Skocz do zawartości
Stochastic

Jaki smartfon kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie rzecz biorac, teraz zauwazylem taki trend, ze wszyscy wieszaja psy na nokii. A ja bardzo lubie symbian nie negujac innych systemow. Porownujac do innych telefonow w tej kłasie cenowej, c7 je przewyzsza w wielu aspektach. Jakie to aspekty, kazdy moze poczytac. Takze nie wiem dlaczego stwierdzasz, ze temat byl niepotrzebny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niepotrzebny bo z góry wiedziałeś co kupisz, liczyłeś zapewne na jakąś pochlebną opinię o tej Nokii tu na forum , a tu niespodzianka nikt nawet słowem nie wspomniał :)

ale jak to mówią : your choice

 

co do Nokii , to nie trend to smutna PRAWDA o przepaści jaka ją dzieli na rynku smartów do innych producentów.

 

nie odbieraj tego osobiście, to tylko moja opinia , nie musisz się z tym zgodzić

 

pzdr i udanego korzystania z nokiji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nokię E72, może to nie jest smartfon ale mi jak najbardziej pasuje: długi czas czuwania, radio, gps, aparat z AF, Word, Excel, PowerPoint, mp3, Wi-Fi- z tych rzeczy korzystam i nie powiem złego słowa. Symbianem też trzeba umieć się posługiwać, miałem i N-GAGE i 3650 i mi było łatwiej.

 

A Symbian to jest jak TDI- nakierowane na konkretnego odbiorcę. Po co mi jakiś android jak nie lubię dotykowych telefonów a korzystanie w 100% z androida mi się nie kalkulowało bo i po co( pograć to ja sobie mogę w domu, itp itd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niepotrzebny bo z góry wiedziałeś co kupisz
A wiesz, że nie wiedziałem. Tyle tych smartfonów, że ja pierniczę.
liczyłeś zapewne na jakąś pochlebną opinię o tej Nokii tu na forum , a tu niespodzianka nikt nawet słowem nie wspomniał
A dlaczego miałem liczyć? Sugerowałem cokolwiek? Pytałem o różne telefony, brałem pod uwagę też xtc wildfire s i kilka innych (inne htc, lepsze, ale musiałbym kupic używkę, a takimi się brzydzę. Także samsungi, np.Galaxy Ace). Nie oceniaj innych przez swój pryzmat, nie siedzisz w mojej głowie.
co do Nokii , to nie trend to smutna PRAWDA o przepaści jaka ją dzieli na rynku smartów do innych producentów
a to już twoje zdanie. Tez nie muszę się z nim zgadzać.

 

Bynajmniej nie bronię Nokii, tylko szczerze mówiąc wkurzyła mnie twoja docinka "nokia-wszystko jasne, temat nie był potrzebny".

 

Daruj sobie.

Edytowane przez Stochastic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypominam , że jest to forum , i to ty pytałeś o nasze opinie.

więc sam sobie daruj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki po co ta agresja, po co to wszystko... ;)

 

Temat jest potrzebny, bez wątpienia... Sam się zastanawiałem dość mocno nad N8 a teraz jeszcze doszedł SGSII i HTC Desire HD. Ja generalnie prawie już byłem zdecydowany pójść kupić N8, bo uważałem,że Android to jakiś dziwoląg, a poza tym stwierdziłem, że nie chcę mieć Samsunga mikrofali, telewizora i telefonu.... Jednak z czasem kiedy pobawiłem się chwilę czy to N8 czy SGS I czy SGS II to stwierdziłem, że tak naprawdę nie ma co się bać androida ani Nokii a ostateczny wybór zależy od tego, który bardziej mi podpasuje... Ja osobiście chyba zdecyduję się na SGSII, bo uważam, że ten telefon ma praktycznie wszystko co będe potrzebował przez najbliższe 3-4 lata (tu decyduje moje przywiązywanie się do telefonu na lata)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to już twoje zdanie. Tez nie muszę się z nim zgadzać.

 

nie do końca. Nokia kona - kręci ostatnio z MS aby ożywić ich równie nieudany Windows Phone 7. Potężne zwolnienia grupowe, drastyczny spadek sprzedaży i notowań - Nokia się skończyła na N95-2. Potem krótkie epizody z dwiema czy trzema słuchawkami - które i tak wypadały blado na tle konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dylemat miedzy Nokia E7 a Samsungiem GS II. Pomijajac fakty typu ze nokia sie konczy a samsung robi mikrofalowki to zastastanawiam sie co bedzie lepsze. Z drugiej strony boje sie ze jak padnie ekran dotykowy to nic nie zrobie (SGS2), nokia przynajmniej ma jeszcze klawiature qwerty. aparat maja podobny jakosciowo. nokia dodatkowo ma wyjscie hdmi. takze mam dylemat. pobawilem sie teraz huawei z tej promocji z playa i jako smartfon wrazenia nie robi, jedynie fajna zabawka do przegladania neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dylemat miedzy Nokia E7 a Samsungiem GS II. Pomijajac fakty typu ze nokia sie konczy a samsung robi mikrofalowki to zastastanawiam sie co bedzie lepsze. Z drugiej strony boje sie ze jak padnie ekran dotykowy to nic nie zrobie (SGS2), nokia przynajmniej ma jeszcze klawiature qwerty. aparat maja podobny jakosciowo. nokia dodatkowo ma wyjscie hdmi. takze mam dylemat. pobawilem sie teraz huawei z tej promocji z playa i jako smartfon wrazenia nie robi, jedynie fajna zabawka do przegladania neta.
Jutro właśnie odbieram tego Huwaii-zobaczymy :)

Sam już powoli szukam następcy RIM Bold2, te nowe dotykowe BB jakoś nie przekonują mnie, więc zobaczymy kto pierwszy kupi E7 ;)

Fajna alternatywa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro właśnie odbieram tego Huwaii-zobaczymy

raczej sie nie zachwycisz...cienki proc i wydajnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dylemat miedzy Nokia E7 a Samsungiem GS II. Pomijajac fakty typu ze nokia sie konczy a samsung robi mikrofalowki to zastastanawiam sie co bedzie lepsze. Z drugiej strony boje sie ze jak padnie ekran dotykowy to nic nie zrobie (SGS2), nokia przynajmniej ma jeszcze klawiature qwerty. aparat maja podobny jakosciowo. nokia dodatkowo ma wyjscie hdmi. takze mam dylemat. pobawilem sie teraz huawei z tej promocji z playa i jako smartfon wrazenia nie robi, jedynie fajna zabawka do przegladania neta.

 

Przecież Galaxy SII też ma wyjscie HDMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sgs nie ma wyjścia hdmi tylko 3,5mm. Mało tego, w zestawie nie ma kabla tv out, a ten od nokii nie działa.

Wracając do nokii - owszem, jej pozycja spadła drastycznie ale nie przekreslalbym jej. Podejrzewam ze razem z ms wypuszczą parę ciekawych telefonów na różnych systemach. O ile symbian jest dla mnie okrutnie wolny a wm po prostu nie pasuje, tak meego moze byc u mnie następnym systemem. Ale jak kto woli - jeden ogląda 3godz dziennie yt na komórce a drugi trzy godziny rozmawia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, każdy będzie chwalił to co ma. Mam porównanie Nokii C7 (ojca) i SGS, powiem tylko, że wybrałem Galaxy dzięki chłopakom na forum. Od zawsze była tylko Nokia. N95-2 byłem zachwycony, tak jak teraz jestem galaxy :)

 

Jednakze, kupując telefon teraz miałbym spory dylemat pomiedzy HTC a Samsungiem. Moim zdaniem to są potentaci rynku smart. Na appla mnie nie stać :)

 

A co do wymiany lcd to fakt w Galaxy jest droga, ale wykonalna :)Puki co to cenowo za częsci na alle: 550 zł Galaxy S2, 400 Galaxy S :) Wymiana, to samemu mozna, są instrukcje na necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei od zawsze byłem zwolennikiem nokii. Mam N82 - katuję już ją kilka lat i nadal jest niezawodna(5mpx, flash, wifi, 2glosniki, symbian..) - dawniej wszsytko to razem połączone dawało masę możliwości. Teraz poluję na małego androida z qwerty. Chociaż i tam więcej, niż na wspomnianej nokii robił na nim nie będę :) To, że nokia podupada, to niestety prawda. Jestem administratorem dość dużego forum nokia, i niestety po statystykach widać :(

Bardzo podoba mi się htc wildfire s - tylko niestety nie ma qwerty fizycznej.. Miał ktoś może styczność z SE Xperia Mini Pro? Wydaje mi się idealny, jak tylko cena zejdzie poniżej 700zł - jest mój :) Niestety jest(mam nadzieję, że już nie długo) bardzo mało popularny w PL. Ma ktoś może jeszcze jakieś typy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei od zawsze byłem zwolennikiem nokii. Mam N82 - katuję już ją kilka lat i nadal jest niezawodna(5mpx, flash, wifi, 2glosniki, symbian..) - dawniej wszsytko to razem połączone dawało masę możliwości. Teraz poluję na małego androida z qwerty. Chociaż i tam więcej, niż na wspomnianej nokii robił na nim nie będę To, że nokia podupada, to niestety prawda. Jestem administratorem dość dużego forum nokia, i niestety po statystykach widać

Bardzo podoba mi się htc wildfire s - tylko niestety nie ma qwerty fizycznej.. Miał ktoś może styczność z SE Xperia Mini Pro? Wydaje mi się idealny, jak tylko cena zejdzie poniżej 700zł - jest mój Niestety jest(mam nadzieję, że już nie długo) bardzo mało popularny w PL. Ma ktoś może jeszcze jakieś typy?

 

Miałem styczność. Wiesz co kolego to moim zdaniem jest za małe. Pisałem raz sms na tym i przyciski mi sie myliły (rozmiar przycisków albo palców :))

Seria N w nokii była moim zdaniem bardzo dobra. N95-2 i N97 to są świetne telefony. Chyba ostatnie hity nokii, szkoda bo produkowane w Finlandii na prawde dawały rade i były fajnie wykonane i przede wszystkim proste w naprawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem styczność. Wiesz co kolego to moim zdaniem jest za małe. Pisałem raz sms na tym i przyciski mi sie myliły (rozmiar przycisków albo palców

Na pewno nie mylisz z x10 mini pro? ;) Nowy mini pro jest większy(3-calowy wyświetlacz), do tego klawiaturka fizyczna bardziej dopracowana - większa i klawisze nieco bardziej wypukłe. Warto jeszcze wspomnieć o 1ghz procesorka i 512ram :) Na taki 3" wyświetlacz, powinno wszsytko śmigać tak szybko, ze aż miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie mylisz z x10 mini pro? Nowy mini pro jest większy(3-calowy wyświetlacz), do tego klawiaturka fizyczna bardziej dopracowana - większa i klawisze nieco bardziej wypukłe. Warto jeszcze wspomnieć o 1ghz procesorka i 512ram Na taki 3" wyświetlacz, powinno wszsytko śmigać tak szybko, ze aż miło

 

Pomyliłem ^^ Przepraszam :) Z tego co piszesz to fajnie powinno śmigać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, co sądzicie o Nokia N8 ? warty zainteresowaniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos mial blisko do berlina to mogl kupic w mm galaxy s plus za 269e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności