Skocz do zawartości
eldorado

Zgłoszenia na opiekuna

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż ostatnio sie nie udzielam na podlaskim to jednak jestem z wami. Moje kandydatury:

eldorado

cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chociaż ostatnio sie nie udzielam na podlaskim to jednak jestem z wami. Moje kandydatury:

eldorado

cinul

zgadzam się i ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mi jedno aby w końcu zapanował spokój i odbywały się w większym gronie spoty a nie kilku osobowe oraz nie następowało co 5 minut zmiana decyzji... itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyjmijmy czas zgłoszeń jako 2 tygodnie po których nastąpi głosowanie. Czyli czas na zgłoszenia jest do 21 sierpnia 2011 do godziny 23:59:59.

Chyba wiele się nie zmieni więc może skrócimy to do niedzieli? Od poniedziałku sonda. Ma ktoś jakieś obiekcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba wiele się nie zmieni więc może skrócimy to do niedzieli?

Słusznie prawisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie będzie miał nic przeciw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z propozycjami termin zgłoszeń został skrócony do jutra do 12.00 po tym terminie robię ankietę na 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sonda na 2 tygodnie?? ehehe to może ja wyprzedzę .... i nikt mimo próśb w administracji nie zabrał mi do tej pory opiekuna .... pozdrowienia dla wszystkich którzy bywali na spotach pod moją komendą i nie żałują tego, że się pojawili i w nich uczestniczyli, czy na parkingu czy na działce ... zdaniem kilku osób spoty podlaskie właśnie upadły całkowicie z powodu kilku pajaców, którzy dostali wolną rękę na organizację spotów, które niestety wyszły im o kant dupy, którzy namieszali w ciągu ostatnich miesięcy ... im również życzę powodzenia w realizowaniu spotów ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
upadły całkowicie z powodu kilku pajaców

Otrząchnij się,wytrzeźwiej.Własnie przez twoje zachowanie jakie prezentujesz,ludzie przestali przyjeżdżać.Według mnie jakiekolwiek dyskusje z Tobą nie mają sensu,gdyż żeby zniżyć się do twojego poziomu musiałbym się położyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nawet zakopać się 6 stóp pod ziemią :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo na listę trafia również aktualny opiekun - niemniem z racji tego że sam się wpisał na ankietę którą sam stworzył - z czego można wysunąć wniosek iż również się zgłasza.

jakiej ankiety? Co Ty piszesz? Ja nie widzę żadnej ankiety.

To jest wątek od zgłoszeń, mineła 12:00 15 sierpnia roku pańskiego 2011 więc jak dla mnie aktualną listą zgłoszeń jest:

Sahen

cinul

eldorado

i te osoby znajdą się na liście wyborczej. Niemniem chciał zdjęcia opiekuna co też zostało uczynione, wszelkie uprawnienia do moderacji tego działu także. Dla mnie jest to jednoznaczne że nie chce więcej być opiekunem więc dlatego nie ma jego zgłoszenia jako kandydata.

 

Wątek z ankietą i wyborami - http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=107987

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności