac.

3.Erisin daje iGo jak masz na Androidzie to instalujesz co chcesz.

4.Dzwiek jest ok (jak dka mnie) za ta cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do Tych co kupowali sprzęt z Chin. Chciałbym kupić Erisin'a, ale akurat model jaki wybrałem wysyłają tylko z Azji (niektóre modele wysyłają z Niemiec). Jak się ma sprawa z cłem, vatem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mój na Niemcy zamówiłem,za cło nie musiałem płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mój na Niemcy zamówiłem,za cło nie musiałem płacić.

 

ciekawe, bo akurat to właśnie niemiaszki są ostatnimi czasy słynne z clenia paczek z chinoazji, bez wyjątku....

to już sporo większa szansa, że do polski przyjdzie bez cła... (ryzyko, że oclą jest zawsze bo bodajże powyżej 70 euro elektronika podlega cłu..) ale wysyłają jako prezenty albo ze znikomą wartoscią przesyłki itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności