Skocz do zawartości
arkady375

Czy jestes za zmianą opiekuna w regionie?

czy jesteś za zmianą opiekuna ?  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy jesteś za zmianą opiekuna ?

    • TAK
      32
    • NIE
      10
    • NIE MAM ZDANIA
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Zróbmy 2 Opiekunów,w czym to będzie przeszkadzać? proponowałbym raczej zmienić sondę na pytanie "czy jesteś za drugim opiekunem?" i będzie po sprawie,albo ew. dajmy Asi takie same prawa co ma opiekun i niech opiekuje się grupą olsztyńską:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i będzie po sprawie,albo ew. dajmy Asi takie same prawa co ma opiekun i niech opiekuje się grupą olsztyńską
A co to jest grupa olsztyńska? Dla mnie jest jedna grupa: grupa warmińsko-mazurska:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z mojej strony podtrzymuję propozycję dwóch opiekunów. Elbląg to martwe miasto. Jak pewnie większość miast poniżej 200tys mieszkańców. Zdun potrafi nas zebrać do kupy. Swojego czasu w Egu na spoty przyjeżdżało 15 aut z samego Ega, więc nie mówcie, że nie ma on charyzmy. Jak dla mnie nie zasłużył na degradację i tyle. Za przykład podam pomorskie, które żyje z dwoma opiekunami i ma się dobrze. I proszę nie podważać mojego zdania.

 

 

Kolego pozwolę sobie zacytować twoje wypowiedzi z 20.04.2009

...Powiedz mi tylko po co ten drugi opiekun? I co Twoim zdaniem znaczy "opiekun"?

Bo dla mnie to nie ma znaczenia kto nim będzie. Widzę, że chcesz podzielić grupę, ale po co? Dlaczego nie może być po prostu grupa Warmińsko-Mazurska? Tylko zawsze jest Olsztyn-Elbląg... Powiedz co Cie boli i co ma na celu ta zmiana?...

 

Ale co to ma na celu? Jak dla mnie pomysł idiotyczny...

 

 

wypowiedzi zaczerpnięte z tematu " Wybory drugiego opiekuna grupy Warmińsko-Mazurskiej == Za i przeciw. "

 

Po twoich wypowiedziach jednak wstawiłem Twoje w/w posty. Sorki.

 

Poczekajcie na wyniki sondy. Dziękuje za uwagę.

Edytowane przez arkady375

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom
I proszę nie podważać mojego zdania.

 

I wszystko w temacie. Z osobą na takim poziomie jak Ty, po prostu nie ma co podejmować dyskusji. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Asią bo mało kto jak ona się tak angażuje.

Pozdrawiam

Młody Krzyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ... to ten temat powinien być zamknięty do dodawana nowych postów i pozostać tylko sama Sonda... jak wskazuje temat "Czy jestes za zmianą opiekuna w regionie?" Odpowiedz "TAK" "NIE" "NIE MAM ZDANIA"

Nie ma polecenia.. "Proszę przy okazji wyprodukować wypracowanie, kto i dlaczego powinien nim zostać"... Sami się nakręcacie na jakąś dziecinną wymianę zdań i zbędną napinkę. Zostanie przegłosowane, że region chce nowego opiekuna, wtedy zgłosi się kandydatury i będzie można się wypowiedzieć czemu ten ktoś. Jeżeli w sondzie wygra Zdunek, że zostaje, to nie będzie potrzebne pucowanie się nad referatami o kandydaturach nowych osób na opiekuna regionu. Takie moje skromne zdanie.... jak śledzę i czytam cały temat to mam lepszy kabaret, niz coroczna "mazurka noc kabaretowa".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ci, co mieli zagłosować to zagłosowali, więc może niech się ujawnią wyniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę że ci, co mieli zagłosować to zagłosowali, więc może niech się ujawnią wyniki?

Ta sonda zostanie zakończona 31-08-11 o 22:16:) cierpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

I jak te wyniki?? ukaza sie dzisiaj??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie będą będą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22.16 cierpliwości kolego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. W pracy siedze i dlugo tu nie zabawie, wiec chce wiedziec co i jak:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiii ... co dalej :confused:

 

 

72% to dosyć zdecydowany wynik ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wyniki znane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wyniki.

Dosyc spora przewaga za zmiana...

Spadam, pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję by każdy zgłaszał kandydatury osób na stanowisko Opiekuna. Ale do tego zakładam inny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
by każdy zgłaszał kandydatury osób na stanowisko Opiekuna

 

Cały czas była mowa o jednej konkretnej osobie, która zresztą wyraziła ochotę. Nie wiem więc czy jest to potrzebne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Remek - [ame]

[/ame] odpowiedz masz w 1.30 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.Malo was znam.wiec nie traktujcie moich slow jako waznych.

Podziele sie moimi uwagami.

Wg mnie opiekunem powinien tu byc arkady.Nie znam struktor tego forum .nie wiem jakie ma funkcje ale chyba to nie bylby dla niego wstyd.

Bylem 2 krotnie na spocie w olo i dopuki nie bylo arkadego to kazdy szukal dziury w kieszeniach.

Proponowalem wam juz kilka razy partnerstwo we wspolnych wyjazdach i organizowaniu zlotow.skonczylo sie tym ze kto chcial naprawde uczestniczyc to przechodzil na druga strone czyli rejestrowal sie na drugim forum.Brak w was checi

piszecie Asia.Zgoda nie mialem z Asia do czynienia.I pewnie szkoda.

W waszych postach co chwile pojawiaja sie rozne miasta regionu.Ten tu organizowal Ten tam.Rozbijacie sie na drobne.To sa problemy o ktorych musicie rozmawiac a nie robic wyrzuty ty miamels byc a cie nie bylo a ty miales byc tu i tu.dziecinada.

kolego kleko ja z toba nie mialem do czynienia i nie zaluje.3 razy mialem miec przyjemnosc cie poznac i nie wyszlo..i po tym co piszesz to nei zaluje.

osobiscie bym cie zdeletowal z tego forum.lub nadal tytul junior spamera i wyslal do grupy biedronek.

nowy opiekun niech poruszy temat czy kisicie sie we wlasnym sosie czy otwieracie sie na wspolprace i wspolne duze imprezy....

 

moje przemyslenia?ustalcie opiekuna na okres 2lat.

jednoczesnie zacznijcie dyskusje jak sobie wyobrazacie grupe warminsko-mazurska.na co macie ochote,co chcecie zeby opiekun zmienil.czego pilnowal.poprostu jakie macie oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego kleko ja z toba nie mialem do czynienia i nie zaluje.3 razy mialem miec przyjemnosc cie poznac i nie wyszlo..i po tym co piszesz to nei zaluje.

osobiscie bym cie zdeletowal z tego forum.lub nadal tytul junior spamera i wyslal do grupy biedronek.

ja też nie żałuję, pozdrawiam :] jakbym komuś przeszkadzał to bana bym miał, wiec proszę Cię, skończ... po raz kolejny pojawiasz się na forum i próbujesz zrobić jakieś zamieszanie

nie znasz mnie to się na mój temat nie udzielaj;)

 

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności