Skocz do zawartości
kmalinek

Szukam zakładu / mechanika/usług/polecam sklep - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie, poszukuję speca od Passata B5 FL (mój model 1.6 ALZ B+G) od elektroniki :)

Problem jest taki, że Passat odpala jak chce, raz za 5 raz za 8 raz za 10 razem.

2 elektryków ręce rozłożyło, jeszcze podejmuję próbę z wymiana sterownika silnika i jeśli to nie pomoże to liczę na kogoś z forum.

 

Wykonano już remont silnika, sprawdzono przekaźniki i podmieniano, przepustnice itp.

 

Ktoś kogoś poleci w rejonie Gniezna/Poznań/Konin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czujnik wału sprawdzałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vag coś pokazuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam panowie, poszukuję speca od Passata B5 FL (mój model 1.6 ALZ B+G) od elektroniki :)

Problem jest taki, że Passat odpala jak chce, raz za 5 raz za 8 raz za 10 razem.

2 elektryków ręce rozłożyło, jeszcze podejmuję próbę z wymiana sterownika silnika i jeśli to nie pomoże to liczę na kogoś z forum.

 

Wykonano już remont silnika, sprawdzono przekaźniki i podmieniano, przepustnice itp.

 

Ktoś kogoś poleci w rejonie Gniezna/Poznań/Konin?

Z moim tez były czary dopiero elektryk znalazł przyczyne i na razie jest ok Nazywa się Nowaczyk ma zakład na Czarnkowskiej w Poznaniu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuje dobrego warsztatu na wymianę dwumasa VW Passat B6 170km dsg w Poznaniu.

Ktoś ma jakieś doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :bry

 

Szukam dobrego warsztatu który zajmuje się naprawą automatycznych skrzyni biegów. Ktoś, coś?

 

Pacjent to 1.8T Tiptronic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry :D Panowie gdzie w Poznaniu jest sklep w którym mozna kupic światła do jazdy dziennej ? Cholera już dwa komplety mi padły i teraz chce kupic cos firmowego ,żeby troche dluzej pociagły :) Potrzebuje okrągłe 7 cm . Moze macie jakies sprawdzone ? Jaką firme polecacie ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć panowie gdzie polecacie w jarocinie lub okolicy wymienić rozrząd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,moze ktoś polecić lub podjąć się wymiany sprężyn na eibachy.Taniej niż w ASO:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ,ze ja nie chce tego robić w jakimkolwiek warsztacie.Ty robisz w jakimkolwiek?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tapicera w Pyrlandii ktoś zna i chwali? Niekoniecznie taniego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Fabianowskiej jest, to mój kolega Tomek Chojnacki ze szkoły, ale wyjechał i jego interes trzyma brat. Jakiś czas temu mieli tam pożar, i nie wiem jak to teraz tam wygląda ale możesz podbić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wiara :) Powiedzcie mi czy znacie kogos kto sprawdził by mi skąd w pasacie bierze się woda pod fotelem kierowcy i pasazera ? Ja sie g..no na tym znam .Wiem że to g..niana robota ale szkoda mi auta :(:(:( Jak nic z tym nie zrobie to mi pyszczek zgnije albo sie sfajczy:(:( Plisssssss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Fabianowskiej jest, to mój kolega Tomek Chojnacki ze szkoły, ale wyjechał i jego interes trzyma brat. Jakiś czas temu mieli tam pożar, i nie wiem jak to teraz tam wygląda ale możesz podbić

 

Dzięki, pogadam z nimi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

szukam osobę od elektroniki w poznaniu/luboniu/komornikach, żeby zmienić nastawy obrotów jałowych. Mam problemy z gasnącym silnikiem na jałowych, chcę podbić z 780 na ok 850. pacjent to Passat B6 2009 CBAB.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie,

 

czy ktoś/coś może polecić z hamowni/diagnostyki pod może chip, a bardziej sprawdzenie czy wszystko jest OK z furą w Poznaniu lub bliskiej Wlkp?

 

Pozdrawiam serdecznie

K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema Pany :D Miał ktoś z Was przygodę z głowica? U mnie wydmuchało uszczelkę i muszę oddać głowice na zrobienie i tu właśnie pojawia się problem. Dzwoniłem do firmy TOPMAR z Przeźmierowa i koleś powiedział że nie ma szans w jeden dzień tego ogarnąć. Jestem z Leszna i nie bardzo mam czas na takie jeżdżenie do Poznania. Może ktoś z Was ma jakiś sprawdzony namiar na kogoś kto się zajmuje i potrafi to ogarnąć w jeden dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły, najzwyklejszy mechanik powinien ci to ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności