Skocz do zawartości
roger31

Elektryczna klapa passat kombi

Rekomendowane odpowiedzi

bez OPS

 

ale z tego co zauwazyłem mam też tam drugi sterownik (od poziomowania się xenonów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bez OPS

 

Możesz podpiąć tam CANa, ale dla pewności zerknij tylko na kolory przewodów CAN co idą do modułu PDC w bagażniku, jak masz oranż/zieloni i oranż/brązowy to śmiało podpinaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej silniki do klapy 3c9 827 383 H lewy 3c9 827 384 H prawy lub 3c9 827 383 E lewy i 3c9 827 384 E prawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz podpiąć tam CANa, ale dla pewności zerknij tylko na kolory przewodów CAN co idą do modułu PDC w bagażniku, jak masz oranż/zieloni i oranż/brązowy to śmiało podpinaj.

 

i wtedy nie musze już dziergać kabli przez całe auto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wtedy nie musze już dziergać kabli przez całe auto ?

 

dokładnie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czekam na matke boską pieniężną i biore sie kompletowanie gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie i Panie, jestem już po słowie z elektronikiem/firmą który może taki moduł wykonać, ten do sterowania klapy z pilota. Płytka wycinana na frezarce, zamontowana w plastikową obudowę z gniazdem podłączeniowym. Do tego wtyczka.

Całość powinna się zamknąć w kosztach ok 30zł

Kto jest zainteresowany takim modułem sterującym i zamykającym klapę z pilota. Zrobimy zbiorcze zamówienie.

Ja taki moduł na pewno zamawiam, bo bez zamykania z pilota i otwierania klapy elektrycznej nie montuję :)

 

Pierwszy egzemplarz testowego modułu już dostałem i po testach mogę powiedzieć że działa w 100% tak jak powinien.

Zamykanie klampy z pilota --> Bajka :) co za wygoda.

 

Proszę o informację tych osób co się deklarowały iż taki moduł będą chciały, bo będę zamawiał więcej.

Jeżeli są też nowe osoby zainteresowane takim modułem to proszę o info.

Na zgłoszenia czekam tydzień potem zamawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja biorę :D

klape zaczynam montować na koniec tego tygodnia, roger dzieki za gumy, odedzwę się w tygodniu,

czy robić zdjęcia po kolei co kiedy odkręcam? przyda się do instrukcji ? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja biorę

OK

 

czy robić zdjęcia po kolei co kiedy odkręcam? przyda się do instrukcji ? :-)

możesz cykać, chociaż instrukcja jest dobrze opisana, ja wstawię parę zdjęć to trochę rozjaśni montaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale bimbasz jeszcze robi fajną wiązkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale bimbasz jeszcze robi fajną wiązkę :P

thx, moja wiązka już pracuje :lol

Edytowane przez Bimbasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie tylko przy podłączaniu CANa z siłownika klapy, aby nie podłączać pod NAVI bo nie zadziała, trzeba ciągnąć aż do Bordnetz'a

Tam wpinamy się w pin 7 (CAN LOW) i pin 8 (CAN HIGH) złącza G inaczej nazywane 12 stykowe T12m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też to się bardzo podoba, ale poczekam na kogoś odważnego co zamontuje siłowniki bez rozbierania podsufitki; dlatego poproszę jeden moduł na zaś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldek uważam iż nie ma możliwości montażu siłowników bez odkręcenia całkowitego podsufitki, tam nie dojdziesz inaczej do śrub.

A jak nie odkręcisz całej podsufitki to jest wielka szansa że się załamie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale moduł tak czy siak poproszę.

 

---------- Post added at 15:53 ---------- Previous post was at 15:32 ----------

 

Ale moduł tak czy siak poproszę.

A może ktoś zamieścić jakiś schemat gdzie sie wpiąć do borneza lub lepiej w tylnym błotniki (czytałem, że jest taka możliwość

w przypadku posiadania czujników parkowania z przodu i tyłu auta- chyba że się mylę)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale moduł tak czy siak poproszę.

 

---------- Post added at 15:53 ---------- Previous post was at 15:32 ----------

 

A może ktoś zamieścić jakiś schemat gdzie sie wpiąć do borneza lub lepiej w tylnym błotniki (czytałem, że jest taka możliwość

w przypadku posiadania czujników parkowania z przodu i tyłu auta- chyba że się mylę)???

 

Waldek wszystko jest w [instrukcja] - Elektryczna klapa w kombi, a schemat załączę trochę później

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Waldek wszystko jest w [instrukcja] - Elektryczna klapa w kombi, a schemat załączę trochę później

Wiem, widziałem, czytałem, super instrukcja, tylko chodziło mi gdzie sie wbić do CANA w bagazniku ????

 

(swoją drogą taką instalacje też jesteś w stanie zrobić)????

 

żeby nie trzeba było tej podsufitki zwalać to bym juz kupował klamoty a tak; to sie narazie łamię i moduł na zaś zamawiam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, widziałem, czytałem, super instrukcja, tylko chodziło mi gdzie sie wbić do CANA w bagazniku ????

 

Jak masz moduł od PDC w bagażniku to bez najmniejszych problemów możesz się tam odpiąć z CANem, ale jak masz tam PDC z OPS to już CANa tam podpiąć nie możesz, bo to inna magistrala CAN

 

(swoją drogą taką instalacje też jesteś w stanie zrobić)????

 

Instalację, Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności