Skocz do zawartości
kmalinek

Szukam zakładu / mechanika/usług/polecam sklep - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Przeźmierowo, ul. Dolina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli kwestia mechaniczna, to zapraszam, Auto Geo Test Przeźmierowo Rzemieślnicza 33 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli kwestia mechaniczna, to zapraszam, Auto Geo Test Przeźmierowo Rzemieślnicza 33 ;)

 

BArtek jak możesz to napisz na PW ile by kosztowało sprawdzenie i wycenienie usterki. bo musze niestety wiedziec czy mnie wogóle stać na naprawe ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dobrej duszy, która pojawia się w okolicach Kamionek/Daszewic która byłaby w stanie zczytać PIN z licznika i wrzucić do sterownika silnika - w nowo zakupionym kompie chyba ktoś zrobił opcję "off" :dodupy

 

Na Vag-tacho do jednorazowego użytku szkoda mi wydawać 100pln a dobry 4-pak(x2) piwka napewno się komuś przyda :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuje kogoś z Vagiem z Poznania okolice Rataj. Potrzebuje sprawdzenie błędów (zaciągnięty ręczny na amen), oczywiście za drobna opłata lub wymiana za alkohol :) :) Proszę o pomoc zależy mi szybkości (np dzisiaj popołudniu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje dobrej duszy

 

Poszukuje kogoś z Vagiem z Poznania okolice Rataj

 

PIszcie do Ormowca http://forum.vw-passat.pl/threads/108663-Szukam-zakladu-mechanika-uslug-polecam-sklep-temat-zbiorowy/page6?p=1775718#post1775718

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki za odpowiedz będę bombardował go :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Poszukuje kogoś z Vagiem z Poznania okolice Rataj. Potrzebuje sprawdzenie błędów (zaciągnięty ręczny na amen), oczywiście za drobna opłata lub wymiana za alkohol :) :) Proszę o pomoc zależy mi szybkości (np dzisiaj popołudniu)

 

Na ręczny pomaga podobno odłącznie aku na kilka minut. Coś w tym może jest, bo producent przewidział nawet klucz 10 w bagażniku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 5 razy odłączałem w rożnych konfiguracja. Na jednym kole odpina się super a drugi milczy i jest zaciągnięte. Coź wieczorem rozbiórką tego ustrojstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Poznaniu można zregenerować na miejscu przekładnie kierownicza? W google mało informacji jelsi chodzi o poznan, a firma ktora znalazlem na bukowskiej chyba nie istnieje bo nikt nie odbiera telefonu. http://www.auto-wspomaganie.pl Zna ktoś ten warsztat? mozna im zaufac? Co polecacie ?

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś regenerowałem na Stróżyńskiego u Szukały, ale wytrzymało na rok.

Później za połowę kwoty regeneracji kupiłem używkę na giełdzie.

Wytrzymała o wiele dłużej, do końca mojej kadencji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od tygodnia jestem posiadaczem Paska i chciałbym znaleźć jakiegoś godnego polecenia a zarazem taniego speca który sprawdziłby mi parę rzeczy.

Podłączanie pod VAGa raczej nie jest potrzebne więc póki co niejakiego Ormowca nie muszę odwiedzać (chyba że się mylę :)

Chodzi mi o sprawdzenie stanu rozrządu bo nie uzyskałem od poprzedniego właściciela żadnej informacji kiedy był wymieniany. Nie wiem też jaki lać olej. I jeszcze jedna kwestia - pilot w kluczyku nie działa (wymieniłem baterie i próbowałem zaprogramować. na wszystkie znalezione w necie sposoby ale dioda w pilocie nie świeci i zero reakcji ze strony ustrojstwa).

 

Czy wspominany mechanik "spod Poloneza" byłby w stanie pomóc w tych kwestiach? Rozumiem że pilot to już nieco inna działka niż silnik więc jeśli jest ktoś inny kto może rozwiązać ten problem to też będę wdzięczny za informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o sprawdzenie stanu rozrządu

 

Witaj na forum! co do rozrządu to jaki by nie był to każdy raczej tu potwierdzi ze warto i tak na początek wymienić rozrząd i wlać nowy Świeży olej. co do kluczyka to jesli domowe sposoby nie działają to może on być rozkodowany od strony modułu bo taka możliwość chyba też istnieje :hmm

 

Ja osobiście polecam użytkownika Grzywa z naszego forum :-) nasz lokalny doktor ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wspominany mechanik "spod Poloneza" byłby w stanie pomóc w tych kwestiach?

 

Mechanicznych jak najbardziej, podobnie jak grzywa jeśli chodzi o elektrykę i elektronikę (typowo piloty) to wal do chłopaków z Ul. Gromadzkiej http://alarmserwis.net/

Mają dużą wiedzę i fachowe podejście, ja i paru kolesi z forum i nie tylko, załatwili u nich wiele spraw. Powołaj się na mnie i na forum passata, podobnie jak u Adama w "Polonezie" ale pamiętaj oni teraz są na ul. Przepadek wjazd koło auto-komisu przy stadionie AZS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź i namiary.

Myślę że rozrząd wymienię w najbliższym czasie dla spokoju, chyba że naprawdę będzie wyglądał na nowy. A olej to na bank, jak tylko się dowiem jaki. Jak tylko dojdę do siebie (posiadam umiejętność przeziębienia się w takie upały i jestem na L4) i będę miał chwilę to podjadę do obu speców. Nie omieszkam się powołać na kogo trzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

zwracam się do Was z prośbą, gdyż poszukuję firmy która wymieni profesjonalnie olej w automatycznej skrzyni biegów w moim pasku B5 1.9TDI 115KM . Proszę o porady zaufane i godne polecenia firmy. Jestem z Konina. Dzięki za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich,

 

zwracam się do Was z prośbą, gdyż poszukuję firmy która wymieni profesjonalnie olej w automatycznej skrzyni biegów w moim pasku B5 1.9TDI 115KM . Proszę o porady zaufane i godne polecenia firmy. Jestem z Konina. Dzięki za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam

 

http://www.teomotors.pl/kontakt/

Polecam - sam u nich byłem. Szybko i sprawnie. Radze się umówić bo niekiedy mają kosmiczne terminy ;) Z Konina kawałek jest, ale warsztat sprawdzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za polecanie mnie, niestety (albo stety) firma się rozwija i nie mam już czasu na podłączanie samochodów.

Mogę z czystym sumieniem polecić zakład Michała w Przeźmierowie ul. Rzemieslnicza - koło giełdy samochodowej

telefon 609627948, 618142973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Krzychu tam zarządza. Michała nie ma już ze 3 lata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności