Skocz do zawartości
Gość sulim

fabryczny alarm w passacie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to aby na pewno odnosi się do fabrycznego alarmu?

 

podpinam się też pod to pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy da się cosik takiego zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy alarm powinien sie odezwać w momencie otworzenia przedniej maski gdy auto jest zamkniete?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinnien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie nic sie nie dzieje ;( czy to oznaka że auto nie jest wyposażone w alarm?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nic się nie dzieje to nie masz alarmu ... ja mam spitoloną syrenę i migają tylko światła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zrobiłem próbę, zamknąłem się w środku uzbroiłem alarm,otwarłem maskę i ......myślałem że ktoś mi dusi mysz w bagażniku..ten dźwięk syreny to tragedia:doh.No ale teraz wiem że mam alarm choć chyba trochę ubogi bo bez czujników dozoru ruchu w wewnątrz:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj zrobiłem próbę, zamknąłem się w środku uzbroiłem alarm,otwarłem maskę i ......myślałem że ktoś mi dusi mysz w bagażniku..ten dźwięk syreny to tragedia:doh.No ale teraz wiem że mam alarm choć chyba trochę ubogi bo bez czujników dozoru ruchu w wewnątrz:fajny

czujniki masz, konsola z lusterkiem, swiatełkami nad drzwignią zmiany biegów, na suficie, takie kratki - tam sa zamaskowane czujniki, nie wierzysz, wlacz alarm przy otwartym oknie, poczekaj jakies 30 sek az sie uzbroi i pomachaj pod sufitem reka. zadziała.

czemu jest tak zrobione? bo np: wysiadasz zza kierwnicy, otwierasz tyle lewe drzwi, pilotem zamykasz samochod, wszystkie drzwi sie zatrzaskuja, kierunki mrygaja sygnalizujac zamkniecie, (caly czas masz otwarte drzwi z tyłu) bierzesz zakupy, zamykasz drzwi i w tym momencie zamykaja sie wszystkie drzwi jeszcze raz, razem z tylnymi prawymi np. Działa do odnośnie wszystkich drzwi oprocz drzwi kierowcy.

 

---------- Post added at 23:47 ---------- Previous post was at 23:45 ----------

 

a u mnie nic sie nie dzieje ;( czy to oznaka że auto nie jest wyposażone w alarm?!
alarm uzbraja sie po kilkunastu sekundach. sprawdz czy zadziała nie otwarcie maski z cyngla tylko niech ci ja ktoś podniesie do gory i wtedy sprawdz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdz czy zadziała nie otwarcie maski z cyngla tylko niech ci ja ktoś podniesie do gory i wtedy sprawdz.

albo po zamknięciu ściągnij osłonkę zamka przy klamce w drzwiach kierowcy i otwórz drzwi kluczykiem awaryjnym.

 

 

Zaprogramowanie pikania przy zał/wył alarmu:

1.Wyłącz alarm

2.Włącz i wyłącz zapłon

3.wciskasz przycisk serwisowy przy kierownicy 3 razy

4.wciskasz przycisk zamykania na pilocie 1 raz

5.wciskasz na pilocie przycisk otwierania 1 raz-syrena pika 1 raz

6.wciskasz na pilocie przycisk zamykania 1 raz -syrena pika 1 raz

7.wciskasz na pilocie przycisk otwierania 1 raz-syrena wyje 2 sek

koniec i chodzi

 

sprawdzcie to

sprawdzał to ktoś ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie sprawdziłem, kicha....

NIE działa. Wprawdzie w Trendlainie, ale kicha...

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha. Ten alarm jest tak zakamuflowany że dopiero się dowiedziałem że go mam. Zrobiłem test z otwarciem maski i jest. Lepszy taki niż żaden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
czy alarm powinien sie odezwać w momencie otworzenia przedniej maski gdy auto jest zamkniete?

 

W moim jak jestem w srodku , zamykam auto z pilota i wystarczy ze odblokuje maske (pociagne za dzwignie i maska podskoczy,uwolni sie z zaczepu ) a odrazu alarm wyje . Bez podnoszenia jej recznie wyje odrazu jak tylko jest odblokowana .

 

---------- Post added at 23:53 ---------- Previous post was at 23:25 ----------

 

czujniki masz, konsola z lusterkiem, swiatełkami nad drzwignią zmiany biegów, na suficie, takie kratki - tam sa zamaskowane czujniki, nie wierzysz, wlacz alarm przy otwartym oknie, poczekaj jakies 30 sek az sie uzbroi i pomachaj pod sufitem reka. zadziała.

 

A nie powinien byc przycisk off dozoru wnetrza i anty holowania na slupku kierowcy pod pasem bezpieczenstwa jak w aucie sa czyjniki wnetrza ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam kilka pytań dotyczących VW PASSAT B6 2,0 TDI 140 - czy w tym samochodzie jest automatyczne domykanie szyb ?? Jeżeli tak to jak je włączyć ?? Klikając na panelu komputera samochodowego Navi/Map wyskakuje mi coś po niemiecku ze jakaś CD trzeba. O co w tym chodzi?? Nie znam niemieckiego. Jak zmienić na język polski w nawigacji ?? Jak czuły jest alarm ?? Zostawiłem otwarta szybę,, po uzbrojeniu włożyłem rękę do środka nic, uderzałem ręka w szybę (nie za mocno ale jednak) tez nic. Może to jakaś wada ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

standardowo domykanie szyb jest wyłączone ze względu na wymogi unijne można to zmienić kodując odpowiednio sterownik - było na forum poszukaj sobie. Szyby można też zamknąc przytrzymując na pilocie przycisk zamykania.

 

Ąby działała nawigacja trzeba do niej włożyć płytę z mapami. Aby zmienić j. na polski trzeba wgrać firmware z polskim językiem. Też było

 

Co do alarmu to możesz nie mieć czujników ruchu w środku. Ja też nie mam. Otwórz maskę i alarm powinien się wtedy włączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie sprawdzałem - 2,0TDI 140KM 10.2005 model 2006 - ma alarm - zamknąłem się w aucie, pociągnąłem raczkę iotworzyłem maske - no i - jak wcześniej pisał ktoś - pisk myszy - i mruganie świateł ale w srodku mimo machania rękoma - nic nie zadziałało.

A przy okazji - co to za "oczko" na panelu climatronika, tz. na śodkowym pokręcie tak po srodku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz alarm z dozorem wnętrza, to na 100% na słupku kierowcy (tam gdzie jest pas bezpieczeństwa) jest przycisk do wyłączania funkcji przechyłu i dozoru wnętrza. U mnie alarm bardzo głośno wyje, więc może syrena u was jest uszkodzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

u mnie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak masz alarm z dozorem wnętrza, to na 100% na słupku kierowcy (tam gdzie jest pas bezpieczeństwa) jest przycisk do wyłączania funkcji przechyłu i dozoru wnętrza. U mnie alarm bardzo głośno wyje, więc może syrena u was jest uszkodzona.

 

Wlasnie o tym pisalem wczesniej ,i tak myslalem .

Jesli jest dozor wnetrza to musi byc ten przycisk na slupku kierowcy gdzie pas bezpieczenstwa .

Jesli go tam nie ma to znaczy ze dozoru wnetrza tez nie ma.

Przycisk jest od dozoru i wyczytalem ze od ochrony przed holowaniem (zlodzieja).

 

Identycznie moj alarm tez wyje wystarczajaco glosno aby bolaly uszy .

 

---------- Post added at 11:36 ---------- Previous post was at 11:30 ----------

 

A przy okazji - co to za "oczko" na panelu climatronika, tz. na śodkowym pokręcie tak po srodku?

 

Kamera :zecoszpiegowska dealera :szok:, swirowalem . Tak naprawde nie wiem ,moze tam jakas srubka jest pod tym ale pewnie nie ,taka tam ozdobna kropka .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u was wyją alarmy ale u mnie jest taki [ame=

]
[/ame] zdaje mi się że to chyba każdy taki ma i lepszy taki niż w ogolę nie mieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności