Skocz do zawartości
kmalinek

Szukam zakładu / mechanika/usług/polecam sklep - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Koledzy poszukuję dobrego Vagowca, mam problem z parktronikiem podłączonym pod radio RNS510 w moim pasku cc, radyjko wyświetla komunikat z angielskiego tłumacząc "że jest chwilowo niedostępny parktronic" podłanczałem pod vcds ale nic nie wykazało :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Koledzy poszukuję dobrego Vagowca, mam problem z parktronikiem podłączonym pod radio RNS510 w moim pasku cc, radyjko wyświetla komunikat z angielskiego tłumacząc "że jest chwilowo niedostępny parktronic" podłanczałem pod vcds ale nic nie wykazało :hmm

zadzwoń do Tomka

http://forum.vw-passat.pl/members/488-ormowiec

http://rtnet.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Czy możecie polecić jakiś warsztat, serwis w Poznaniu lub okolicy, który solidnie sprawdzi i ustawi geometrię w 3BG? Chodzi o ustawienie zbieżności z tzw. krzywą zbieżności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegów. Czy możecie polecić jakiś warsztat, serwis w Poznaniu lub okolicy, który solidnie sprawdzi i ustawi geometrię w 3BG? Chodzi o ustawienie zbieżności z tzw. krzywą zbieżności.

 

Siema :D możesz wleciec do chłopaków w Premio na Głogowskiej 421 tel. 61 810 49 97

Nawet Ci po drodzę ze Środy, lecisz Katowicką zjeżdżasza na A2 na Wrocław i ostatni zjazd an Głogowską :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema :D możesz wleciec do chłopaków w Premio na Głogowskiej 421 tel. 61 810 49 97

Nawet Ci po drodzę ze Środy, lecisz Katowicką zjeżdżasza na A2 na Wrocław i ostatni zjazd an Głogowską :)

 

Korzystałeś może z ich usług? Ponoć nie każdy serwis wie o co chodzi z geometrią w passatach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę auto-geo-test w przeźmierowie przy giełdzie z klamotami.

Jeżdżę tam z 15 lat, a młody co zazwyczaj mi ustawia sam ma B5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Korzystałeś może z ich usług? Ponoć nie każdy serwis wie o co chodzi z geometrią w passatach.

 

Byłem u nich po wymianie zawieszenia (sprężyn) chciałem się upewnić czy zabieg jest konieczny, jednak nie był. Jeździ tam sporo ludzi z tych co znam. Ale jak Pioko ma typowo sprawdzonego to może tam spróbuj, przy okazji na szaszłyka się załapiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy mógłby ktoś polecić mechanika do wymiany rozrządu + paska alternatora? Potrzebuję pilnie kogoś z Poznania, zależy mi na czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Czy mógłby ktoś polecić mechanika do wymiany rozrządu + paska alternatora? Potrzebuję pilnie kogoś z Poznania, zależy mi na czasie.

 

Jedź do Poloneza, parking podziemny koło hotelu Polonez. Zrobią dobrze i za nieduże pieniądze. Gadaj z Adamem 695-430-792 powołaj się na mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki :)

 

//EDIT//

 

Próbowałem się dodzwonić, ale nie odbierał, więc pojechałem do Mielcarka na Górczyn. Po pierwsze to nie zdarł, bo ceny porównywalne do mniejszych miejscowości. Po drugie - w 7 godzin od czasu oddania auto było złożone, i dodatkowo wykonali mi przegląd techniczny w cenie usługi.

Edytowane przez troublesome84
update

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja też polecam Mielcarka zarówno na Górczynie jak i w Puszczykowie. Robi szybko terminowo a ceny bardzo przystępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mielcar otworzył teraz nowy serwis w komornikach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow.Jestem zainteresowany kupnem tego Passata http://otomoto.pl/volkswagen-passat-C24541459.html Autko mieści sie Gminie Osiek woj.wielkopolskie.Czy ktos moze interesowal sie juz tym samochodem?Jesli tak to co moze mi o nim powiedziec.Potrzebuje takze pomocy w znalezieniu jakiegos serwisu samochodowego w tej okoliicy,aby dokladnie zbadac jego stan techniczny.Dzieki za kazda pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłop się postarał i zdjęcia po remizą zrobił, tylko do pisma się nie przyłożył. Dopytaj się tylko gdzie ma alu felgi, bo powinien mieć (chociaż pisze coś o dwóch kompletach kUł, a foty widać zimą jeszcze robione).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednym foto widać zacne alufelgi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol nie dotarłem nawet do tego zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest gmina tylko miejscowość :lol Chyba, że to jest inny Osiek niż ten pod Jarocinem. Odnośnie zbadania jego stanu to polecam http://www.zumi.pl/2257825,PHU_Motooil_Biuro_Rzeczoznawstwa_Techniki_Motoryzacyjnej_i_Ruchu_Drogowego_Krystian_Kowalski,Prusy,firma.html

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie, możecie polecić mi jakiś dobry serwis klimy w Poznaniu, który sprawdzi szczelność i nabije mi czynnik? Oczywiście w przystępnej cenie dla studenta. :P Passat B4.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz wleć do mnie na Albańska 17 firma obok mnie zajmuje się tym, najpierw podejdź do mnie do ESSVE to podejdziemy do nic,h zrobią od ręki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności