Skocz do zawartości
kmalinek

Szukam zakładu / mechanika/usług/polecam sklep - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki ale dajcie sobie spokój ..zawsze to jakiś niepotrzebny kłopot....jakoś sobie poradzę w regionie....pomaram po innych forach i poszukam opini o lokalnych fachurach..zawsze mam w rezerwie gościa który odświeżył alusy do Passata.

Konkretnie takie cos nabyłem...zdjęcie z aukcji.....

http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/19/61/65/29/1961652962

Edytowane przez lebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich serdecznie,

 

Mam pytanie o olement zamka centralnego. Mianowicie o silownik zamka centralnego klapy nagażnika. To taki maly silniczek który u mnie się zablkowal w pozycji otwartej (na szczęście).

Mam Passata B5 z 2000 rok w kombi.

 

Jeśli wiecie gdzie taką część mogę dostać to proszę o info.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w ASO :hyhy. A poważnie pytaj kmalinka ,może będzie miał albo Krotoski-Cichy w Wysogotowie (szrot nie salon VW) uzywkę :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość micky

Cześć

Szukam adresu zaufanego, sumiennego i profesjonalnego lakiernika. Chciałbym odświeżyć polerką lakier na swoim Passacie, wyciągnac małą wgniotkę na dachu. Znacie kogoś takiego? Najchętniej w Poznaniu bądź jego okolicach.

Pozdrawiam

micky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć

Szukam adresu zaufanego, sumiennego i profesjonalnego lakiernika. Chciałbym odświeżyć polerką lakier na swoim Passacie, wyciągnac małą wgniotkę na dachu. Znacie kogoś takiego? Najchętniej w Poznaniu bądź jego okolicach.

Pozdrawiam

micky

 

 

Kompleksowy zakład, blacharz, lakiernik, plastikarz, pod szyldem "Kowalstwo Artystyczne" Roman Peda 508-610-259

ul. Wieruszowska

http://maps.google.pl/maps?saddr=52.381441,16.847277&hl=pl&sll=52.381271,16.847582&sspn=0.001663,0.004812&vpsrc=0&mra=mift&mrsp=0&sz=18&t=h&z=18

 

Od lat do niego latam, robiłem tam poprzedniego Golfa i teraz B5. Zdjęcia w miom temacie.

Widziałem wiele prac, ale jego to mistrzostwo świata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość micky

Dzięki. :) A ceni się? Dużo bierze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny ma normalne, niewygórowane i adekwatne do wykonanej roboty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kompleksowy zakład, blacharz, lakiernik, plastikarz, pod szyldem "Kowalstwo Artystyczne" Roman Peda 508-610-259

ul. Wieruszowska

http://maps.google.pl/maps?saddr=52.381441,16.847277&hl=pl&sll=52.381271,16.847582&sspn=0.001663,0.004812&vpsrc=0&mra=mift&mrsp=0&sz=18&t=h&z=18

 

Od lat do niego latam, robiłem tam poprzedniego Golfa i teraz B5. Zdjęcia w miom temacie.

Widziałem wiele prac, ale jego to mistrzostwo świata :)

 

No tylko tamtym Golfem to nie dalo się za bramę wyjechać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

micky looknij...

DSC_2143.jpg

 

Po liftingu, zderzaki na gładko, usunięte znaczki i wycieraczka

DSC02512.jpg

DSC03605.jpg

DSC_1993.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość micky

Ja mam male uszkodzenia. Luszczy sie lakier przy rejestracji, tylny zderzak byl mnie malowany, i mam lewa tylna cwiartke po naprawie, ale srednio profesjonalnej, bo widac.

Passka takiego juz kupilem, ale chciałbym go zrobić na tip top tak jak mojego poprzedniego Golfa MK3. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez to rozbierz(delikatnie zebys nie polamal) samemu wysunelo ci sie z trybow tak najlatwiej mozna powiedziec jak tak zrobilem i dziala problem jest tylko zima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wez to rozbierz(delikatnie zebys nie polamal) samemu wysunelo ci sie z trybow tak najlatwiej mozna powiedziec jak tak zrobilem i dziala problem jest tylko zima

 

:hmm :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wez to rozbierz(delikatnie zebys nie polamal) samemu wysunelo ci sie z trybow tak najlatwiej mozna powiedziec jak tak zrobilem i dziala problem jest tylko zima

 

Możesz to przetłumaczyć na nasze Wujku Dobra Rada? :hmm :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz to przetłumaczyć na nasze Wujku Dobra Rada?

 

To był chyba moment jak to się mowi, po odcięciu :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam elektryka który naprawi lub wymieni zamek w passacie b5 tylne drzwi okolice Konina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy,

poszukuje doswiadczonego fachowca, ktoremu moge dostarczyc sterownik ABS/ASR od passata b5 do naprawy (typowa wada fabryczna, potrzebne bedzie lutowanie/bondowanie polaczen). Moze jest ktos w Poznaniu lub okolicach, kto zna sie na takich reanimacjach sterownikow (wiem, ze to dosyc czesta usterka nie tylko w VAGach). Jest kilka ogloszen w necie (mozna wyslac sterownik do naprawy), ale najpierw chcialbym zapytac o namiary w regionie. Z gory dziekuje za podpowiedzi (moze ktos juz mial taki problem lokalnie) i pozdrawiam ([email protected])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gdzie w Poznaniu lub okolicy mogę pomalować alusy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, w czwartek jadę z Wrocka do Rawicza obejrzeć autko od jednego kolesia. Znacie jakieś sprawdzone warsztaty w Rawiczu i okolicach gdzie mogę wrzucić autko na szarpaki i do przetrzepania?

 

Z góry dzięki za pomoc koledzy :)

 

info o diagnoście w Rawiczu:

FUGOR, ul Folwark Zamkowy 1, Rawicz

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności