Skocz do zawartości
kmalinek

Szukam zakładu / mechanika/usług/polecam sklep - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś pompkę do przepompowania paliwa? Elektryczna lub ręczna, potrzebna na poniedziałek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściunga z nyoplana na wakaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :) powoli przygotowuje się do remontu mojego AHL'a :D i mam takie pytanko, macie kogoś sprawdzonego od VW ? i jakie mniej więcej koszty REMONTU a nie rozkręcenia i skręcenia, bo takich tez widziałem :< Poznań +50 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szukam dobrego warsztatu w Poznaniu gdzie robią wtryskiwacze TDi pompy itp, mam do sprawdzenia wtryskiwacze może ktoś zna dobry warsztat w Poznaniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję kogoś kto ogarnia wymianę popychaczy hydraulicznych w Passacie B5 FL 1.6 ALZ w okolicach Gniezna/Wrześni/Poznania?

Bo strasznie mi klekocze silnik :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

poszukuję kogoś kto ogarnia wymianę popychaczy hydraulicznych w Passacie B5 FL 1.6 ALZ w okolicach Gniezna/Wrześni/Poznania?

Bo strasznie mi klekocze silnik :)

 

Pozdrawiam

 

Podjedz do Artura na artyleryjska warsztat koło "dromadera"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie czego: fachmen od tiptronica/sprzęgieł hydrokinetycznych potrzebny. Poznań/okolice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W razie czego: fachmen od tiptronica/sprzęgieł hydrokinetycznych potrzebny. Poznań/okolice

 

Polecam Porsche Krańcowa, własnym okiem dopilnuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje speca co doradzi mi w sprawie mojego auta - co z nim dalej zrobić :/

 

Jakieś pomiary czy remont silnika, czy wgl warto inwestować czy sprzedać dalej, ktoś kto się na tym zna :D

Polecacie z kimś krótką rozmowę?

 

Diesel, okolice Poznania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się dzieje z twoim autem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych kolegów z Wielkopolski.

Mam takie pytanie, wprawdzie nie dotyczące Passata, ale co tam.

Szwagier ma BMW E60 530d m pakiet.Chce on zregenerować tylne, gwintowane amortyzatory H & R.

Znacie może jakąś firmę w Polsce która tym się zajmuje i zrobi to dobrze ? Może ktoś z Was, ze znajomych to gdzieś robił w Polsce.

Podobno w Krakowie już nie robią regeneracji.

 

Sorki że tutaj to napisałem, ale widzę, że Forum Wielkopolskie tętni życiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję podpowiedzi w sprawie wymiany szyby czołowej w B5 FL. Sprawa nie na jutro, raczej za tydzien-dwa. Auto stoi w warsztacie, w trakcie naprawy powypadkowej. Dotychczas szyby wymieniano mi z polisy AC, zawsze na ori. Tym razem muszę to ogarnąć sam.

Co do marki szyby to wytypowałem: Guardian, Sekurit Saint-Gobain (szyby tych firm użytkowałem jako ori, nie mam zastrzeżeń) oraz Pilkington (opinie w necie).

Szyba dość typowa chyba, tzw. "zielona", z okienkiem na numer VIN i przyciemnionym paskiem na górze.

 

Może mi podpowiecie którym firmom montującym w Poznaniu i okolicach można zaufać a których unikać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, polecacie jakiś zakład regenerujący turbiny w Poznaniu lub Wlkp, na podstawie własnych doświadczeń? :D

Ew, miejsce gdzie można kupić przyjemne turbinki po regeneracji lub pewne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś z Wlkp potrzebuje pomocy z wymianą rozrządu sprzęgła zawiechy itp z kolegą ogarniamy takie tematy pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy, nie licząc tuneforce, mamy kogoś w Pozku lub okolicach mogącego zająć się logami, diagnozą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, koleżanki, szukam fachmena od oklejania samochodu folią (najlepiej 3M) Poznań, Gniezno i okolice. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności