Skocz do zawartości
ajsiju

klątwa czujnika temperatury silnika w AJM

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi się ze masz padnięty czujnik G2 ten który wskazuje temperaturę na zegarach, żeby wentylator się włączył musiał byś go dobrze zagrzać :), warto podłączyć pod Vag i zdiagnozować ale myślę że jest tak jak mówię, w innym wypadku miał byś problem z nagrzewaniem auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się ze masz padnięty czujnik G2 ten który wskazuje temperaturę na zegarach, żeby wentylator się włączył musiał byś go dobrze zagrzać :), warto podłączyć pod Vag i zdiagnozować ale myślę że jest tak jak mówię, w innym wypadku miał byś problem z nagrzewaniem auta

 

no ale nie moge go znalezc!!!! jak rozumiem nie ma to nic wspolnego z wlaczaniem wentylatorow? na postoju czekalem dosyc dlugo by sie wlaczyly i sie nie wlaczyly (chyba ze w dieslu trzeba dlugo czekac - nigdy nie zwracalem na to uwagi) ale na dworze 27 stopni , weze parzace ( ale da sie dotknac) a pod Vag to pewnie z 50 euro beda chcieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie możesz kupić kabla, nie wiem gdzie przebywasz ale laptopa chyba masz więc nie powinieneś mieć problemu, a kabelek przyda się na przyszłość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki , moglbys mi napisac na maila co i jak , kabel juz wyczailem - chyba cos takiego ? http://www.ebay.de/itm/NEU-OBD-2-OBD2-RESTE-KABEL-fur-VAG-Audi-VW-Seat-Skoda-Service-Rucksteller-/370642393067?pt=Elektroger%C3%A4te&hash=item564c0217eb#ht_933wt_906 , a skad program? i jak obslugiwac? dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie nada się, a program vag com 3.1 jak zdobędziesz kabelek to przypomnij się wyślę Ci na email, obsługa bardzo prosta, ja już zmieniłem sobie język na angielski i poprawiłem kodowanie sterownika, który był źle zakodowany u mnie tez czujnik do wymiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy polecają czujnik wyłącznie z ASO.U mnie z ASO(produkcja Luxemburg) wytrzymał rok i parę dni,kupiłem zamiennik w serwisie Skody za 40zł z wymianą i ma się dobrze już dwa lata.

Zielony VW 059 919 501A

 

widzisz muszę jednak sprostować, u mnie jest tylko jeden czujnik i nie zielony a czarny, zobaczyłem dzisiaj przy okazji wymiany rozrządu ten schemat który podesłałeś niestety nie pasuje do mojego silnika widocznie wychodziły różne wersje osprzętu do tego silnika, a błąd wyskakiwał prawdopodobnie bo wtyczka była od środku cała w zielonym nalocie i pewnie nie łączyła, przeczyszczę i zobaczę czy błąd zniknie, jak nie to wymiana :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy w sklepie motoryzacyjnym kupie zawleczke w krztalcie podkowy do czujnika temperatury ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności