Skocz do zawartości
__ArroW__

15 Październik - kręgle Inowrocław godz. 17.00

Rekomendowane odpowiedzi

może by jakąś listę chętnych stworzyć?

Tomek miał zapodać jawną ankietę, żeby było wiadomo, kto i ilu jest chętnych. Wiec cierpliwości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch

... z tego co mi wiadomo to Eltom dzwoni po ludziach z akcji " mam numer w play" i męczy trudnymi pytaniami " a po co dlaczego itp" :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Tak jak ustaliłem z Damianem, została zamieszczona jawna ankieta :)

Co prawda wszystkich głosów nie da się uwzględnić, ale postaramy się zoptymalizować całokształt nadchodzącego (wielkimi krokami) spotu :)

Ostatecznie - za namową Eli - odsuwamy wizję spotu dwudniowego na dalszą przyszłość. Tutaj i tak nie miało by to sensu, bo kręgielnia jest czynna do 1. godziny, a później mielibyśmy tylko problem z przeniesieniem się w inną miejscówkę (których zresztą w Inowrocławiu jak na lekarstwo). Temat większego spotu (mam nadzieję, że międzyregionalnego) obgadamy z Opiekunem przy okazji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
została zamieszczona jawna ankieta :)

Musimy wiedzieć - ilu zechce rzucać kulkami, żeby zabezpieczyć odpowiednia liczbę torów. Ale myślę, że dwa całkowicie wystarczą :D

Inna rzecz - ustalenie godziny, terminu i ogólnej liczby osób - co by ktoś się nie poczuł urażony, ze przyjechał na SPOT i z parkingu pod Mc by dygał sam na kręgielnię :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to może o 15- 16 byśmy się spotkali pod McD i dopiero na 17-18 zamówić tory. co Wy ma to?

 

Ja jestem chętny żeby rzucać kulą :P

Edytowane przez JakiCMG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie to może o 15- 16 byśmy się spotkali pod McD i dopiero na 17-18 zamówić tory. co Wy ma to?

 

Z tego co widzę w swoim kalendarzu, to lato się już skończyło :fajny

Chcesz godzinę kwitnąć na parkingu? Tylko nie mów, że do Mc chcesz wejśc, bo pozostali cię zlinczują:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce wchodzić do McD tylko się tam zebrać. Wszyscy od razu się nie zjada. I znając życie będziemy czekać tą godzinę na ludzi. a dojechać razem też trzeba na kręgielnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy od razu się nie zjada. I znając życie będziemy czekać tą godzinę na ludzi.

A wiesz co to jest punktualność? Skoro z kimś się na konkretną godzinę umawiasz, to max 15-20 minut można czekać - a nie godzinę :fajny

Po to się terminy ustala, by każdy mógł się dopasować i przybyć w żądanym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki jesteś mądry? a wiesz co to są korki? w Inie np. jest remont na dworcowej więc ludzie z bydzi pewnie będą stali w tym korku. Poza tym zobaczymy, o której Ty będziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taki jesteś mądry? a wiesz co to są korki?

A wiesz, co oznacza słowo - przewidywalność? Jeśli mam gdzies jechać, wiedząc, że będą utrudnienia w ruchu - to wyjeżdżam wcześniej. Poza tym, to będzie sobota, czyli dzień wolny od pracy :fajny

 

Poza tym zobaczymy, o której Ty będziesz.

Szybciej niż myślisz :haha :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

Koty nie drapać się, a żeby nie było offtopu - mnie pewnie nie będzie.

 

Mam wcielenie NSR na ćwiczenia rotacyjne i poligon z nimi OMFG

 

P.S. Danek przedłużyli mi kontrakt :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kłócimy się Panowie, bo to i tak bez sensu, Michał wyjedź z 15min wcześniej i będzie załatwione ekipa z Torunia również napotka korki przy wjeździe na most także nie tylko w Inie będzie problem, a Damian wiadomo do kręgielni pewnie skoczy sobie na pieszo, żeby móc coś dziabnąć ;) także będzie miał blisko i zapewne punktualnie. Został tydzień, więc szykować siły na rzuty :D i kto może to na picie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
Został tydzień, więc szykować siły na rzuty

 

Już się biorę ostro za trenowanie:D Żeby znowu nie było, że będę w czołówce od końca:haha

Swoją drogą to już bardzo daaaaawno nie byliśmy na kręglach;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko ja wyjadę tak żeby być przed czasem. sorry za sprowokowanie.

pzdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro niektórzy boja się korków, to możemy zmienić miejsce zbiórki. Spotkanie na parkingu PKN Orlen, na wlocie z Bydzi do Ina. Wtedy ci z Bydzi nie będą jechać przez miasto a ci z Torunia, pojadą "mini obwodnicą Ina" i też ominą centrum - pasi? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Proponuję nie robić problemu z miejsca zbiórki;) Ja codziennie przejeżdżam przez cały Inowrocław i powiem szczerze, że w korku jeszcze nigdy nie stałam, także się nie stresujcie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

mnie pewnie nie będzie, ale taka moja mała uwaga. W sobotę gdzie na maku chcecie znaleźć miejsce do zaparkowania ? w weekend na drajwie stoi się w korku nie mówiąc o miejscach parkingowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sobotę gdzie na maku chcecie znaleźć miejsce do zaparkowania ? w weekend na drajwie stoi się w korku nie mówiąc o miejscach parkingowych.

No i właśnie dlatego zmienimy miejsce, na parking przy Orlenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra jedno konkretne miejsce na zbiórkę po proszę i bez większych zmian więcej bo się wiara pogubi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedno konkretne miejsce na zbiórkę

Parking na Orlenie :D

 

AMEN :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności