Skocz do zawartości
Stochastic

Jaki smartfon kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

witam, co sądzicie o Nokia N8 ? warty zainteresowaniu ?
Mam ją od stycznia-jedyna Nokia, która jak dotąd raz mi sie zawiesiła-coś na styl Iphone'a dzięki nowemu symbianowi Anna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam ją od stycznia-jedyna Nokia, która jak dotąd raz mi sie zawiesiła-coś na styl Iphone'a dzięki nowemu symbianowi Anna

czyli domyślam się że ją polecasz tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, polecasz??

Rozglądam się za nowym telefonem, ale nie jestem za bardzo zorientowany w rynku.

Wiem, że dotykowy ekran to teraz niestety konieczność i spróbuję się z tym pogodzić.

Przeglądając allegro wypatrzyłem wspomnianą właśnie Nokię N8 i jakąś niby nową Nokię 701. Wie ktoś coś na jej temat, albo macie może pomysł na jakąś inną finkę??

Od prawie 3 lat użytkuję Nokię N95-2 i nie miałbym zamiaru się z nią rozstawać, ale niestety sprzęt się zużył trzeba zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli domyślam się że ją polecasz tak ?
Tak, tak, jedyna Nokia której nie mam co zarzucić, może po za ceną, ale tego nigdy nie zmienią :]

 

Dla uświadomienia N95 1 czy 2 nigdy mi nie podpadła do gustu i nawet tygodnia jej nie chciałem używać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, jedyna Nokia której nie mam co zarzucić

teraz posiadam nokie x6 też bym przy niej został tylko że w ciągu dwóch miesięcy zepsuła mi się 3 razy owszem bzdura bo przy rozmowach głośnik trzeszczał ale gwarancja była więc zrobili ale powiedziałem im że nie chce tego telefonu i chce wymienić i dali mi alternatywę nokie n8 więc wymiana korzystna jak dla mnie :) jutro ma przyjść :P.

Dla uświadomienia N95 1 czy 2 nigdy mi nie podpadła do gustu i nawet tygodnia jej nie chciałem używać

miałem nokią n95 srebrną więc nie wiem jaki to model 1 czy 2 ale miałem ją przez 3 lata wyświetlacz rozbiłem wymieniłem na nowy pochodziła rok wyświetlacz stracił kolory i sprzedałem ją jeszcze za 60 funtów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia C7 różni się od N8 tylko kilkoma rzeczami:

 

- pamięć 8GB, a w n8 jest 16GB,

- Częściowo metalowa obudowa, w n8 aluminiowa,

- aparat 8 mpix, a w n8 12 mpix carl zeiss.

- brak hdmi.

 

Reszta jest taka sama.

 

Symbiana Anna nie będziesz miał w standardzie, trzeba zrobić aktualizacje, która w pełni automatycznie się instaluje. Szczerze ją z reszta polecam. system chodzi bardzo płynnie na Annie, zmienia się wiele rzeczy. Sam jestem po ponad tygodniu uzytkowania bardzo zadowolony z tego telefonu. Jak dla mnie spełnia idealnie swoją rolę.

 

Masz też ovi sklep, w którym asz multum ciekawych i mniej ciekawych aplikacji oraz świetne gry HD od Gameloftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Anna nie będziesz miał w standardzie, trzeba zrobić aktualizacje, która w pełni automatycznie się instaluje. Szczerze ją z reszta polecam. system chodzi bardzo płynnie na Annie, zmienia się wiele rzeczy

kolego możesz mi powiedzieć jak się to robi ? dziś właśnie mi telefon przyszedł no ekstra sprawa ale właśnie słyszałem coś z tym systemem Anna jak się go zmienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w opcję aktualizacja oprogramowania. Połącz się przez wifi z siecią i pobierze Ci Annę. Zajmie to trochę czasu. Jak wejdziesz w opcję aktualizacja oprogramowania, to pokaże Ci listę dostępnych aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wejdź w opcję aktualizacja oprogramowania. Połącz się przez wifi z siecią i pobierze Ci Annę. Zajmie to trochę czasu. Jak wejdziesz w opcję aktualizacja oprogramowania, to pokaże Ci listę dostępnych aktualizacji.

robię to już przez komputer akurat teraz miałem system 014.002 instaluje mi się 022.014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie przez komputer, ale jak wolisz. Good luck.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie potrzebnie przez komputer, ale jak wolisz. Good luck.

przez komputer mam pewne że mi się np nie rozłączy ruter :D zainstalowałem już :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge polecic HTC desire S. Jedyne co mnie drazni w tym telefonie, to to, ze nic nie widac na wyswietlaczu, kiedy jest sie na zewnatrz w sloneczny dzien, oraz to, ze mogliby popracowac troche bardziej nad mikrofonem, zeby zbieral w wiekszym stopniu rozmowe niz wiatr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale czekam Symbian Bella.

zmieniłem 2 dni temu na Anie a teraz już jakaś Bella jest :D jak będzie to daj znać jak byś mógł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno w nokii N8 szybko wyciera się/rysuje aluminiowa obudowa,czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobno w nokii N8 szybko wyciera się/rysuje aluminiowa obudowa,czy to prawda?

co do wycierania to nie wiem ale to że szybko się psują to jest akurat sprawdzone... moja po 6 dniach padła... :( oddałem ją wczoraj do serwisu i co się okazało że jak wchodziła na rynek i ludzie ją brali to każdą jedną co wzięli wracała do nich z jedną i tą samą wadą nie chcę się włączyć - wina ? procesor siadał. Inni to nazwali " globalna śmierć nokii "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam zdanie wyrobione o Nokii. Miałem E51 - padł głośnik po 2 miesiącach. Teraz mam E72 i to samo, ogólnie się wiesza czasem itp.

Mam też Samsunga Galaxy S i nie zamieniłbym na nic innego. A więc polecam SGS ewentualnie innego Samsunga ;))

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

widzę, że Tapatalk się przyjął ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam też Samsunga Galaxy S i nie zamieniłbym na nic innego

 

za duży :]

z racji przepisu,może być tylko jedno urządzenie rejestrujące,więc wybór padł na telefon,nie aparat fotograficzny.

nokia n8 ma 12Mpix,więc zdjęcia powinny być ok.

pozostaje pytanie,na ile starcza bateria? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę, że Tapatalk się przyjął ;) ?

 

Jedrus dziękujemy :-) Galaxy wcale nie jest tak strasznie duży. Polecam się do jego przymierzyc w jakimś sklepie. Też tak myślałem jak narysowałem sobie prostokąt wymiarów galaxy na kartce. Jednakże uważam ze rozmiary nie przeszkadzają w normalnej eksploatacji, a qwerty działa świetnie. Trafiam palcami w klawisze, co jest sukcesem. Miałem wcześniej nokie 5230 i to było niemożliwe.

 

Nie zachwalać już bo później powiecie ze reklamuje :-)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam zasadzam się na galaxy ace, ew. S2 ale jest droższy. minus to taki że bateria trzyma 1-2 dni max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności