Skocz do zawartości
djzuum

Organizacja zrzeszająca miłośników pojazdów grupy VAG z Wejherowa i okolic

Rekomendowane odpowiedzi

WItam.

Może nie jestem i starym wyjadaczem na tym forum, ale odważyłem się wstawić informację na temat strony powstałej na FaceBooku.

VAGWE to nie formalna organizacja zrzeszająca miłośników pojazdów grupy VAG z Wejherowa i okolic. Grupa ta nie ma na celu konkurowania, wywyższania się czy czegoś podobnego. Naszym celem jest zapoznanie się i zebranie większej ilości osób.

Może ożyły by jakieś spoty? Większe wyjazdy w większym gronie? W grupie raźniej. Puki co jest strona: http://www.facebook.com/pages/VAGWE/144272635662398 na której powoli krok po kroku umieszczamy coraz to więcej filmów i ciekawostek.

 

Innymi słowy VAGWE jest CZYMŚ dzięki czemu możemy się wszyscy poznać bez zbędnego ściemniania. Puki co nie ma jakiegoś ścisłego członkostwa lecz jest to luźna grupa powstała by łączyć! Przewidziane są już wlepy by szerzyć grupę!

 

Pozdrawiam i zapraszam do wystawiania opinii i uwag!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło nam, że poinformowałeś nas o takiej grupie. Ja również z chłopakami z Bytowa mamy założone VAG Group Bytów (http://www.vagbytow.cba.pl). Mamy własne forum, własną stronę internetową a także profil na Facebooku, mam nadzieję, że uda nam się nawiązać współpracę. ;)

 

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie jak Djmelm pisze zapraszamy do współpracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się wasza propozycja i jesteśmy bardzo otwarci na nawiązania kontaktu .Dodaliśmy wasz fan page do ulubionych na naszym klubowym koncie ;) ! jak możemy złapać z wami lepszy kontakt ? Nasza grupa jak narazie będzie tylko na FB i jak tylko skończą się prace zwiazane z budową grupy zrobimy spot na którym ustalimy nasze działania ;) ! na naszym FB codziennie znajdziecie ciekawostki z świata Vag jak i Tuningu. Pozdrawiamy bardzo serdecznie grupe VAG Bytów !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie widzę, że powstaje dużo mniejszych społeczności VAG a i powiat Starogardzki nie jest gorszy i od ponad roku mamy własne forum http://www.vagstg.pl , które skupia coraz większe rzesze fanów marki. Pozdrawiam misiek.stg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest z kim robić spoty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło nam... Na początek zachęcam wymienić się banerami ;)

 

A kontakt najlepiej na maila [email protected]. Zawsze mam przy sobie telefon, a w nim całodobowy dostęp do maila, także nie ma problemu ;)

 

PozdraVWiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasz e-mail to [email protected] ;) ! i lada dzień przeslemy państwu baner prosimy także o wasz. Czy ktoś za tydzień wybiera się do Lęborka ;>? na zawody Car Audio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PItheR

Witam,ja tez jestem z Wejherowa,więc jeśli jakis spot czy choćby wspólny wyjazd na większe spoty był przygotowywany to ja bardzo chętnie się podłączam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Może pare informacji odnośnie spotów ( co, jak, gdzie, kiedy )... Dla tych, których facebook nie pochlonął:) Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nasz e-mail to [email protected] ;) ! i lada dzień przeslemy państwu baner prosimy także o wasz. Czy ktoś za tydzień wybiera się do Lęborka ;>? na zawody Car Audio ?

 

ja byłem i zająłem drugie miejsce ;) bo mi aku trochę nawalił ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jestem z Wierzchucina i tesz na spoty jestem chętny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby bylo blizej to czemu nie, tez bym chetnie sie podjechal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności