Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

hejka, co to za navi:

 

MCM SW 2322r/9128c

SH SW: 2322/0102

bardziej interesująca jest linijka z NAV HW: -a żeby ją odczytać, to płyta z mapką musi być w napędzie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy, chce zmienić rozmiar opon i ustawić sygnał z gali na 8. Wyczytałem że trzeba wcisnąć na navi 3 + 6 + flagę. Tylko że po wciśnięciu tej kombinacji klawiszy włącza się tylko to podstawowe menu z wersją oprogramowania. Posiadam navi wersję "G". Ktoś może mi powiedzieć co robie nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, włozyłęm płytkę z mapa do mojej navigacji w passacie i oto co uzyskalęm:

http://www.forum.vw-passat.pl/attachment.php?attachmentid=43692&stc=1&d=1295014218

 

z tego wynika że mam nawigacje w wersji D tak??

kolejne pytanie:

czy mogę zainstalować spolszczenie do niej które dostępne jest na stronie http://www.chomikuj.pl, czy to spolszczenie jest bezpieczne a jeśli tak to jak mam je zainstalować w nawigacji?

DSC02012.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam wersję D możesz wgrać spolszczenie.

 

 

//za te linki do map to będą bany :nono

Edytowane przez tony_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego, a tak apropo szukam przycisku do nawigacji który służy do zmiany kolorów na noc i dzień - jak by ktoś miał to chętnie kupię,

słuchaj masz jakieś nowe mapy do tej nawigacji? ja ściągnąłem taka mapę //ciach// nagrałem clonecd na płytke vrebatim ale nie działa, może wiesz czemu? myślisz że to wina nagrywarki czy to zła mapa do tej nawigacji?

 

//za te linki do map to będą bany :nono

Edytowane przez tony_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nagrywarka spróbuj nagrać na innej.Co do mapy innej na razie niema.Co do przycisku ustaw na ustawienie automatyczne.

Edytowane przez kerad73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze nie wiem jak ustawić na automatyczne, bo nie mogę wgrać tego spolszczenia, ale mam kolejny problem, powiedz mi czy w tej naszej nawigacji można odtwarzać płyty cd z muzyką? czy trzeba mieć oddzielnie zmieniarkę? bo u mnie nic nie chodzi jak wkładam do nawigacji, nawet oryginalne płyty z muzyką. Maiłbym prośbę bo nie posiadam innej nagrywarki, mógłbyś mi nagrać te spolszczenie i mapę - oczywiście nie za darmo. dzięki i czekam na odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć zmieniarkę albo to http://allegro.pl/emulator-zmieniarki-vw-seat-skoda-mp3-usb-sd-8pin-i1414912554.html Co do płytek spróbuj u jakiegoś kumpla wypalić co ma starą nagrywarkę.Jak nie dasz rady wypalić to pisz na GG 12990051

Edytowane przez kerad73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też myślałem nad tym zamiennikiem do zmieniarki ale cena jest duża, spróbuje wypalić i zobaczymy co z tego wyjdzie, jak mi się nie uda to jutro napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jaką mam wersje navi.

Po wciśnięciu klawiszy 3 i 6 ukazuje się to:

151b17867c3f9eedm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako że nie mogę założyć nowego tematu, zapytam w tym temacie. Od kilku lat posiadam passata b6 z takim sprzęcikiem:

67a6_12.jpg

 

Nadszedł czas, aby zaktualizować nawigację (mapy, zmienić lektora). Nie wiem zupełnie jakie oprogramowanie potrzeba. Może ktoś powiedzieć co to za nawigacja oraz jak ją zaktualizować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności