Skocz do zawartości
Sierko2

Tuning optyczny w KARBONIE

Rekomendowane odpowiedzi

Skad wziąć taki karbon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W internecie możesz przebierać w tych karbonach, chociażby na Allegro ;)

Nie wiem tylko czy było powiedziane wcześniej coś na temat oklejania, ale mogę od siebie powiedzieć, że najważniejsze to dobrze odtłuścić klejoną powierzchnię i dobrze, żeby folia nie była z tych najtańszych, bo szybko zacznie się odklejać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zewnętrznych elementów nie mam pojęcia ale jeśli chciałbyś pokombinować z tym jakieś elementy wnętrza, czy nawet felgi to looknij na allegro są fajne nie drogie zestawy do hydrografiki, zobacz jak to wygląda:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może czy oklejał ktoś plastikowe listwy boczne na drzwiach i te gumowe i plastikowe pod drzwiami? Te plastiki i gumy nie mają gładkiej struktury więc malowanie średnio wchodzi w grę według mnie(wiem ludzie to robią i widzę niekiedy jak to wygląda kiedy pęka lakier...). Oklejał to ktoś? chciałbym okleić te elementy carbonem i tak samo te szare elementy pod zderzakiem z przodu jak i z tyłu. tylko czy nie będzie to wsiowato wyglądać? Czy może lepiej spróbować okleić w kolor lakieru?(czarny) chociaż będzie miało inny odcień :(

Nie mogę znaleźć zdjęć na internetach więc może ktoś by się wypowiedział albo zrobił zdjęcia swojego jak to się prezentuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może czy oklejał ktoś plastikowe listwy boczne na drzwiach i te gumowe i plastikowe pod drzwiami?

:przestraszony

tylko czy nie będzie to wsiowato wyglądać?

będzie:krzeslem

 

Skoro masz czarny lakier to proponowałbym jakiś dobry srodek do pielęgnacji elemantów plastikowych, wtedy czerń nabierze koloru i już będzie poprawa.

Albo listwy drzwiowe i zderzakowe polakierować a doły jak wyżej potrzktować jakąś dobra chemią:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pomaluje się je zgodnie ze sztuką a nie na odwal się to nic nie będzie złazić ani się łuszczyć. Oczywiście jak nie bedzie się uważać i walić drzwiami w coś to wiadomo że się złuszczy, ale czym być nie walnął to i tak uszkodzisz na tym lakier. Co do folii to nie widziałem, ale nie dziwie się bo dziwnie by to wyglądało;) Poza tym musiałbyś pozbyć się struktury przez jakieś szlifowanie albo coś podobnego bo inaczej bedziesz miał pokropkowaną tą folie. Więc albo malowanie, albo tak jak pisze kolega Marcin jakaś fajna chemia co przywróci blask plastikom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności