Skocz do zawartości
__ArroW__

15 Październik - kręgle Inowrocław godz. 17.00

Rekomendowane odpowiedzi

Spocik super =]

 

Czekam na następne =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już też w chacie :D Nie spodziewałem się takiej frekwencji. 19 osób chyba w sumie naliczyłem. Niezła zgraja :super:

 

Ale....

Skoro umawiamy się w konkretnym miejscu i godzinie, to trzymać się KU#$%A ustalen :kwasny: To ma być zgranie? A może mi też się nie chciało jechać przez całe miasto na ORLEN i stać tam jak PIZ.....A, tylko po prostej zasuwać na kręgielnię. Jedni mają stać, czekać i marznąć a inni mają to głęboko w Du.....e i przyjeżdżają od razu pod kręgielnię? To można było z drugiej strony miasta ustalić miejsce wstępnego spotkania przed przemieszczeniem się na halę.

Powiem tyle - dla mnie to było jawne przywalenie w Hu....a i jak te słowa kogoś rażą, to .... H..... mnie to obchodzi :dupablada Dla zbulwersowanych radzę przeczytać watek - jak to miało być. A nie część sobie siedzi i czeka na ostatni dzwonek a inni stoją jak piz....y najpierw na Orlenie a potem pod kręgielnią. Przypominam, ze lato skończyło się 2 miesiące temu.

 

Foty wrzucę jutro, bo dziś nie mam weny jakoś....

 

ps: sprawa nie dotyczy przybyłych po 18.00 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie wyrobiłem, a przyjechałem na orlen was juz nie było wiec dałem na kregielnie.

 

Mysle ze nie ma co zagłębiać tematu, dla mnie sprawa orlenu była bardziej dla dojezdnych zeby sobie ladnie trafili na kregielnie, bo jest to dosc nie typowa lokalizacja :D ALe w dobie GPSow to i tak raczej nie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Niedawno wróciłam do domku:) Dziękuję za sympatyczny spocik:) Było jak zawsze super :super:

Co do miejsca zbiórki, to ja się określiłam wcześniej, że w sobotę pracuję i dojadę prosto na kręgielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spot MEGA:dobrze oby więcej takich:mlask

 

PS.Danek a co ty taki niewytrzymały na mały spadek temperatury....mogłeś sobie ogrzewanie w pasku załączyć :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

I ja melduję się w domu :) Dziękuję wszystkim za świetny spot i niesamowitą wręcz frekwencję.

 

---------- Post added at 03:36 ---------- Previous post was at 03:19 ----------

 

Damian, dzięki że ogarnąłeś zbiórkę pieniędzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się odmeldowuję dopiero teraz :D wstałem 1h temu więc było grubo, frekwencja jak najbardziej wzorowa za co pięknie dziękuję, jednak Nasza grupa to jest grupa ;). Odnośnie miejsca zbiórki hmm, nie ciągnijmy tematu już dalej, po prostu wyszło jak wyszło następnym razem się to poprawi :). Dzięki wielkie oczywiście dla Mojego Drivera za przywózkę oraz odwózkę i możliwość bycia na wczorajszym spocie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my się odmeldowujemy ale jeszcze nie w domu :P

Dawido o pod łokietniku zapomniałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch
Dzięki wielkie oczywiście dla Mojego Drivera za przywózkę oraz odwózkę i możliwość bycia na wczorajszym spocie :).
... Nie mogło być inaczej, przecież to ja zawsze potrzebuje waszej pomocy z dojazdem, także jestem bardzo wdzięczny Aśce oraz tobie Dawid bo w podbramkowych sytuacjach można na was liczyć. Także jeśli mogłem tylko pomóc to bardzo się cieszę :)

... Odmeldowuje się, w domu około 04:00 podziękowania dla wszystkich.

PS; Teraz już wiem skąd mam ten podłokietnik w bagażniku :)

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS.Danek a co ty taki niewytrzymały na mały spadek temperatury....mogłeś sobie ogrzewanie w pasku załączyć :bleble

Nie tyle chodzi o temperaturę, co o zgodność odnośnie ustaleń. Jak mają sie czuć ci - co najpierw stali na Orlenie a potem pod salą? A moze my też byśmy sobie dłużej w chacie posiedzieli i przyjechali prosto pod kręgle.

Dobra - koniec tematu. Od następnego...... będe zjawiał się na końcu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Dobra, nie mówmy już o tym miejscu zbiórki. Damian, masz mój szacunek (a nie każdy go ma...) więc nie będę się z Tobą kłócić. Ale na przyszłość może lepiej będzie, jeśli między sobą przedyskutujemy miejsce zbiórki, zanim ogłosimy je na forum publicznym. Tyle wystarczy mojego zdania :)

Przepraszam za odstępstwa z mojej strony. Ale bez moich wybryków byłoby po prostu nudno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale na przyszłość może lepiej będzie, jeśli między sobą przedyskutujemy miejsce zbiórki, zanim ogłosimy je na forum publicznym.

Było to przedyskutowane i ogłoszone :fajny Ale dobra - dość bicia piany, bo to niczego już nie zmieni.

 

Tyle osób, to już dawno nie było :D

Jaki144 - coś ci za bardzo dymi - tak zauważyłem, jak za tobą jechałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki144 - coś ci za bardzo dymi - tak zauważyłem, jak za tobą jechałem

 

kurcze nie zauważyłem. We wtorek olej zmieniałem i wszystkie filtry.

Dzięki za info powiem mojemu mechanikowi - niech główkuje co zrobić ;P

 

Danek75 kiedy zdjęcia wrzucisz? :)

 

ja wrzucę choć niewyraźne - zrobiłem telefonem jak wychodziliśmy z kręgielni

 

[ATTACH=CONFIG]67494[/ATTACH]

Edytowane przez JakiCMG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie zauważyłem. We wtorek olej zmieniałem i wszystkie filtry.

Dzięki za info powiem mojemu mechanikowi - niech główkuje co zrobić ;P

 

Wyglądało to tak, jakby ci olej paliło, bo na każdym biegu non stop dymiło z rury na niebiesko. A silnik miałeś przecież rozgrzany.

 

Foty bedą dzisiaj :D Tak w ciągu godziny :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyglądało to tak, jakby ci olej paliło, bo na każdym biegu non stop dymiło z rury na niebiesko. A silnik miałeś przecież rozgrzany.

 

to tym bardziej jadę do mechanika. już się mu zapowiedziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DJ F@za ma zapewne więcej fot

DJ-F@za ma i filmik...tylko musi na YouTuba wrzucić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności