Skocz do zawartości
idol23

Czy kluczyk ma pamięć?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie odnośnie kluczyka w B6. Szukałem przez tą śmieszną wyszukiwarkę ale przejdę do rzeczy czy klucz w passacie ma pamięć wewnętrzną?? I drugie pytanie jak go rozebrać żeby popatrzeć?

Proszę o konkretne odpowiedzi a nie w stylu ,,po co ci to''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kluczyk nie ma pamięci, ale ma unikalne ID, które się zgłasza automatycznie komputerowi gdy otwierasz auto i wtedy pod kluczyk sa ustawiane konkretne parametry (pamięc foteli na przykład)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam pełny wyświetlacz mfa +

A jeśli ktoś niema kompa pokładowego to oznacz że nie ma tego unikalnego ID?

Co jeszcze taki kluczyk może przechować oprócz języka, pamięci foteli, ostatnio będąc za zachodnią granicą w servisie volkswagena mieli taką stację diagnostyczną dla kluczyka wkładali i przez usb do kompa sprawdzili ostatnie spalanie itp.

Pytałem się gdzie można takie kupić i powiedzieli że to tylko posiadają nie które serwisy.

Bardzo fajne zmienili nawet język kompa z angielskiego na niemiecki naprawdę fajne gdzieś mam zdjęcie zaraz podeślę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisząc komputer miałem na myśli moduł komfortu a nie mfa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

52036261.jpg%20%20Uploaded%20with%20"]52036261.jpg Uploaded with [/url]ImageShack.usCzy jeśli rozkoduje klucz to utracę to unikalne ID?

Całkiem skomplikowana ta wymiana i to wszystko odbywa się przez tą diodę w kluczyku? Pewnie dlatego jest opóźnienie przy natychmiastowym odpaleniu.52036261.jpg

Edytowane przez idol23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności