Skocz do zawartości
B4 black

jakie żarówki ??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BARANMC

Zdanie na temat Philipsow mam bardzo dobre bo testowałem juz wszystkie, ale kupno zarowek na allegro jest marnym pomyslem. Bo nie wiadomo co kupisz !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że cenowo i jakościowo oraz bdb świecą zwykłe PHILIPSY +30% kosztują ok.40zł za komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń radziłbym raczej Philips Blue Vision. Są trwalsze i mają mniej niebieskie światło (bardziej białe). Oczywiście, jeżeli rozmawiamy jedynie o Philips'ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz OSRAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem Philips Blue Vision 50 pln za komplet i jestem zadowolony :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam.

Zastanawiam się nad

 

Osram Cool Blue

http://allegro.pl/item392867842_osram_cool_blue_h1_12v_55w_super_cena_gratisy_.html

 

lub

 

Philips Blue Vision

http://allegro.pl/item391371077_zarowki_philips_blue_vision_h1_.html

 

a może

Osram Night Breaker

http://allegro.pl/item385247624_h1_osram_night_breaker_12v_55w_zarowka_swiatla.html

 

co z tego byście polecili?

zależy mi na tym by łądnie oświetlały drogę

były coś ala xenon, lub ładne, przyjemne białe światło.

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osram Cool Blue miałem, w nocy w deszczu nic nie będziesz widział ( może dramatyzuje ale bardzo słabo sie spisują)

Philipsa nie miałem

Osramy night Breakery mam teraz od stycznia, 2 już sie przepaliły, świeca ładnie ale żywotność marna.

teraz zmieniam jak się przepalą na philips GT500

 

W podforum B5 masz temacik o żarówkach, który wyczerpał chyba wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LukWol

A ja proponuje taniej : tungsram +60 % ok 16zł za komplet. Używałem ich w wszystkich swoich samochodach i nigdy mi sie nie przepalały. Jasne łądne światło, dobra widoczność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to świeci? Jakoś bardziej na biało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips NightGuide nie ma lepszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, co wybrać?

 

Philips NightGuide

 

PHILIPS BLUE VISION

 

czy PHILIPS VISION PLUS

 

???????

 

obecnie mam OSRAM NIGHT BREAKER i szczerze powiedziawszy jestem zawiedziony, świeca na żółto (a miały niby dawać białe światło) i ilość światła jest niewiele większa od standardowej żarówki...

Edytowane przez marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Vision Plus i jest naprawde dobrze.

Nie pamiętam, ale chyba Łysy mówił, ze przy blue Vision w nocy w deszczy nie widać nic...

A co do NightBreakerów nie wiem.

Ale Mateusz na górze wyraził swoje zdanie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również jezdze od roku na vision+ ale moje juz chyba nie swiecą tak jak na początku, bo było wyśmienicie, a teraz mysle nad zmianą na osram coolblue, albo philips power2night, x-treme (podobno są najmocniejsze, ale pewnie wplywa to na zywotnosc), nightguide i juz sam nie wiem na co sie zdecydowac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te tzn.bluevision żarówki mają sporo krótszą żywotność tak nam tłumaczył doktorek z fabryki philipsa która u nas jest, bo mają niebieską barwę światła a więc żarnik który jest z wolframu musi pracować w wyższej temp. przez co szybciej ulega zużyciu prawdą jednak jest że dają więcej lumenów z wata czyli przy tej samej mocy mamy więcej światła.Tak pokrótce nam to koleś wczoraj tłumaczył na oświetleniu elektrycznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, ale chyba Łysy mówił, ze przy blue Vision w nocy w deszczy nie widać nic...

Jeżdżę od około 2 miesięcy na tych żarówkach i powiem że dają bardziej białe światło od standardowych żarówek, dużo się poprawiło po ich założeniu. W deszczu i w nocy też dają radę, jak ja mam kurzą ślepotę i nie narzekam to jest dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OSRAM NIGHT BREAKER są takie sobie, troszkę jaśniejsze od zwykłych żarówek, szału nie ma. Drugi raz ich już nie kupię.

 

a co do reszty to nie wiem, nie markowych bym nie wkładał wcale!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory jeździłem na Philips Vision Plus, były niezłe, parę dni temu zmieniłem na Osram Night Breaker i powiem szczerze świecą dużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności