Jump to content
roger31

Elektryczna klapa passat kombi

Recommended Posts

Samochód: B6 2.0 TDI-CR 170KM (CBBB) DSG
    Rok prod: 2010

A czego brakuje? Chyba klapy bagażnika z Passatem ;-)

Samochód: B6 2.0 TDI-PD 140KM (BKP)
    Rok prod: 2006

Jeżeli siłowniki i dociąg działają po BT lub WiFi to jest komplet ;)

• Haha 1

Rok prod: 2010

Czyli wiązka niekompletna...

Muszę swój zestaw w wolnym czasie przejrzeć, czy mam wszystko czy czegoś brakuje-żeby nie zaliczyć wpadki przy montażu.

Samochód: B6 2.0 TDI-CR 140KM (CBAB) DSG
    Rok prod: 2009

Witam. Koledzy mam pytanie, czy ma ktoś numery volkswagena wiązki elektrycznej (prawej i lewej ) do wersji z elektrycznie podnoszoną klapą.? Pozdrawiam

Rok prod: 2008

Witam zabrałem się za montaż elektrycznej klapy i kamerki cofania w passacie b7  i mam już wszystko po montowane.

mam oryginalną instalację zostały mi jedynie kable do podłączenia w instalację mojego auta w instalacji klapy elektrycznej kabelki pomarańczowo-zielony i pomarańczowo-brązowy ( domyślam się ze te dwa kable są od modułu can - gdzie najlepiej się nimi wpiąć bo oryginalnie te kable szły aż pod deskę a nie uśmiecha mi się demontować deski czy jak znajdę te kable gdzieś np w progu podłączyć je kolorami?? dodatkowo z tej instalacji został mi kabelek czerwono-niebieski i nie mam za bardzo pomysłu gdzie on idzie czy też mam poszukać w tym kolorze kabla który idzie w wiązce auta i go podłączyć zdjęcie 1 poniżej , na drugim zdjęciu jest czerwono zielony kabel zasilający który idzie gdzieś od bezpieczników z pod maski i moje pytanie czy mogę go podłączyć bezpośrednio od + z akumulatora

drugi temat to kamerka cofania w wersji high  też mam 3 kabelki do podłączenia koloru pomarańczowo-fioletowy i pomarańczowo-brązowy oraz czerwono-czarny, 2 pomarańczowe idą w lewym progu czy w nie mogę się wpiąć (zdjęcie nr 4 instalacji) kabelka czerwono-czarnego za bardzo nie mogę nigdzie zlokalizować  bez demontowania deski czy ktoś wie od czego idzie i gdzie go wpiąć 3 zdjęcie 

i mam jeszcze 2 kable które są z modułu kamerki i idą na lewą stronę bagażnika do niebieskiej kostki muszę je tam wpiąć jeden jest od zasilania + kamerki a drugi nie wiem od czego jest chyba od przycisku otwierania klapy z zewnątrz proszę mnie poprawić jak się mylę.

jeśli ktoś potrafi mi pomóc to bardzo proszę o pomoc każda sugestia jest dla mnie ważna 

pozdrawiam

WhatsApp Image 2019-06-15 at 09.25.27.jpeg

WhatsApp Image 2019-06-15 at 09.52.07.jpeg

2222.jpeg

111.jpeg

Edited by maciejo86

Samochód: B6 2.0 TDI-PD 140KM (BKP)
    Rok prod: 2006
    Godzinę temu, maciejo86 napisał:

pomarańczowo-zielony i pomarańczowo-brązowy

Do BCM, wtyczka C piny 15 i 16.

Wrzucałem w warsztacie w temacie o elektrycznej klapie schemat podłączenia w B6, w B7 jest podobnie, zmienia się z Bordnetza na BCM, ale podałem do których pinów masz się podłączyć. W schemacie są podane kolory i grubości kabli, ja zasilanie do klapy na każdy silnik były osobno podłączane do puszki bezpieczników, bezpieczniki 30A. Do podłączenia w klapie masz Cany, iluminacje do przycisku, masy i plusy z puszki bezpieczników.