Skocz do zawartości
Walldi

Spot-IV Muzeum Wsi Lubelskiej 17-ty września

Rekomendowane odpowiedzi

Moje przybycie stanęło pod znakiem zapytania.. dostałem dziś antybiotyki... Jak mi przejdzie na tyle że będę wiedział do 14go że dam radę to wpłacę... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja będę musiał chyba podziękować bo nie jestem w stanie absolutnie w 100% powiedzieć czy będę czy nie, żonka będzie rodzić na dniach i to obecnie jest dla mnie najważniejsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje przybycie stanęło pod znakiem zapytania.. dostałem dziś antybiotyki... Jak mi przejdzie na tyle że będę wiedział do 14go że dam radę to wpłacę...
też mi powód :wmorde arsen sory ale jak coś jest to ty prawie zawsze nie możesz, a to jesteś na jakiejś działce, albo ciocia zachorowała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też chcę być na liście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też chcę być na liście

chciec to sobie mozesz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ty prawie zawsze nie możesz,

to się nazywa "życie"

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to się nazywa "życie"

 

EOT

No i za przeproszeniem d..pa z przyjazdu.Żony zmienniczka się rozchorowała i musi iść do pracy.:dolamam Mógłbym być gdzieś między 18 a 19,ale wtedy to już pewnie będzie pozamiatane.

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 a 19,ale wtedy to już pewnie będzie pozamiatane.
zawsze siedzimy do późna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldi kasa wysłana :dobrzeza Monię i mnie:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kox to jednak widzimy się w Lublinie i znów morde będziesz moczył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu mam czas zasiąść, rozpoczęta budowa

jak majstry będą mi działać w sobotę to odpadamy, jeśli nie to jesteśmy, kasy nie przelewam najwyżej weźmiemy własny prowiant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na 100% nie wiem czy będę mógł przyjechać :( chciał bym być,ale tak wychodzi że nie jest to jeszcze pewne i nie wpłacałem,ale najwyżej jak jest możliwość to bym wpłacił wieczorem lub jutro rano i jak nie będę mógł to trudno :kwasny nie przyjadę.

 

 

Jeszcze mi powiedzcie jak tam wygląda sprawa dla wózkowicza,czy jest tam utwardzone jakąś kostką czy jak i ogólnie czy dostanę się tam na wózku :?: Pytam bo jeszcze tam nie byłem i nie wiem jak to wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na 100% nie wiem czy będę mógł przyjechać chciał bym być,ale tak wychodzi że nie jest to jeszcze pewne i nie wpłacałem,ale najwyżej jak jest możliwość to bym wpłacił wieczorem lub jutro rano i jak nie będę mógł to trudno nie przyjadę.

dobra ale musisz mi potwierdzić że wpłaciłeś

 

Jeszcze mi powiedzcie jak tam wygląda sprawa dla wózkowicza,czy jest tam utwardzone jakąś kostką czy jak i ogólnie czy dostanę się tam na wózku Pytam bo jeszcze tam nie byłem i nie wiem jak to wygląda

skansen nie jest przystosowany, przy wjeździe jest kamień, później kostka i żwir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kox to jednak widzimy się w Lublinie i znów morde będziesz moczył?

jak będziesz miał herbatkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra ale musisz mi potwierdzić że wpłaciłeś
oki jutro gdzieś rano potwierdzę czy w jedną czy w drugą ;) ale już dzisiaj wiem powiedzmy na 70% że jednak nie będę mógł przyjechać :( dlatego dzisiaj nie wpłacałem,jak jutro nie wpłacę a by się udało przybyć to zrobię tak jak Michał
najwyżej weźmiemy własny prowiant
i wpadnę przynajmniej na chwilę :)

 

skansen nie jest przystosowany, przy wjeździe jest kamień, później kostka i żwir
z tym to troszkę lipa :kwasny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walldi wpisz mnie + 1

 

kasa poszla na konto....

:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykam listę, nie ma już dzisiaj wpłacania! było wystarczająco dużo czasu, ze swoim prowiantem też nie można przyjść, ponieważ oprócz prowiantu są też inne dodatkowe koszty (wszystko opisane w 1 poście) a ja nie będę wyliczał ile dokładnie to wynosiło na osobę, i to ze ktoś przyszedł ze swoim jedzeniem było by też nie fer w stosunku do pozostałych.

 

---------- Post added at 15:53 ---------- Previous post was at 15:46 ----------

 

Adams za brak wpłaty całości minus jedna kiełbaska :D:D

Edytowane przez Walldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do której trwa "impreza"? Będę wieczorem (nie wiem dokładnie o której jeszcze) wracał z WR to chętnie zajrzałbym na chwilę przybić piątkę i jadę dalej, jeśli można oczywiście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym razem bez nas, czeka mnie robota na budowie a na noc do roboty, pozdr dla wszystkich i dobrej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki,że dopiero teraz daje znać ale jednak nie dam rady przyjechać :(

Pozdrawiam i dobrej zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności