Skocz do zawartości
arsen

Zakopane polecane noclegi.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam noclegu w Zakopanem na 1szy tydzień września, do max 70zł za dobę za 2os.

Co bym chciał... żeby nie było wszędzie daleko, śniadanie było w cenie albo za maleńką dopłatą(bo rano to mi się nie będzie chciało zapylać po bułki :P Parking na paździocha (najlepiej żebym go mógł co rano oglądać z okna :P )

Może ktoś z was jeździ do jakiegoś miejsca non stop, albo sam wynajmuje albo wujek ciocia , ciotki brata syna mąż itd itp.. No po prostu może coś z czystym sercem polecicie...

 

Jak nie to pojadę tam gdzie zawsze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Willa Vita ul. Przewodnika J.Krzeptowskiego 8 ,34-501 Zakopane

 

http://www.baza-noclegi.pl/nocleg/vita_zakopane

 

Śniadanko w cenie (szwedzki stół ile dasz radę tyle zjesz). Pokoiki czyste i ciasne ,ale nie jedzie się tam ,żeby siedzieć w pokoju.:D Blisko do Krupówek jak nóżki zabolą to busikiem można podjechać. Nie wiem jak teraz ,ale jak ja byłem to obiadków tam nie było ,ale w najbliższej okolicy jest sporo miejsc gdzie można zjeść. Ale cenowo może być różnie...polecam knajpę przy dolnym końcu Krupówek ,ale nie pamiętam jak się nazywała. Jedzonko super i chyba najtaniej w okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z białego dunajca do zakopanego jest 15 minut busem no i ogólnie jest taniej ale jeśli poszukujesz czegoś w miare przystępnej cenie to mam znajomych którzy wynajmują pensjonat ,za marne grosze jest on na ulicy "droga na olczę" do centrum spacerkiem 10 min co do śniadań nie mam pewności ,ale polecam tak że to co napisał Mariobros tanio blisko i na pewno będziecie zadowoleni ;p ogólnie jesli sie wybieracie w wrześnie do zakopanego to pisać chętnie jakieś małe spociki z kimkolwiek zorganizuje powiem gdzie warto iść i co warto zwiedzić ,miejcie na uwadze że jak na razie w górach non stop leje ;p no chyba że jestem w pracy wtedy świeci ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsen wrzucam Ci poniżej link do kilku apartamentów w Zakopanym - jeden właściciel.

Byłem tak kilka razy, np. 'margaretka' mieści się 3minuty od Krupówek. Parking pod domem, dwa pokoje - w każdym telewizor, kominek, dobrze wyposażona kuchnia, parking pod oknem. No i lodówka z kruszarką do lodów - jakie driny wychodzą :lol

Czysto i tanio. Ja za taki 'apartament' płaciłem 100 za dobę.

 

A właścicielka bardzo kontaktowa, na imię ma Magda.

 

 

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=13045587

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos poszukiwał miłego lokalu w Zakopanem polecam wille NOWITA na podhalańskiej :) miło czysto niedrogo :)

 

 

btw... tylu miało być w tym zakopcu... a ja od wczoraj ani jednego paździocha z wlepką nie widziałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja byłem kilka razy w Willa Wisia.

do Krupówek blisko, skocznie też, tanio bo 40 złoty za dobę płaciłem, ale tylko spałem, nie potrzebny mi był wielki luksus.

Obok basen, na gorze kręgielnia. Jak się będę wybierał na majówkę może to też tam zanocuje.

200m sklep delikatesy centrum, świeże bułeczki i śniadanko w swoim zakresie, obiadki też blisko dobra knajpka i fajne górolki młode;);)

http://www.willawisia.pl/noclegi-zakopane.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności