Skocz do zawartości
Freeq

Hamulce bębnowe - pytanie o zestaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko, czy ten zestaw http://allegro.pl/zestaw-szczek-hamulcowych-vw-passat-b3-b4-i1779372601.html będzie pasował do mojego B4 na 100%? Teoretycznie z aukcji tak wynika ale wole być pewien dlatego piszę. Mój Passat to B4 z 94 roku w sedanie z silniczkiem 1.9TDI o oznaczeniu 1Z.

Dziękuję i pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, właśnie chodziło mi o to, czy numery się zgadzają.

Planowałem zmienić na tarcze ale puki do się pomysł rozwiał bo w Golfie miałem tarcze z tyłu i w zimie były problemy. Może w przyszłości :)

Dzięki i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zestaw na sto % będzie pasował. Z tyłu w b4 hamulce bębnowe były montowane tylko 230mm. Na twoim miejscu bym założył tarczówki,dużo lepiej hamuje niż bębny. Chcąć uniknąć problemów z zaciskami zamontuj aluminiowe z golfa 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, tarcze będą może w przyszłości, puki co, zakupiłem ten zestaw. Dzięki za pomoc i pozsdraVWiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na twoim miejscu bym założył tarczówki,dużo lepiej hamuje niż bębny
Tylko gdzie znajdziesz taki nowy komplet za 200 zł? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko gdzie znajdziesz taki nowy komplet za 200 zł?

Generalnie o nowym zestawie nie ma co marzyć, za takie pieniądze to się dwie nowe tarcze kupuje. Jednak używany zestaw już można kupić za te pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam że pasuje bo sam kupowałem od tego pana:) wszystko fajnie zapakowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam że pasuje bo sam kupowałem od tego pana:) wszystko fajnie zapakowane

Tak, wysyłka ekspres, super zapakowane. Będę montował w sobotę. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności