Skocz do zawartości
cinul

Self Shoot - Kalendarze Regionalne

Rekomendowane odpowiedzi

No No nie pogadasz zajebiaszcze foty!!!! ale i sprzęt odpowiedni i szybki,umiejętny PSP

 

zajefajnie jeszcze daleko mi...... aleeeeeeeee!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos ma wlepe odsprzedac? bo wczoraj zapomnialem sie zapytac z tego wszystkiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ma :) Pisz do opiekuna eldorado :) zawsze ma je przy sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wstalem:P i co robimy cos dzisiaj??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dasz radę to zapraszamy jutro
gdzie i o której??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowa byla o 11 pod kfc przy lidlu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że 11.15 - 11.30 pod KFC to odpowiednia pora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze tak:)

wiec do zobaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze ktos ma wlepe odsprzedac? bo wczoraj zapomnialem sie zapytac z tego wszystkiego

 

Wpadne dziś po KFC na tą 11:15 to będe mial wlepe przy sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezle fotki chyba byly:) cierpliwie czekamy na kolejna ich porcje:)

 

PS. Dzieki Cinul:)

Edytowane przez FERMON
Podziękowanie dla Cinka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie zobaczę jak wam wyszło:) i mam nadzieje że jak coś cinul znajdzie chwile i dla mnie któregoś dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie ile mogłem tyle zrobiłem .... Każdy ma po kilka fotek moim zdaniem takich, które wyszły najlepiej, a bardzo podobnych już nie wrzucałem. Szkoda, że marna pogoda była i niestety zdjęcia wyszły trochę ciemne a dla tych, którzy mają ciemne auta (czyli wszyscy prócz haken'a) to dodatkowe utrudnienie. No ale jest jak jest.

 

Teraz kilka spraw organizacyjnych:

 

Grzechu nie ma problemu - ale moim zdaniem masz jako jedyny fajne foty pod sądem

 

Kojot - twoje foty niewymiarowe, więc się streszczaj (namiary na picasę masz w pierwszym poście) i strzel kilka fotek wymiarowych

 

Rozavw - twoje fotki wrzuciłem już na Picasę, także myślę że tego posta co pisałeś można wykasować razem z fotkami (prośba o pozwolenie) a co do fotek to można je trochę nasycić (próbkę masz na Picasie twoje pierwsze moje drugie z literką "a"). Twoja wola panie :)

 

Bufon - twoją fotę z telefonu dorzuciłem do całości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozavw - twoje fotki wrzuciłem już na Picasę, także myślę że tego posta co pisałeś można wykasować razem z fotkami (prośba o pozwolenie) a co do fotek to można je trochę nasycić (próbkę masz na Picasie twoje pierwsze moje drugie z literką "a"). Twoja wola panie :)

 

Jak najbardziej można wywalić posta,i oczywiście spokojnie możesz walić poprawione przez siebie.Ja nie chciałem przesadzić z nasyceniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną jest 9 fotek - Kojot się nie załapał bo nie spełnia warunków regulaminu (format zdjęcia nieprawidłowy). Także jak ktoś chętny to zdjęcie mile widziane ale to w trybie natychmiastowym ...

 

Moje pytanie brzmi: jaki format kalendarza nas interesuje czy A4 - gdzie zdjęcie będzie w formacie A5 i daty też w formacie A5, czy też format kalendarza A3 - gdzie zdjęcie i daty będą w formatach A4. Trzeba to ustalić a następnie rozejrzeć się za cennikiem i zrobić projekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie bylbym za formatem a3. wiekszy kalendarz by mi sie przydal:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba a4 kalendarz. Moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie myśleć myśleć ... Wiadomo większy kalendarz = wyższa cena itd. Może ktoś ma namiary na tanie kalendarze, bo ja póki co tak na szybkiego znalazłem na allegro TAKĄ ofertę:

 

Mniej więcej wygląda to tak:

 

[ATTACH=CONFIG]70280[/ATTACH]

 

Są różne warianty szablonów, można np. zaznaczyć jakieś ważne daty czy coś takiego:

 

[ATTACH=CONFIG]70281[/ATTACH]

 

Co do brakujących fotek to coś się wymyśli świąteczne na Wielkanoc i Boże Narodzenie mogę zrobić. W zasadzie na Wielkanoc można wykorzystać moją fotkę:

 

[ATTACH=CONFIG]70282[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ładnie to wygląda. jest trochę tych szablonów trzeba by było się zdecydować na jakiś teraz. mi podoba się szablon 7,8,15,13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje się że najlepsze szablony to te w których zdjęcia są pozbawione wszelkich ramek i dodatków, wydaje się że najlepiej aby pomiędzy fotkami a częścią informacyjną było jakieś delikatne przejście a nie ostry przeskok mój faworyt to 14 ewentualnie 12 i 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko spoko heh:) ale czemu 14 stycznia stawiam flaszke heh??:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności