Skocz do zawartości
arkady375

Czy jestes za zmianą opiekuna w regionie?

czy jesteś za zmianą opiekuna ?  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy jesteś za zmianą opiekuna ?

    • TAK
      32
    • NIE
      10
    • NIE MAM ZDANIA
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy parafianie zgodnie z moim odczuciem jak i innych forumowiczów z naszego "małego" regionu czas coś u nas zmienić. Jak sami dobrze wiecie nic aktualnie się u nas nie dzieje, opiekun słabo ogarnia temat lub zwyczajowo nie ma czasu. Jedynie jedna osoba próbuje coś ogarniać i nawet całkiem udanie Jej to wychodzi nie ukrywam że chodzi o ASIE. Tak więc opiekunie nasz drogi czas na odważne decyzje.

Proszę wszystkich zainteresowanych o zabranie głosu w tej materii. Dziękuję.

Edytowane przez arkady375

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż ...

Ja zawsze stawałem po stronie zduna, zawsze na niego głosowałem, ale ... chyba przyszedł czas na zmiany.

To fakt, że w naszym regionie (prawie) nic się nie dzieje. Przynajmniej nic z inincjatywy opiekuna. Moderacja naszego regionu też w zasadzie nie istnieje.

Asia jak najbardziej na opiekuna wg. mnie się nadaje. Ona zdecydowanie ożywiła nasz region. Organizuje zajepiaszcze spoty, sama jeździ po spotach organizowanych przez innych, udziela się aktywnie w wątku regionalnym.

 

Także tym razem zmieniam zadanie, i jestem za zakończeniem kadencji zduna, jeśli tylko Asia chciała by przejąc obowiązki opiekuna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Moim skromnym zdaniem, Asia nadaje się na to stanowisko idealnie. Odpowiedzialna, ma rzetelne podejście... Jak już powiedział Remek, organizuje świetne spoty (nie wspomnę o Zlocie). Moim zdaniem kandydatura Asi byłaby idealna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum od niedawna, ale przez ten czas z Asia mialem przyjemnosc kilka razy sie zobaczyc na spotach i coz, same pozytywy. Genialna wspolpraca i dobra zabawa. Spoty rewelacyjne, co tu duzo gadac...

 

100% poparcia ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zdania, że Asia ma dryg do organizowania imprez masowych tzw polej-party :) Każde tzw. sztacheta-party może się schować :)

A poważnie myślę, że Asia by okolicę rozkręciła, bo potrafi integrować ludzi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat :D Tak :D

Z tego co widać Asia ma dużo chęci do pracy :) Udziela się aktywnie na forum, organizuję większe spoty (nie tylko miejskie) i robi dużo innych fajnych rzeczy. Nie ukrywam, korzystajmy póki możemy bo drugiej szansy możemy

nie dostać! a i Asi może się nie będzie już chciało :D Ciężko by znaleźć inną godną kandydaturę prócz jej.

Zatem głosujcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za!

Wkład Asi w organizowanie spotów jest widoczny, stara się żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Nie ma się co rozpisywać, doskonale widać jak jest. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czas na odważne decyzje

Uważaj, żeby PIS nie podał Cię do sądu o używanie ich hasła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uważaj, żeby PIS nie podał Cię do sądu o używanie ich hasła

 

 

A to jest ich hasło wyborcze? Nawet nie wiedziałem ale dzięki za szybka odpowiedz co prawda nie na temat ankiety ale oki zawsze coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że wielu z nas czekało na kogoś, kto w końcu założy ten wątek. W regionie nic się nie dzieje i myślę, że zmiana wyjdzie na dobre. Tak więc Asia na opiekuna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były inne hasła typu "Balcerowicz musi odejść" a teraz

Asia na opiekuna!

Jak było głosowanie na opiekuna to mnie tu jeszcze nie było, albo dopiero raczkowałem w temacie forum więc może teraz faktycznie :fajny

czas na odważne decyzje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi dziewczęta, co ta zmiana opiekuna nam wszystkim da? Bo jakoś nie widzę sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi dziewczęta, co ta zmiana opiekuna nam wszystkim da? Bo jakoś nie widzę sensu.

aktualny wynik ankiety mówi sam za siebie, Asia sprawdziła się w roli organizatora jak mało kto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aktualny wynik ankiety mówi sam za siebie, Asia sprawdziła się w roli organizatora jak mało kto
Przestań się mazać, głosy spoza województwa także były

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wystawianiu ankiety jest opcja pokazania kto jak głosował czemu by nie ujawnić głosujących Arek zmień a jak nie możesz to może ktoś z niebieskich/czerwonych lub zielonych może. Wtedy wynik będzie czytelny.

 

Z resztą jakoś na koniec roku w sondzie na zadowolenie z opiekunów też głosowali z poza województwa i jakoś wtedy Ci to nie przeszkadzało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego newshadow nie znam cie a szkoda, tak wiec złego słowa o Tobie nie powiem ale radził bym zastanowić się następnym razem co piszesz. Jest ankieta i zobaczmy co ludzie sadza. Lukisio rozmawiałem z Adminem i ma zerknąć co da się zrobić w tym temacie jawności glosowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy wystawianiu ankiety jest opcja pokazania kto jak głosował czemu by nie ujawnić głosujących

a czemu ma to sluzyc? to nie bialorus zeby wyniki byly jawne w trakcie glosowania ;)

 

Z resztą jakoś na koniec roku w sondzie na zadowolenie z opiekunów też głosowali z poza województwa i jakoś wtedy Ci to nie przeszkadzało

przypilnujemy zeby glosy pochodzily z regionu. trzeba bylo zastrzec na wstepie ze glosuja tylko osoby z regionu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po oddaniu głosu nie można już zmieniać jawności ankiety.

Możemy usunąć głosy spoza województwa jeśli chcecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jędruś niech zostanie tak jak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przestań się mazać, głosy spoza województwa także były

 

osobiste wycieczki daj na PW, i skoro do mnie mówisz, mów dużymi literami ... każdy widzi jak jest, więc nie wiem po co ta bezsensowna obrona zmiany, która była i tak nieunikniona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności