Skocz do zawartości
arkady375

Czy jestes za zmianą opiekuna w regionie?

czy jesteś za zmianą opiekuna ?  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy jesteś za zmianą opiekuna ?

    • TAK
      32
    • NIE
      10
    • NIE MAM ZDANIA
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Widać że co niektórych ten temat nadal gryzie... Moim zdaniem ankieta bez sensu, bo co to daje że ktoś jest opiekunem? Jest lepszy? fajniejszy? Jesteśmy jednym regionem powinniśmy sie wspólnie bawić organizować spoty, pomagać sobie nawzajem i starać sie stworzyć zgraną grupę, a nie robić jakieś ankiety przeciw sobie kto jest fajniejszy albo kto kim ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zacznijmy od podstaw zanim zacznie się wojna nikomu nie potrzebna. Zacznijmy od tego kto to jest opiekun, jakie pełni funkcje, co powinien robić lub starać się robić.

 

Piotrek bądźmy szczerzy, nic się nie dzieje u Nas. Nawet nie próbujesz czegoś zorganizować lub przynajmniej wyjść z inicjatywą. Nie mówię o spotach miejskich (bo taki spot najłatwiej zorganizować pod własnym nosem, godzina, dwie i do domu). Nie odzywasz się na forum, rozumiem brak czasu (też na to cierpię). Jak jest osoba co mogła by ożywić region to co niektórzy robią wojnę. No Ludzie opanujmy się. Może brzydko się wyrażę ale po kiego blokować etat dla osoby, której to by się należało? W moim przekonaniu przynajmniej.

 

Opiekun to chyba również osoba reprezentująca nasz region tak czy nie?

 

Zaznaczam Asia nie jest ani z NO ani z NE. Więc o wojnie zapomnijcie i zastanówcie się zanim coś palniecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako iż ja młody stażem to głosować nie będę (pomińmy fakt, że udało mi się dotrzeć na ogólnopolski zlot :) ) ale Asia nawet nie dała żadnego info czy chciałaby być tym opiekunem czy też nie. Dla mnie to zasadnicza kwestia, może na dniach napisze coś w tym wątku.

Ale co zauważyłem to zawsze nic się nie dzieje w naszym województwie (czy jak byłem zapalonym skuteromaniakiem- zero organizacji, forum Golfa też coś słabo daje) i tu też, były te spoty w Lidzbarku- ok, coś się zmienia dopiero teraz. Szkoda że roqs coś mało się odzywa bo moglibyśmy razem z andrev75 coś ogarnąć w Mrągowie/Korszach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale Asia nawet nie dała żadnego info czy chciałaby być tym opiekunem czy też nie

 

myślę ze bacznie śledzi temat i wypowie się w odpowiednim momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na trzeźwo bez podniecania się i spinania.

Znam trochę Zduna... Wspomagaliśmy z nim polski przemysł alkoholowy niejednokrotnie. Nie będę go bronił, bo wiem jak jest. Jestem w podobnej sytuacji co on więc wiem, że czasami na niektóre rzeczy nie ma po prostu czasu, a forum to nie jest najważniejsza część życia i czasami trzeba coś odpuścić na chwilę. Wiem też, że za jakiś czas Zdun będzie miał więcej czasu i coś się ruszy. Pamiętam ile razy umawialiśmy się na coś i nic z tego nie wychodziło. Ile razy Edi zapraszał do siebie i nikt nie pojechał? Czy to wina opiekuna? Osobiście nie mam nic do Asi, widzieliśmy się na spocie w Mrągowie, widać, że się stara i faktycznie może warto byłoby za Jej zasługi odznaczyć Ją niebieskim kolorem. Tylko czy trzeba odwoływać ze stanowiska Zduna? W wielu regionach obowiązuje dwóch opiekunów i całkiem się to sprawdza. W końcu wszystkim nam zależy żeby region w końcu ruszył, ale myślę, że do tego nie wystarczy zmiana opiekuna, a nasze wspólne podejście... Także reasumując... Przyjęcie Asi na opiekuna - TAK, odwołanie Zduna - NIE.

Dziękuje, można usiąść :P

P.S. Arku proszę Cię zmień to hasło wyborcze, bo jak je widzę to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera na tego kaczora śmierdzącego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło mi bardzo, że doceniacie mój wkład w to forum i w region. Robię to, bo po prostu lubię i będę robić nadal, niezależnie od wyniku tej ankiety. Jednak gdyby doszło do wyborów nowego opiekuna i uważacie, że mogę się sprawdzić w tej roli to nie pozostaje mi nic innego jak wyrazić zgodę. Teraz jednak tematem dyskusji jest: czy obecny opiekun ma zostać czy nie?

 

Osobiście do Zduna nic nie mam i ogromny szacun dla niego za lata pracy, ale niestety odkąd jestem na forum to region warmińsko-mazurski daleko odstaje od innych. Doskonale zdaję sobie sprawę, że to nie tylko wina opiekuna, ale w dużej mierze nas samych. Jednak nie bardzo widzę, żeby Zdun specjalnie starał się scalić region. Osobiście od chyba roku wybieram sie na spot do Elbląga i niestety ciągle coś tam u Was nie wychodzi, a jechać prawie 160km po to żeby postać godzine przed marketem i wrócić to dla mnie jest bez sensu i dla innych pewnie też.

 

Wysuneliśmy propozycje comiesięcznych spotów regionalnych, ale temat został potraktowany po macoszemu i umarł. Zaraz zarzucicie mi, że opiekun jest od moderowania regionu a organizować spoty może każdy - owszem może co chyba udowodniłam, ale spójrzcie na inne regiony. Opiekun to jednak w jakimś stopniu przywódca grupy, jesli on się stara, motywuje to i grupa będzie uczestniczyła w spotach i na odwrót. Moderacja w naszym regionie też moim zdaniem jest marginalna. Mnóstwo spamu, błędów i innych wypowiedzi niezgodnych z regulaminem. Nie mówie już nic, że o tamacie To My - grupa War-Maz oraz fotki i filmy ze spotów to już zupełnie zostały zapomiane.

 

Przemek wyszedł z propozycją drugiego opiekuna, nie jest to może zły pomysł, bo region jest duży, ale opiekun powinien dążyć do zniwelowania podziału w grupie i nie jestem pewna czy akurat jest to możliwe ze Zdunem w roli opiekuna.

 

Tyle co myśle na ten temat. Mimo wszystko mam nadzieję, że wyciągniemy wszyscy wnioski z tej dyskusji i wpłynie to na zaangażowanie w życie regionu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę groszy do dyskusji. Ze swojej skromnej strony nie sądzę że zmiana opiekuna wpłynie na jakiś szczególny rozwój naszego regionu. Do ludzi z Naszego regionu nic nie mam a wręcz przeciwnie. Ale niestety jako całość nie jesteśmy w stanie zorganizować nic większego. Rozumiem że ludzie pracują, mają rodziny itp. Bądźmy szczerzy. Na początku było fajnie, był zapał. Niestety z czasem gdzieś to wszystko znikło i wygląda to tak jak teraz. Miałem pomysł zrobienia grilla gdzieś na wiosnę. Odpowiedzi zero. Idziemy dalej :

 

1/4 mili na Dajtkach - była możliwość wjazdu całymi klubami. BMW Olsztyn obecne, VSV obecne. Od nas hmmm jakoś biednie

Inter Parts Night - był ktoś w ogóle od Nas ?

Zlot VW w Pasłęku - masę fur z VWzone, nieco z VsV. Byłem z Nikosiem - Nasz wniosek - mała VW Mania. Od Nas było parę osób jednakże które nie udzielają się na forum

Ełk 1/4 mili - hmmm Nikoś ?

Zlot Honda i BMW Olsztyn Orneta - niby impreza organizowana przez te dwa kluby a było ich tam nieco więcej ...

 

Teraz mamy końcówkę wakacji. Można sobie podsumować jak wyglądały Nasze wspólne imprezy po za wyjazdem do Lidzbarka.

 

Spoty cykliczne są. Coś więcej ? Wina opiekuna ? Moim zdaniem nie ... brak chęci i nie ma co tutaj szukać moim zdaniem dziury w calu.

Jedyny zarzut jaki można postawić to mały syf u w poszczególnych wątkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Inter Parts Night - był ktoś w ogóle od Nas ?

no kurfa, jasne, że tak :)

Spoty cykliczne są.

takie spoty to nie spoty. nie wiem czy komuś chcę się jeszcze jeździć pod real, żeby postać godzinkę dwie na zewnątrz i posłuchać rozmów:

- oj, chyba sprzęgło będę musiał robić

- no to poważny problem...

tak naprawdę czy był jakiś plan na dużego spota w te wakacje? bo jakoś nie pamiętam. Co prawda Remek próbował coś organizować, Asia zrobiła grilla (gdzie więcej ludzi było spoza regionu) a tak to cisza. Ktoś powie, a co ma opiekun do tego. Ale skoro jest on naszym liderem, to powinien (ja tak uważam) spróbować ogarnąć jakiś spot. Nie mówię tu, że miałby On od razu wszystko organizować, ale wystarczyło założyć wątek z propozycją spota w którym byśmy wybrali miejcie, datę. A tego nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię tu, że miałby On od razu wszystko organizować, ale wystarczyło założyć wątek z propozycją spota w którym byśmy wybrali miejcie, datę. A tego nie było

Było niejednokrotnie, poza tym był spot w Egu przyjechało kilku chłopaków z OL. Był spot w Mrągowie (Edi, Krzysiek i Arek ogarnęli temat). Był spot w Węgorzewie (Remek), spot w Lidzbarku (Asia). Było wiele gadania, a zero odzewu. Nie oszukujmy się, kto był na wszystkich tych spotach? Gadanie w stylu: "Można coś pomyśleć"... Tak to ja mówię jak jakiś stary "kolega" chce żebym poszedł z nim na piwo, a ja mam go w d.... Będą chęci - będą działania. Nie bronię Zduna, ale zastanówmy się co my sami robimy żeby całe forum o nas słyszało: "Warmia i Mazury to jest klasa grupa"?

A odnośnie sondy i tej całej szopki o odstawieniu Zduna ze stanowiska zastosuje cytat Króla Juliana: "Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu." ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było niejednokrotnie, poza tym był spot w Egu przyjechało kilku chłopaków z OL. Był spot w Mrągowie (Edi, Krzysiek i Arek ogarnęli temat).

był taki spot w tym roku? bo jakoś nie kojarzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie sondy i tej całej szopki o odstawieniu Zduna ze stanowiska zastosuje cytat Króla Juliana: "Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu."
:rotfl:

 

kto był na wszystkich tych spotach?

Oprócz Elbląga to ja i Asia :P

 

Było wiele gadania, a zero odzewu
To to fakt :(

 

Sęk w tym, aby znalazł sie ktoś, kto będzie miał charyzmę i

chęci
do
działania
, i zaryzykuję twierdzenie, że tym kimś może być Asia :)

 

A stuku Twój post trochę nie na temat ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
był taki spot w tym roku? bo jakoś nie kojarzę...

Ty to akurat masz już pewną opinię w regionie i pozwól, że nie będę wdawał się z Tobą w dyskusję :P Mówię ogólnie o naszym regionie, Ty nie znasz całej historii, więc się nie wypowiadaj z łaski swojej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty to akurat masz już pewną opinię w regionie i pozwól, że nie będę wdawał się z Tobą w dyskusję Mówię ogólnie o naszym regionie, Ty nie znasz całej historii, więc się nie wypowiadaj z łaski swojej

no ale w regionie jestem więc miło mi by było poznać te historie? chodzi o to, że Elbląg mial do nas na spota przyjechać i zawsze nie wypalało?

 

a że był spot rok temu w Mrągowie to wiem, bo miałem na niego jechać. W Elblągu? no czytałem coś, że był chyba dwa lata temu? to już nam wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie udzielam się za wiele na forum regionalnym, ale może dla tego, że za mało się tu dzieje.. :) Nie ma co się oszukiwać każdy temat z imprezą przeważnie umiera w zarodku.

 

Ja od siebie powiem nie wiele ale po pierwsze Warmia i Mazury jest takim regionem, że ciężko jest uzbierać sporą grupę osób danej marki aby pojawiały się na spotach i zlotach.. nie wiem czym to jest spowodowane ale niestety tak jest i to nie ważne, czy masz Passata golfa opla czy hondę.

 

Po drugie nie znam obecnego opiekuna grupy ale nie wiele on działał i działa bo kiedy nie wejdę do naszego regionu to zawsze cisza, brak nowych tematów. Nie wiem jak z moderacją tematów ale raczej dobrze bo tu nie wiele się piszę to nie ma co moderować.. :D

 

Nie wiem czy trzeba zmienić opiekuna czy trzeba dodać drugiego czy trzeciego.. ale nawet jak będzie osoba która nieźle ogarnia sprawę to zrobi dwie imprezy kilka spotów pojawi się więcej autek a potem znowu coś zgaśnie i znowu będzie jak teraz.. tak jest zawsze ale niech chociaż przez rok czasu będzie lepiej to na pewno było by warto zmienić opiekuna albo dodać kolejnego.

 

Po trzecie... powinniście się zastanowić nad współpracą z innymi klubami. Chcecie fajne imprezki w większej grupie.. to czas zacząć integrację. W naszym regionie jest sporo klubów i warto z nimi nawiązywać współpracę i bawić się z nimi na ich spotach i zapraszać ich na swoje spoty i zloty. A jest takich klubów nie mało.. BMW, VW GOLF, HONDA WM, AUDI, WMMC Giżycko, NMR-RIDERS- Mrągowo, NPI- PISZ, NKE- Kętrzyn.. Może warto zacząć się integrować i nawiązywać nowe znajomości i robić wspólne duże imprezki.

 

Może nowy opiekun faktycznie ożywiłby nasz region .. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takie spoty to nie spoty. nie wiem czy komuś chcę się jeszcze jeździć pod real, żeby postać godzinkę dwie na zewnątrz i posłuchać rozmów:

- oj, chyba sprzęgło będę musiał robić

- no to poważny problem...

 

Młody to teraz pojechałeś.

Ty to akurat masz już pewną opinię w regionie i pozwól, że nie będę wdawał się z Tobą w dyskusję Mówię ogólnie o naszym regionie, Ty nie znasz całej historii, więc się nie wypowiadaj z łaski swojej

 

Dobrze napisane Przemku

 

a że był spot rok temu w Mrągowie to wiem, bo miałem na niego jechać. W Elblągu? no czytałem coś, że był chyba dwa lata temu? to już nam wystarczy?

 

Jak pamiętam to na wiele spotów miałeś jechać ale tylko teoretycznie praktycznie wszyscy wiedzą jak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak pamiętam to na wiele spotów miałeś jechać ale tylko teoretycznie praktycznie wszyscy wiedzą jak było.

na wiele? proszę wymień mi je:) ja pamiętam 3 raz pod real, grill i mrągowo. Tyle, że ten ostatni to nie moja wina, co byś wybrał, jechać po auto czy spot? ostatecznie ani jedno ani drugie nie wypaliło, ale to inna historia.

a jeśli bym dokładnie poszukał to znalazło by się parę spotów na których miałeś być a Ciebie nie było:)

 

Młody to teraz pojechałeś.

może i pojechałem, ale uważam, że czasem warto zrobić coś większego a nie tylko real real real. Kiedyś jak zaczynałem przygodę ze spotami to można było wpaść, bo było sporo osób, a teraz przyjadą 3 osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra... Kleko przestań ;P nie byłeś w Mrągowie i dałeś dupy....

 

temat dotyczy nowego Opiekuna....

 

po przeczytaniu wszystkiego napiszę tak.... Zrobić opiekunem Asia i Lukisia i wszyscy beda zadowoleni ;p Zdun na północny zachód regionu, Asia na południe, Lukisio na reszte... dziekuje dobranoc;)

Edytowane przez roqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A stuku Twój post trochę nie na temat ...

 

Dlaczego nie na temat ? Moim zdaniem ten temat to wywoływanie wielkiej burzy w szklance wody. Tak naprawdę funkcjonowanie Naszego regionu zależy raczej od Wszystkich a nie od jednostek. Z całym szacunkiem do Asi, ale naprawdę szczerze wątpię że wybór jej na opiekuna spowoduje wielkie ożywienie w naszym regionie. Ot takie sytuacje jak u nas nie są nowością na innych forach. Nie będę tutaj przytaczać przykładów bo to nie ma najmniejszego sensu. I nie ma co szukać rozwiązania takimi sposobami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Ja muszę przyznać że Stuku częściowo ma rację, bo faktycznie takie sytuacje mają miejsce dosyć często, ale coś z tym opiekunem jest jednak nie halo, skoro odrzuca mnie jak muszę czegoś poszukać w tym nieładzie. Poza tym jeśli ktoś nie zna Asi to nie wie ile Ona ma charyzmy.

 

---------- Post added at 08:30 ---------- Previous post was at 08:28 ----------

 

A w ogóle to czy z innym opiekunem może być gorzej niż jest obecnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I nie ma co szukać rozwiązania takimi sposobami ...
Nie no najlepiej usiąść i płakać, że nic się nie da zrobić, że to taki region itd... Bzdura! To ludzie go tworzą i to od nich zależy czy coś się tu będzie działo czy nie. Myślę, że jest duża grupa osób, które jeśli tylko poprawi się atmosfera będą przyjeżdżały na spoty.
Z całym szacunkiem do Asi, ale naprawdę szczerze wątpię że wybór jej na opiekuna spowoduje wielkie ożywienie w naszym regionie.
Nie moge zagwarantować, że będzie wielkie ożywienie, bez Waszej pomocy to się nie uda. Mogę jedynie zapewnić, że zapał mam, pomysłów troche też;) Nie wiem czy wiesz, ale rozkręciłam spoty w Płocku i Lidzbarku i wbrew temu co niektórzy tu piszą to nie jeden spot, my się tam spotykamy cyklicznie. Poza tym jeżdżę na spoty do innych regionów i jak miałam okazję się chociażby ostatnio przekonać, oni bardzo chętnie potem przyjeżdżaja na moje spoty. Zamierzam więc podtrzymać tą tendencję. Poza tym Kleko u mnie na spocie był już dwa razy, a u Was nie:p to chyba o czymś świadczy :lol

 

 

eltom pojechałeś :lol3

Edytowane przez Asia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności