Skocz do zawartości
B4 black

jakie żarówki ??

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do tej pory jeździłem na Philips Vision Plus, były niezłe, parę dni temu zmieniłem na Osram Night Breaker i powiem szczerze świecą dużo lepiej.

 

a ja właśnie mam Osram Night Breaker i nie jestem zadowolony, przymierzałem się do zmiany na PHILIPS VISION PLUS kolega mi mówił że bardzo ładnie świecą.

 

 

a po twoim poście kolego to już zgłupiałem :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ulzana

A jak się wymieni na mocniejsze, tzn przykładowo, z 45/55W oczywiście h4 na przykładowo 90/130W, to nic nie spalę w aucie?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spalisz kable kostki i odbłyśniki. Bez przeróbek sie nie obejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak się wymieni na mocniejsze, tzn przykładowo, z 45/55W oczywiście h4 na przykładowo 90/130W, to nic nie spalę w aucie?

 

Nie rób tego, kolega Sebam ma rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam philips blue vision są dobre.Sam je miałem założone i wiem ,że są dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blue vision sa dobre, to samo viosion plus, ale power2night sa jeszcze lepsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, już ze 3 miechy jeżdżę na VisionPlus, jak dla mnie są extra, teraz przyszła kolej na zmianę ''długich''...

zastanawiam się nad Philips NightGuide lub Philips Power2Night

co Wy na to ?

edit: dopiero teraz zauważyłem, że chyba p2n nie wychodzą w wersji h1 :(

Edytowane przez MeCeNaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te wszystkie vision blue night braker power tunajty świecą na biało czy jak? Ewentualnie które bardziej biało niż żółto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy te wszystkie vision blue night braker power tunajty świecą na biało czy jak? Ewentualnie które bardziej biało niż żółto?

 

Wszystkie osramy i philipsy, które mają trochę niebieskiego na bańce świecą takim zimnym światłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ulzana

Pisałem wczesniej zapytanie o moc zarówek i odradziliście mi zamianę na dużo mocniejsze, zapytam więc ponownie, jak zwykłe H4, 60/55W zamienie na H4 XENONOWE, 60/55W ,co uzyskam lub co spalę? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te żarówki nibyksenonowe są nic nie warte. Świecą dużo gorzej niż zwykłe żarówki. Tak piszą koledzy powyżej kup Osram lub Philips.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałem wczesniej zapytanie o moc zarówek i odradziliście mi zamianę na dużo mocniejsze, zapytam więc ponownie, jak zwykłe H4, 60/55W zamienie na H4 XENONOWE, 60/55W ,co uzyskam lub co spalę? Pozdrawiam

 

Xenon to nie jest zarówka, to zupełnie inna technologia wytwarzania światła.

 

Na żarówkach H4 z allegro jest napis xenon,zenon itd. tylko po to by zmylić ludzi którzy nie mają o tym wogóle pojęcia.

 

Wierz mi nic nie spalisz, jeśli kupisz dobre żarówki, porządnej firmy jak osram, philips itp. uzyskasz trochę lepszą widoczność w porównaniu do zwykłych żarówek. Nie spodziewaj się oszałamiającej różnicy, choć można powiedzieć, że żarówki są warte swojej ceny.

 

W 90% przypadków, słabe świecenie świateł jest powodem wypalonych, brudnych, lub zmatowaiłych odbłyśników. Polecam najpierw je sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ulzana

Te odbłyśniki wydają się na oko bardzo czyste, dobrałem się nie dawno do jednej z lamp, rozebrałem, ona w środku jest czysćiutka, nic nie odchodzi, zadnych przebarwień, a patrząc na włączone lampy to świecą bardzo jasnym nie zżólknietym światłem, jednak na drodze słabo się sprawują,jutro kupie filipy lub osramy,dzięki za podpowiedzi,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te odbłyśniki wydają się na oko bardzo czyste, dobrałem się nie dawno do jednej z lamp, rozebrałem, ona w środku jest czysćiutka, nic nie odchodzi, zadnych przebarwień, a patrząc na włączone lampy to świecą bardzo jasnym nie zżólknietym światłem, jednak na drodze słabo się sprawują,jutro kupie filipy lub osramy,dzięki za podpowiedzi,pozdrawiam

 

polecam http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=4294

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dziś sprawdziłem miernikiem jaki prąd dochodzi do żarówek a jaki jest w akumulatorze na odpalonym silniku. Na aku jest 14,38V (przy włączonych światłach mijania), a na żarówkach 14,28V. Więc chyba przeróbki typu "przekaźniki" raczej nic nie dadzą i polecam takie sprawdzenie wszystkim którzy noszą się z planem montarzu przekaźników. Ja przeglądałem posty dotyczące przekaźników i też miałem taki plan lecz teraz kupię tylko lepsze żarówki. Pozdrwaiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekaźniki są naprawdę potrzebne, wypalą sie styki na włączniku świateł, to wtedy sobie zmierz ile masz na światłach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz ponad 14 to nie potrzeba przekaznikow. czyste lampy, dobre zarowki i bialo przed autem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kiedyś przeczytałem czyjeś ostrzeżenie że nie warto kupować żarówek na alledrogo.pl Jak to z tym jest?

Chcę kupić żarówki OSRAM NightBreaker do dwóch aut (H1 i H4)

Warto te kupić czy sobie darować? Cena jest atrakcyjna.

http://www.allegro.pl/item500066331_osram_h1_night_breaker_90_szok_cenowy.html

oraz

http://www.allegro.pl/item500066064_osram_h4_h_4_night_breaker_90_szok_cenowy.html

Czekam na opinie i z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kiedyś przeczytałem czyjeś ostrzeżenie że nie warto kupować żarówek na alledrogo.pl Jak to z tym jest?

Chcę kupić żarówki OSRAM NightBreaker do dwóch aut (H1 i H4)

Warto te kupić czy sobie darować? Cena jest atrakcyjna.

http://www.allegro.pl/item500066331_osram_h1_night_breaker_90_szok_cenowy.html

oraz

http://www.allegro.pl/item500066064_osram_h4_h_4_night_breaker_90_szok_cenowy.html

Czekam na opinie i z góry dziękuję :)

 

Jak jest z pudełkiem/opakowaniem ,to się nie ma co obawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem dzis zarówki firmy osram i po porównaniu z poprzednimi troche sie róznią od poprzednich(napisy prawie niewidoczne przy dziennym swietle-dzieki fleszu dopiero je widac na fotce)no i troche inaczej są zbudowane-czy tak teraz wygladają czy moze to są jakies podróby?

ps.lewa zarowka stara ma z 4 lata z prawej nówka:-)

pozdrawiam

IMG_1333.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności