Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Używa się w sumie rzadko. Warto założyć? Chyba trzeba jeszcze dodatkowy przełącznik do tego na desce?

Lampy drogowe wypalone - może by było jakieś wzmocnienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może by było jakieś wzmocnienie?

Założyłem kiedyś u siebie i podłączyłem pod długie światła. Ale czy była poprawa to nie wiem. Może lepiej założyć przekaźniki? Podobno do B2 też się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci zrobić zdjęcie jak to świeci jak chcesz. Niby ładnie oświetlają drogę tak na 3 metry przed autem, ale czy w czasie jazdy jest to potrzebne...? Mi się wydaje że rzadko.

 

Chyba trzeba jeszcze dodatkowy przełącznik do tego na desce?

 

Jeśli chcesz żeby było jak w oryginale, to tak przełącznik jest dodatkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dodatkowy, a posiadający trzy pozycje:

 

wciśnięcie w lewo: wyłączone

pozycja środkowa: halogeny przednie

wciśnięcie w prawo: halogeny + tylne przeciwmgłowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może warto by było zregenerować reflektory. W dziale polecam jest firma, która się tym tanio zajmuje. A czy przeciwmgłowe coś dają? Nic w sumie - ja je wywaliłem - były mi zbędną ozdobą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to ta firma?

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=47704

Regeneracja

 

PS. Jak mi światła wyjęli to okazało się, że nie ma regulatorów do świateł. To można gdzieś dokupić?

 

 

----- o MAM TO! http://www.regeneracja-hc.com/

Edytowane przez Skywalker
juz mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To można gdzieś dokupić

Wieczorem zobaczę, bo chyba gdzieś mi jedna sztuka została (o ile masz na myśli śrubę wkręcaną w plastik).

Polecam firmę. Działają szybko i dokładnie. Regenerowali moje w B4 i kajaru w B3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał Skywalker Zobacz post

To można gdzieś dokupić

Wieczorem zobaczę, bo chyba gdzieś mi jedna sztuka została (o ile masz na myśli śrubę wkręcaną w plastik).

 

Nie mam pojęcia, podobno świała były dokręcone do karoserii, bez możliwości regulacji, jakichś kostek cz czegoś brakowało

 

 

Polecam firmę. Działają szybko i dokładnie. Regenerowali moje w B4 i kajaru w B3.

 

Wysłałem dziś,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA! Pan zadzwonił i powiedział, że światła w 80 proc są jeszcze OK!!!!

 

I to wina elektryczności podobno, że jak jadę na długich to nikomu to nie przeszkadza z naprzeciwka.

 

I Pan nic sobie nie policzył. Odsyła na swój koszt.

 

Niesamowite!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greg, odnośnie śruby z plastikiem do regulacji, to chodzi mi o taki układ:

zdjcie0030z.th.jpg

zdjcie0029p.th.jpg

zdjcie0028zx.th.jpg

19092011221.th.jpg

 

Przepraszam za jakość zdjęć, ale robione telefonem w piwnicy (aparat szlag trafił;)). Plastik ze zdjęcia przychodzi do "ramki" przykręcanej do nadwozia. Okrągły łeb śruby wchodzi w plastik, który jest montowany w korpusie lampy. Dla halogenów i reflektorów układ jest taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie nic nie ma podobno. Tak mi mechanik powiedzial. Nie znam sie :-)

Jakos tam przykrecone byly, a poniewaz slabe to i bez znaczenia pewnie ustawienie bylo :-0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cechą charakterystyczną B-dwójek są słabe światła /spadki napięcia na żarówkach/. Wystarczy zamontować przekaźnik i poczujesz różnicę.A co do plastików to najprawdopodobniej ich już nie masz bo popękały /te , w których obraca się łeb śruby regulacyjnej/ i ktoś to skręcił na stałe dlatego nie masz możliwości regulacji.

Małe sprostowanie. Przeczytałem temat od początku i małe wyjaśnienie:to o czym piszesz to nie są Halogeny tylko światła przeciwmgłowe , które powinny świecić przy włączonych światłach mijania a wyłączać się po włączeniu świateł drogowych.Sprawdź na kloszu oznaczenia - przeciwmgłowe mają "B" a dalekosiężne " HR" i świecą zupełnie inaczej.

Edytowane przez klapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności