Skocz do zawartości
kmalinek

Szukam zakładu / mechanika/usług/polecam sklep - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

radio jest do kontaktu na duże odeległości

 

No...a jak stoję 10 m od operatora dźwigu i ten mi się pyta nr kontenera to mam drzeć się przez okno? :wmorde:lol

 

 

wygląda jak Alan 87??

 

ta.ta sama półka tyle,że SS był dedykowany na rynek USA ;)

 

 

Byłeś już tam na Obornickim?

 

Nie,w weekend nie robili :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No...a jak stoję 10 m od operatora dźwigu i ten mi się pyta nr kontenera to mam drzeć się przez okno?

 

 

A co nie oglądałeś Czterdziestolatka Panie Maliniok :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy:kwiatek, poszukuję w Poznaniu lub najbliższej okolicy sprzedawcy palników HID (H7). Szukam sprzedawcy "stacjonarnego", tak aby mógł mi zademonstrować jakość świecenia tychże palników.

Sprawa bierze się stąd, że swego czasu zakupiłem zestaw HID, czyli przetwornice wraz z palnikami. I te palniki świecą z zielonkawą poświatą. Jak się odpalą to bardziej zielonkawa, po kilku minutach juz mniej, tak że patrząc z zewnątrz prawie nie zauważa się zielonego ale ja patrzę od srodka auta i mam wrażenie, że tę zielonkawość widzę (chyba, że autosugestia ?)

Zależy mi aby toto swieciło w kolorze jak najbardziej zbliżonym do fabrycznego ksenonu. Jeżdżę innym autem z fabrycznym ksenonem i to mi bardzo odpowiada, nie chcę żadnych fioletowych ani innych wynalazków.

 

Jakbyście wiedzieli gdzie mam się udać to byłbym wdzięczny za namiar:luka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki i Koledzy, poszukuję w Poznaniu lub najbliższej okolicy sprzedawcy palników HID (H7). Szukam sprzedawcy "stacjonarnego", tak aby mógł mi zademonstrować jakość świecenia tychże palników.

Sprawa bierze się stąd, że swego czasu zakupiłem zestaw HID, czyli przetwornice wraz z palnikami. I te palniki świecą z zielonkawą poświatą. Jak się odpalą to bardziej zielonkawa, po kilku minutach juz mniej, tak że patrząc z zewnątrz prawie nie zauważa się zielonego ale ja patrzę od srodka auta i mam wrażenie, że tę zielonkawość widzę (chyba, że autosugestia ?)

Zależy mi aby toto swieciło w kolorze jak najbardziej zbliżonym do fabrycznego ksenonu. Jeżdżę innym autem z fabrycznym ksenonem i to mi bardzo odpowiada, nie chcę żadnych fioletowych ani innych wynalazków.

 

Jakbyście wiedzieli gdzie mam się udać to byłbym wdzięczny za namiar

 

Witaj, możesz uderzyć do Xenon-Serwis na Obornickiej 268 Rafał Matuszczak 605-361-406 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś pożyczyć na pare dni urządzenie do strojenia anteny CB ? :>

 

Odezwij się w poniedziałek bo w firmie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie co, zabrałem z pracy.

9987b5dffa410352e5cdc8f9737f6121.jpg

jak to Ci wystarczy do daj znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie A zarazem wolanie o pomoc !!! Zapalila mi sie kontrolka dpf po czym sprezynka nastepnie stan awaryjny . Bylem u mechanika wypalili w stanie awaryjnym filtr i po przejechani 600km na autostradzie i 20 km w miescie znow zapalil sie filtr . Pytanie czy ktos pozbywal sie juz dpf z passata b6 170km ? Czy to sie robi czy lepeiej nie jesli tak to gdzie i u kogo polecacie prosze o jakie kolwiek info i pomoc z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeździsz do rajchu i jeśli przejdzie ustawa PO o zakazie wjazdów do centr miast aut które nie spełniają odpowiedniej klasy EURO to lepiej nie usuwaj DPF-a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale usunięcie dpf'a w passacie nie zmienia klasyfikacji euro :hmm

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A z dpf'em w Poznaniu to najlepi chyba do "TuneForce"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale usunięcie dpf'a w passacie nie zmienia klasyfikacji euro

 

Jesteś pewien? :hmm

Słyszałem właśnie,że niemiaszki się cholernie tego czepiają bo wychodzi to na odczycie spalin (a robią takie cuda na drodze-to wiem).

 

 

A z dpf'em w Poznaniu to najlepi chyba do "TuneForce"

Chyba ta i programik od razu :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewien to ja niczego w dzisiejszych czasach nie jestem :P ale helmuty do passata montowali dwamotory PD 140PS jeden z dpf, drugi bez i oba z tą samą normą :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezdze do Rajchu ale co zrobic nowy kosztuje tyle ze szok . A wiecie gdzie usowaja i dobrze programuja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezdze do Rajchu ale co zrobic nowy kosztuje tyle ze szok

 

Przelicz sobie,przykładowa kara z UK http://eurovat.info.pl/porady-fap-dpf-jak-usunac-dpf-jak-regenerowac-wycinac-fap/69-2500-funtow-za-usuniecie-filtra-czastek-stalych

 

i tu jeszcze lektura : http://eurovat.info.pl/regeneracja-filtrow-czastek-stalych-bmw-audi-mazda-volkswagen-opel-peugot-usuwanie-fap-dpf/usuwanie-dpf

 

Jak wejdzie ustawa w PL ,to na pierwszym przeglądzie to wyjdzie i będzie kłopot z naklejką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, szukam mechanika do mojego Audika.. Passka już sprzedałem, a na forum audi a3 na temat warsztatów za dużo się nie dowiedziałem ;)

Moje 1.8T ma prawdopodbnie jakąś nieszczelność w dolocie. Niestety nie posiadam narzędzi w poznaniu, aby się w to bawić, a strasznie męczy jazda na gazie z tą przypadłością.

Dojazd te pare kilometrów nie jest problemem. Czytając wątek pare osób poleca mechanika obok Poloneza.. ale to posty z przed kilku lat.. czy to nadal aktualne? Mieszkam obok ronda Starołęki w Poz i słyszałem o jakimś mechaniku tu nie daleko, ale nie zlokalizowałem go jeszcze. Ktoś coś poleci ?

Edytowane przez FiFi_ino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pikopiko ma jakąś zaprzyjaźnioną dziuple na Starołęce może pomoże

 

dzięki, poszło PW

 

A coś apropos parkingu na dawnym Polonezie ktoś coś wie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności