Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tweetery widziałem na alliexpress za grosze i się nad nimi zastanawiałem. Jak dopadnę same woofery to tak zamówię. Na razie szukam opinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam oto takie głośniki będą one pasowały do mojego passata b6 2.0 tdi (BMR)

20190302_134526.jpg

20190302_134533.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja wymieniłem glośniki z przodu na Pionier i mam taki problem że praktycznie nie grają.cos tam ,ale naprawde baardzo mało słychac.przy glośniejszym słuchaniu charczą a membrana mało nie wyskoczy z ramek.cos ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz czasem Dynaudio albo SoundSystem u siebie fabrycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.08.2019 o 16:00, Albercik napisał:

A nie masz czasem Dynaudio albo SoundSystem u siebie fabrycznie?

powiem szczerze że nie mam bladego pojęcia.Dynaudio napewno nie ma a o Sound System to jak gdzie to spradzić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obu przypadkach powinieneś mieć wzmacniacz pod siedzeniem kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod fotelem pasażera czy kierowcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam system nagłośnienia z 10 głośnikami tzn po 3 z przodu i 2 z tyłu, to nie jest dynaudio, fizycznie wygłądają jak dynaudio-pytanie brzmi czy warto jest je wymieniać na dynaudio bez innych ingerencji w system i czy wogóle coś to zmieni w nagłośnieniu? czy ktoś przerabiał ten temat?☹️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, slawek799 napisał:

witam, mam system nagłośnienia z 10 głośnikami tzn po 3 z przodu i 2 z tyłu, to nie jest dynaudio, fizycznie wygłądają jak dynaudio-pytanie brzmi czy warto jest je wymieniać na dynaudio bez innych ingerencji w system i czy wogóle coś to zmieni w nagłośnieniu? czy ktoś przerabiał ten temat?☹️

Wygłusz drzwi. Na pewno będą to lepiej wydane pieniądze niż sama zmiana głośników. W pierwszych stronach tematu z moim Paskiem są zdjęcia z wygłuszania drzwi. Zacznij od tego.

A druga sprawa, to co tobie nie pasuje że chcesz poprawiać audio?

Edytowane przez Jankus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie na razie zostały oryginały bo zmieniły się priorytety. Ale nadal myślę co zrobić z głośnikami. Rozważałem również zostawienie tego zestawu co jest i myślałem żeby dołożyć zabudowę na lewy bok bagażnika. Tylko czy to się sprawdzi. Chciałbym uzyskać ciut więcej basu niż z samych głośników. Ktoś ma taki boczek założony? Jak to ma się z jakością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś ten dzwięk na dynaudio jest czystszy i mocniejszy, wiem ze tego samego nie uzyskam ale może będzie lepiej?

 

a czy przekodowanie z sound system na dynaudio poprawi cokolwiek, czy ktoś tego próbował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziesz miał ciszej w aucie i będziesz się mógł napawać klangiem kaszlaka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Pisze tutaj pierwszy raz i  chciałem się przywitać. Podłączę się do dyskusji w sprawie Chińczyk np isudar - ok 500 zł a oryginalnego wzmacniacza dynaudio (radio rcd 300) . Zamówiłem z ali radio isudar ponieważ chciałem sobie trochę odmienić w środku samochodu po czym napisali czy mam oryginalny wzmacniacz bo jeśli tak to nie bedzie radio pasowało. Oczywiście zaraz zrezygnowałem z zakupu. Na forum wyczytałem, że są jakieś przejściówki do radia za ok 200-300 stówki gdzieś w firmie z Nowego Sącza żeby radio wspólpracowało ze wzmacniaczem. Czy faktycznie jest taki problem z tą komunikacja? Jeśli faktycznie miało by się to wiązać że zmiana wzmacniacza to w moim przypadku chyba lepiej nic nie ruszać i zostawić tak jak jest.

20191111_200521.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Jakie są parametry głośnika wsadzonego w tą wnękę jak na zdjęciu?? 

Screenshot_20201015-214401_Chrome.jpg

Screenshot_20201015-214007_Allegro.jpg

Screenshot_20201015-213525_Allegro.jpg

Chodzi mi o ten mały który występuje w dynaudio 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności