Skocz do zawartości
kmalinek

Szukam zakładu / mechanika/usług/polecam sklep - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie temat z zakładami, które lepiej omijać z daleka?

 

Bo mam taki, który chciałem dodać. Auto Skoczek ul. Napoleońska 6. autoserwispoznan.pl

Wymieniłem w maju 2013 wahacze i sworznie. Przynajmniej tak twierdził Pan mechanik. A w sierpniu nie dało się już jeździć. Takie były luzy. Podjechałem do swojego znajomego mechanika, którego wcześniej nie mogłem odwiedzić i firma Auto Skoczek była moim musem, że tak to nazwę. Okazało się, ze owszem wahacze wymienili ale sworzni już nie. A skasowali za wymianę. Dziękuję i nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakiekolwiek opinie z zakładami sprawdzającymi/regenerującymi turbiny w Poznaniu?

Ktoś z forum był np. w Turbotech-u na ul. Samotnej w P-niu? Gość podczas rozmowy telefonicznej jest rzeczowy, ale jak z robotą?

Będę wdzięczny za wszelkie info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś widział gdzieś na szrocie w okolicy Poznania viki z takim ryjem na części to proszę o info ;)

1354547074_461055580_10-Opel-Vectra-C-2006-r-19-CDTI-Salon-Polska-Stan-Perfekcyjny-.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam mechanika w Poznaniu do AVF, jestem przejazdem a auto straciło moc dymi jak ciuchcia na czarno i pali jak smok a nie mam ze sobą nawet kabla VAG. Pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki region Poznania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w okolicach szpitalnej w poznaniu, do warsztatu dojadę. Będę tu jeszcze parę dni. Byłem już u dwóch czarodziei ale tylko kasę wzięli i zero poprawy a do domu ponad 300 km i aż strach wracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić Przeźmierowo koło toru Poznań, chociaż tam jeżdżę na geometrię, zawieszenie itp.

Na stałe jeżdżę na starołękę (drugi koniec miasta), ale tam przez wiele lat zero zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki wielkie tylko jakbym jeszcze dokładniejsze namiary dostał bo nie jestem z tąd PLEASE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starołęka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję kumatej osoby z Vagiem do zrobienia logów i ogólnego sprawdzenia auta.

Najchętniej z Poznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Poszukuję kumatej osoby z Vagiem do zrobienia logów i ogólnego sprawdzenia auta.

Najchętniej z Poznania.

 

Przecież Ci napisałem na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież Ci napisałem na PW

Wiem, ale mimo wysłania do niego PW w piątek, kolega jakoś nie odezwał się...:nie:rozpacz

M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bp wiem że był chory, a jak pracuje na ujową zmianę to musisz uzbroić się w cierpliwość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rozmowa o panu G. to ciężko będzie bo rzadko na forum zagląda ostatnio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to muszę się uzbroić w cierpliwość i czekać, bo nie mam wyboru.

Passek niedomaga, a nie mam żadnego dojścia ...:sciana

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam warsztatu, osoby która ogranie diagnozę i naprawę fotela elektrycznie sterowanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam eksperta który wie jak lub gdzie zmienię język w nawigacji itd :hmm z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz mfd2 a zakłądam że masz to na pierwszej stronie google znajdziesz krok po kroku i co i jak zrobić żeby samemu ogarnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Poszukuję kumatej osoby z Vagiem do zrobienia logów i ogólnego sprawdzenia auta.

Najchętniej z Poznania.

 

jeśli dalej nie domaga to znam jednego bardzo rzetelnego gościa ale pod Gnieznam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności