Skocz do zawartości
tuner 63

Pytanie o filtr weglowy i paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jak Pisałem wcześniej po wymianie regulatora ciśnienia nadal to samo.Wszelkie wskazówki jazda bez korka wlewu itp.Skończyły sie fiaskiem.

 

No i Panowie i Panie teraz sie zaczyna:)

Co najmniej z 5 warsztatów odwiedzonych i diagnozy typu:

 

UWAGA bo to ważne dla naciągaczy mechaników:

 

-listwa do wymiany(silnik na paliwie chodzi jak lala ale listwa szmelc hmm ciekawe:/ koszt około 400-500 zł ale nie wiadomo jak to co to itd. czyli sprzedaj to gu..no a jak nie to płać.)

-Filtr wszystkie węże zamulone wszystko przy tym roczniku już sparciałe(warsztat nr.2 no fakt rocznik 1991 może i to)

-uuu Panie pod Vag trzeba podłączyć i zobaczyć co jest bo to już ma komputer i pokaże co jest (koszt podłączenia 40 zł analiza

pokazała same błędy nie wiem co z czym sie je i nic sie nie dowiedziałem bo sami nie wiedzą oprócz fv za podłączenie

(warszta nr. 3.jajca nie miłosierne).

- Pozostałych psełdo mechaników już nie pisze bo szkoda moich palców i bzdur co ci wciskają (najlepiej oddaj na złom i kup w salonie nowy)

 

 

Wracam na forum i analizuje wszystko od nowa:

-krok po kroku wszystkie wasze wpisy.

I co się okazuje?

Że PAN LEBOW miał racje.

Wymieniłem ów regulator na nowy ale i tak ciekło ale nowy nie znaczy dobry,po prostu miał feler.

Nie napisze jakiej marki bo nie wiem kupiony w sklepie.

I jak ktoś pisał wcześniej że topran to szmelc i zgadzam sie znim bo miałem poduszkę przedniej belki która jest do wymiany po 1 roku tak teraz kupiłem regulator jeszcze raz koszt 62 zł i wszystko działa.Nie wiem jak długo podziała ale wiem co jest tego przyczyną.

 

Chyle głowę przed Lebowem bo trafił w samo sedno tylko że ja miałem nie fart i trafiłem trefny towar.

 

Pozdrawiam wszystkich Z Forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
listwa do wymiany(silnik na paliwie chodzi jak lala ale listwa szmelc hmm ciekawe:/ koszt około 400-500

Za tyle to cały silnik można kupić.

 

 

Filtr wszystkie węże zamulone wszystko przy tym roczniku już sparciałe

Ja mam jeszcze fabryczne i przy baku i przy listwie...wg. mnie są nieśmiertelne (zwłaszcza te przy listwie)no chyba ze mechanicznie przetarte lub naderwane.

 

pokazała same błędy nie wiem co z czym sie je i nic sie nie dowiedziałem bo sami nie wiedzą oprócz fv za podłączenie

Zwykli naciągacze ....ten rocznik nie miał diagnostyki...nawet kodów błyskowych nie ma.

 

 

teraz kupiłem regulator jeszcze raz

Oby było dobrze.

Ten silnik to prosta i bezkonfliktowa konstrukcja...można śmigać aż się pasek rozrządu urwie a silnik będzie miał to w nosie nowy pasek i jeździmy dalej.

(nie żebym nie zalecał okresowej wymiany paska)

 

 

Z zasysaniem paliwa z baku przez podciśnienie to tez raczej dobry trop ale mały stan paliwa w baku raczej to wyklucza.

 

bo trafił w samo sedno

Kiedyś miałem identycznie ...ot co.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie na tym ich vagu czy jak to zwią.Wiem za to że warto czasem poszperać poczytać innych wypowiedzi i samemu sie ubrudzić smarem lepsze samopoczucie i że sie coś zrobiło samemu i pod powiedziała osoba bezstronna i doświadczona na swoich przeżyciach.Tego passata kupiłem 6 lat temu co i w nim wymieniłem to już historia.Ale żadne auto na swój wiek tak sie nie prowadziło i dawało tyle zadowolenia z jazdy miejsca dla rodziny co to ,wiec puki sie nie rozleci to szkoda sprzedac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopak prawdę pisze. Passat jest bardzo wygodny, Piweczko mu dać... Ale NIE na drogę, Jeździmy TRZEŹWO!! :):):) Super że opanowałeś sprawę. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem już ze tego filtra się nie wymienia no chyba ze zostanie mechanicznie uszkodzony nie ma tez potrzeby czyszczenia ,temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności