Skocz do zawartości
Baniadmx

Jakie radio do passata b6

Rekomendowane odpowiedzi

@boozy

 

chodzi Ci o RCD320 / RCN210 ?

Jeśli o ten model to powiem:

* miałem w B6 zamontowane :P,

*kierę mam gołą (czyt. bez przycisków) ale nawet jakby była z guziczkami to tylko do odstresowania mogłyby sobie być - bo nie zadziałają z tym radiem,

*ogólnie dobrze wykonany kombajn z tego radyjka - nie musisz kupować dodatkowych modułów itp bo wszystko masz, a z wyglądu nie razi tak w gałki oczne podjebką od skośnookiego koleżki ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2017 o 10:51, przemo222 napisał:

ZENEC ZE NC-2010 jest super!

Mam posiadam, ale... jest małe ale, czasem wydaje mi się, że wcale nie jest takie super. No, ale może za dużo wymagam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tego dedyka z androidem z aliexpress http://bit.ly/radiob6 doszło mi 2 tygodnie temu i jak do tej pory spisuje sie bardzo dobrze, zero przycinek itp także mogę polecić. Na allegro są pewnie te same radia tylko z dużą marżą dla sprzedawcy. Tutaj fotka jak sie prezentuje

radio android.png

Edytowane przez Dawid-wwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.12.2019 o 02:16, Dawid-wwa napisał:

Ja kupiłem tego dedyka z androidem z aliexpress http://bit.ly/radiob6 doszło mi 2 tygodnie temu i jak do tej pory spisuje sie bardzo dobrze, zero przycinek itp także mogę polecić. Na allegro są pewnie te same radia tylko z dużą marżą dla sprzedawcy. Tutaj fotka jak sie prezentuje

Prezentuje się spoko :)

Wiele osób pisze, że jest problem z dobrym odbiorem stacji radowych w tych tanich Chińczykach. Potwierdzasz? Brałeś z kamerką? Jaki wariant? Jak się spisuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko trzeba pamiętać, że te radia się nie nadają jeśli masz nagłośnienie Dynaudio. Chyba, że ktoś już to rozwiązał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te radia wyświetlają parktronic/ ops 360 ?

Myślałem też nad rcd330 z Android auto bo tam działa ops, ale radia z Androidem wydają się bardziej funkcjonalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.12.2019 o 02:16, Dawid-wwa napisał:

Ja kupiłem tego dedyka z androidem z aliexpress http://bit.ly/radiob6 doszło mi 2 tygodnie temu i jak do tej pory spisuje sie bardzo dobrze, zero przycinek itp także mogę polecić. Na allegro są pewnie te same radia tylko z dużą marżą dla sprzedawcy. Tutaj fotka jak sie prezentuje

radio android.png

Witam jaka jakość dźwięku i jakie mapy mogą działac czy Yanosik by działał pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie , przymierzam się do zmiany radia w passkh b6 2006r .. samochód nie jest wyposażony w kiere wielofunkcyjna , ma mały fis .. szukam jakiegos radia do 800 zł na androidzie które będzie miało navi i inne podstawowe funkcje  , może być z kamerka cofania . Co doradzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności