Skocz do zawartości
cinul

Self Shoot - Kalendarze Regionalne

Rekomendowane odpowiedzi

Kajoj coś "uszczeli" i będzie 5 ;) Poczekam do 14 jak nie uda się uchwycic czegoś ciekawego to zostają fotki które są na kompie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czemu 4

 

Bo jak pozostali będa tak się zbierać to będzie 4 i to w porywach.... A tak na marginesie jestem jak najbardziej na tak - można pstryknąć fajną fotę na spocie gdzieś w ciekawym miejscu. Ale jak tak dalej bedzie z frekwencją to nie ma co myśleć o kalendarzu. Miała tu przecież być masa zdjęć. No cóż na siłę nikogo nie namawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miała tu przecież być masa zdjęć.

A bo my czekamy na prezentację :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A bo my czekamy na prezentację

 

Dokładnie tak - czekam na aktualizację zdjęć tak jak pisałem wcześniej ze względu, że cześć użytkowników pozmieniała auta albo niektóre sie nie nadają ze względu na rozdzielczość. I tu w tym temacie grochem o ścianę.

 

W ramach przypomnienia:

 

Jeśli ktoś chciałby odświeżyć zdjęcia swoich pasków to jak najbardziej wskazane, mam na myśli przede wszystkim: karola 27, bufona1 i rozav'a bo mu przybyło trochę skóry na masce a ładnie będzie wyglądał. Nowi użytkownicy też mile widziani

Przypominam, że zdjęcia w dobrej jakości na adres: [email protected]

 

Jak skończę remont, to zabieram się ostro za robotę. Jak ktoś nie ma czym cyknąć to służę pomocą - dać znać odpowiednio wcześniej na PW

 

A remont skończyłem w sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b7b2b597e8a37cdem.jpg

 

proszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie ok - mam nadzieję że oryginalny rozmiar jest większy od tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest w wiekszym rozmiarze tylko tu miniaturka na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poki co mam cos takiego:) moze uda sie ustrzlic cos wiecej.

[ATTACH=CONFIG]69372[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że to fotki zrobione ot tak od biedy, bo ciekawych pomysłów szukać tu ze świecą. Ostatecznie mogą być do kalendarza ale ogólnie to kicha - zobaczcie jakie foty przysyłają koledzy na "passata miesiąca" gdzie wygrani umieszczani są w kalendarzu. Niestety nam jeszcze daleko do takich pomysłów... Sam też nie zrobiłem czegoś rewelacyjnego ale ruszcie baniami gdzie można coś fajnego ustrzelić. Można spotkać się w weekend w porach popołudniowych i podskoczyć w kilka miejsc - zrobić sobie np. fotkę grupową i indywidualną za dnia i wieczorem. Tylko tu chęci potrzeba i pomysłu - ja sam nie ogarnę wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu ja jestem za :) zapodaj kiedy i gdzie i można działać :) wiesz nie każdy ma u potrafi robić jakieś bajeranckie foty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem tez za:) a fotki hmmm no mogly by byc lepsze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapodaj kiedy i gdzie i można działać

 

Chodzi właśnie o to żebyście wy podrzucili jakiś pomysł na fajne tło dla naszych pasków w okolicach Białegostoku. A kiedy ... myślę że można w weekend jak pogoda dopisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jakaś żwirownia ?? weekend chyba najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jesli chodzi o plener to fajnym miejscem jest Góra Strękowa pod Wizną jadąc na Łomże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, jesli chodzi o plener to fajnym miejscem jest Góra Strękowa pod Wizną jadąc na Łomż

 

Wiem wiem - pozwiedzałem praktycznie wszystkie okoliczne wioski w naszym powiecie :) w Jałówce też jest fajny plener w ruinach ...

Ale nie będziemy tułać sie po 50 km żeby fotę cyknąć. Trzeba szukać czegoś na miejscu. Dobrze by było zrobić fotę przy jakiś starych fabrykach, przy torowisku ewentualnie wagonach kolejowych, jakieś ruiny, żwirownia też może być, dorzuciłbym jeszcze parking podziemny hipermarketu nocą. No trzeba ruszyć głową ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie o to chodzi Cinul.to co sobota wieczór parking a niedziele dzień jakiś plener. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może głupi pomysł ale parking przy budynku sądu na Mickiewicza :) ładnie oświetlony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to co sobota wieczór parking a niedziele dzień jakiś plener.

 

dla mnie pasuje jak najbardziej

 

 

może głupi pomysł

 

Takich pomysłów właśnie potrzeba o oby było ich jak najwięcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sobota ok Ale niedziela odpada!!!! ppiła do 16, potem prysznic i ????????a potem to już noc!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mamy już plan :) w sobotę wieczorem pobujamy się po mieście i coś zrobimy wieczorową porą. a Może pałac branickich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności