Skocz do zawartości
kmalinek

Szukam zakładu / mechanika/usług/polecam sklep - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobię odświeżyć trochę temat :) potrzebował bym kogoś kto umiał by ogarnąć wymianę licznika z 1/2 fis na full chodzi tu edycję wsadu i przekodowanie. Z góry dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję informacji nt czyszczenia wtrysków benzynowych. Silnik 1,8T AWT, podejrzewam, że któryś z wtrysków nie działa jak należy. O ile zakładów regenerujących/ czyszczących wtryskiwacze diesla jest tyle,że prawie na każdym rogu ulicy to o wtryskach benzynowych już nie jest tak dobrze. Szukam mechanika, który potrafi je zdiagnozować, przeczyścić/zregenerować, określić ich parametry, no jednym słowem fachowca :)

Znacie kogoś takiego w Poznaniu czy okolicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy takie coś pojawiło mi się na klapie :(  jak wiadomo mam pierdolca na tym punkcie, więc  nie zastanawiając się długo pojechałem do firmy S-PLUS ul. Głogowskiej 132/140 u nas w Poznaniu

A trafiłem do nich przez kolegę z forum OSAX, ja również mogę z czystym sumieniem ich polecić, chłopaki  załatwili temat w niespełna 2h, łącznie z polerką klapy.

Z resztą sami oceńcie :super:

 

WP_20190419_18_45_44_Pro.jpg

WP_20190419_18_45_49_Pro.jpg

V__89A0.jpg

V__94F6.jpg

V__CD3F.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panewki i Panowie potrzebuję zaufanego i niedrogiego mechanika od Fiatów w Poznaniu. Do wymiany uszczelka/głowica nie za miliony w fiacie. Możecie kogoś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, już chyba wcześniej pytałem, znacie kogoś wartego polecenia, do małej diagnostyki FLa? Kogoś kto bepiątek przerobił już sporo ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie kogoś od instalacji BRC w Poznaniu i okolicy? Biorca to 1,4 16v 75KM w Ibizie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

791445206  dzwoń do gościa  z Lubonia jest :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Szukam sprawdzonego mechanika, który ogarnie problem z blokadą kierownicy w Passacie B6. Macie tutaj kogoś co przerabiał temat, lub jesteście w stanie kogoś polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno wyczuć kogo by polecić, tam jest chyba tak samo jak w B7 czyli elektronika,  zależy jakie są objawy. Miałem coś podobnego, po wprowadzeniu kluczyka do stacji, to nie zawsze łapało od razu, czasem 1-3 sec.

Na kompie błąd się pojawił,   tego raczej się nie naprawia, tylko wymienia, zamienniki tez nie wchodzą w gre, bo i tak tylko kodowanie przez ASO. ja to póki co odłożyłem bo - jak zwykle mało nim latam a drugie to koszt w ASO 1200pln. ale muszę to zrobić bo kiedyś mogę się zdziwić i nie pojadę :) Jedź może do ASO i zapytaj jakie to koszty, gdyby chodziło o wymianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos moze polecic jakis sprawdzony zaklad Poznan/Kościan/Leszno zajmujacy sie lakierowaniem samochodow? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman - 508-610-259 ul. Wołczyńska Poznań

Powiedz ze jesteś od Marcina z passatowców :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności