Skocz do zawartości
cinul

Self Shoot - Kalendarze Regionalne

Rekomendowane odpowiedzi

Cinul ja z zewnatrz mam spoooooorą galerie fotek. Trzeba się umówić na jakąś sesyjkę:) może następny weekend??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam się wykombinuje, tylko żeby nie tak jak w zeszłym roku, że kilka aut robiliśmy w 2 miejscach i prawie każdy miał takie same foty. A żeby było sprawiedliwie, to z miłą chęcią coś pstryknę każdemu z was pod warunkiem, że każdy wybierze sobie jakąś ciekawą miejscówkę dla swojego auta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś tam się wykombinuje, tylko żeby nie tak jak w zeszłym roku, że kilka aut robiliśmy w 2 miejscach i prawie każdy miał takie same foty. A żeby było sprawiedliwie, to z miłą chęcią coś pstryknę każdemu z was pod warunkiem, że każdy wybierze sobie jakąś ciekawą miejscówkę dla swojego auta :)

 

 

Hehe to ja proponuję Biedronkę na Zabłudowskiej :P

 

A tak na serio, nie kojarzę żadnych miejsc zbytnio w Białym, może ktoś coś podrzuci??? A może Cinek bywasz częściej koło mnie, tu jest sporo miejsc typu zalewy czy jakieś stare dworce PKP....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ktoś z Was zrobił zimową sesję do kalendarza na przyszły rok ?? A tak przypominam, żeby znów nie było poślizgu :)

W zasadzie można zrobić też zapisy chętnych na konkretny miesiąc i w tym miesiącu robić fotki - wiadomo, że styczeń odpada, ale śnieg jeszcze będzie :)

 

I tu przykładowo: kolega X chce mieć swoje auto w kalendarzu w maju... Zgłasza kandydaturę i robi fotki w maju.

 

Myślę, że styczeń i grudzień potraktujemy ulgowo, ewentualnie zrobimy jakąś zbiorową fotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak można to wybieram lipiec !!!! Do tego czasu jak znam życie, to na 99% zmienię auto :). Zresztą na wiosnę ciotka chce i ma odkupić moją Felkę. Naszła mnie teraz chęć, na kupno b5 w benzynie z lpg.Nie wiem jeszcze czy w kombi czy w sedanie, bardziej skłaniam się za tym pierwszym.

Edytowane przez kamyk73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja, jak można to wybieram lipiec !!!! Do tego czasu jak znam życie, to na 99% zmienię auto . Zresztą na wiosnę ciotka chce i ma odkupić moją Felkę. Naszła mnie teraz chęć, na kupno b5 w benzynie z lpg.Nie wiem jeszcze czy w kombi czy w sedanie, bardziej skłaniam się za tym pierwszym.

 

Ty sam juz nie wiesz co masz kupic ;d

 

---------- Dodano o 17:06 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:06 ----------

 

Mam nadzieję, że ktoś z Was zrobił zimową sesję do kalendarza na przyszły rok ?? A tak przypominam, żeby znów nie było poślizgu

 

ja zrobiłem moje zdjecia wstawilem na nasze wspolne konto ze zdjeciami mozesz zobaczyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzeniu bo ja ostatnio to jakoś lubię częste zmiany aut.Po jakimś czasie chce się coś innego.

Żonę za to mam ciągle jedną i tą samą, już od ... prawie 18 lat.

 

Edit.

Po przemyśleniu sprawy, to w sumie Grzesiek ma racje. Nie mam prawa rezerwować sobie terminu,

nie posiadam już passata. Czy zdążę z jego kupnem do lipca, czy nie, to nikt tego nie może wiedzieć,

nawet ja :). Różnie to w życiu bywa, nie wiadomo co może być do lipca.

Sorki, w takim razie odpadam, LIPIEC jest WOLNY :(.

Edytowane przez kamyk73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rezerwuje czerwiec, nie ma szans wczesniej bo dopiero po maturze zabiore się za robote, a nowe fele czekają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i rozkręcamy się Panowie :) Zmiany zostały wprowadzone na pierwszej stronie i w temacie. Kamyk73 jak się nie wyrobisz to zrobimy jakiś 13 miesiąc specjalnie dla ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do stycznia to na dobre rozpoczęcie roku można strzelić dobre zdjęcie wspólne na rozpoczęciu sezonu czy tak jakimś zlocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Cinul, postaram się jednak wyrobić.

 

Edit.

Teraz tak sobie wymyśliłem że faktycznie, na 13 stronie można cyknąć nasze inne forumowe auta,

nie passaty. Będzie golfik sahena, moja skodzianka, może ktoś jeszcze dołączy.

Edytowane przez kamyk73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcecie kalendarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarze poszły .... do druku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Ty gadasz:>? zrobiłeś już? czy ja o czymś nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba był niestety tylko szyderczy komentarz Grzeniu :(. Szkoda że znowu wyszło ..... jak wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba był niestety tylko szyderczy komentarz Grzeniu

 

To jest szyderczy komentarz niestety ...

 

Temat raczej będzie zamknięty, skoro już drugi rok pomysł kalendarzy nie dochodzi do skutku, to i nie ma sensu tego ciągnąć. Jak nikt do tej pory nie potrafił się zmobilizować to już się nie zmobilizuje. Szkoda ...

 

To jak w tym roku ?? Ktoś coś ?? Można się powoli szykować jak macie chęci ...

Edytowane przez cinul
aktualizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności